Katy Perry kirjutab Harrison Butkeri vastuolulise kõne Pride’i kuu jaoks ümber

Katy Perry (Foto John Shearer / Getty Images Katy Perryle)

uhkusekuu esimesel päeval Katy Perry jagas sellest pidulikumat versiooni Harrison ButkerTema vastuoluline lõpukõne.

“Parandasin selle minu tüdrukute, poissmeeste ja geide jaoks – te saate kõike teha, palju õnne ja õnnelik uhkus 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️ 🧡,” kirjutas 39-aastane Perry Instagrami vahendusel koos videoga, kus Butker (28) räägib peeti algselt Kansase benediktiini ülikoolis, toimetati ja jagati täiesti uuteks loenguteks.

Uues kõnes julgustas Kansas City Chiefsi kicker kuulajaid oma algse sõnumi asemel “juhtima edukat karjääri maailmas”, kus ta kiitis koduloomist ja emadust kui naise peamist “kutset”.

“Ma räägin teile seda kõike, sest ma olen seda omal nahal näinud, kui õnnelik võib olla, et keegi saab naisi toetada, ja see ei tähenda, et enamik teist on oma abielust ja lastest, kelle te siia maailma toote, kõige rohkem põnevil.” ütles Butker. Perry väljaandes.

Oma põhikõnes pöördus Butker pigem “kohalolevate naiste” kui “naiste poole”, õnnitledes neid “hämmastava saavutuse” puhul ja väites, et nad on “rääkinud kõige kuratlikumat valet”. [them]Nende positsioonist ühiskonnas.

Pearl Jam esineb Rogers Arenal

Seotud: Tähed reageerivad Harrison Butkeri vastuolulisele avakõnele

Kansas City Chiefsi kicker Harrison Butker tekitas vaidlusi pärast seda, kui ta kommenteeris koolilõpukõnes soorollide ja LGBTQIA+ kogukonna kohta. 28-aastane Butker oli laupäeval, 11. mail Kansase osariigis Atchisonis asuva Benedictine’i kolledži lõpetamisklassi kõneleja. Sportlane tõstis oma kõne ajal esile naissoost lõpetajad. “Kohal olevatele daamidele […]

Perry videos muudeti Butkerit edasi, et lõpetada oma pöördumine järgmise sõnumiga: „Ühiskond muutub ning noored ja vanad inimesed võtavad omaks mitmekesisuse, võrdsuse ja kaasatuse. Sellega seoses tahan soovida teile kõigile head Pride’i kuud ja õnnitleda 2024. aasta klassi!

Perry versioon on kaugel Butkeri algsest kõnest, mis peeti 11. mail Kansase Benedictine kolledžis. Butker sõimas oma peaesinemises naisi tööjõus, LGBTQIA+ uhkust, juurdepääsu abordile ning IVF-i ja asendusemaduse kasutamist perekonnana. planeerimise meetod.

“Benediktiin läks lihtsalt teisest vabade kunstide koolist, millel polnud midagi eristavat, rikkalikuks valgusmajakaks,” ütles Butker oma kõnes. “Olen kindel, et AP reporterid poleks osanud arvata, et nende katsetele noomida ja häbi ning siinseid benediktiinlasi ei võeta vastu vihaga, vaid elevuse ja uhkusega, mitte kui surmapatuna. Uhkus, millele on pühendatud terve kuu, kuid tõeline Jumalakeskne uhkus, mis teeb koostööd Püha Vaimuga, et teda ülistada.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Perry on üks paljudest kuulsustest, kes on vaidlusse sattunud. sealhulgas kommenteerijad Patricia Heaton, Maria Shriver, Whoopi Goldberg Ja Hoda Kotb — nagu ka teised jalgpallurid — kas tulevad Butkeri kaitsele või mõistavad ta otse hukka.

NFL-i mitmekesisuse juht Jonathan Bean avaldas 15. mail avalduse, milles ütles, et organisatsioon ei kiida Butkeri kommentaare heaks.

“Harrison Butker pidas kõne isiklikult,” ütles Bain Outsportsile tehtud avalduses. “Tema arvamus ei ole NFL-i kui organisatsiooni arvamus. NFL toetab meie pühendumust kaasamisele, mis muudab meie liiga ainult tugevamaks.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *