Keda veel peaks meie iganädalaste valikute raames mängima “Knives Out 3”?

Getty Images (4)

Rian Johnson Näib, et pool Hollywoodist jääb järgmisesse Knife Outi osasse – ja meil on sel nädalal veel mõned casting-soovitused.

Esimene Knives Out film debüteeris 2019. aastal ja järgnes mänginud Benoit Blancile Daniel CraigKui ta lahendas romaanikirjanik Harlan Thrombey mõrva (Christopher Plummer) järg “Klaassibul” esilinastus kolm aastat hiljem Netflixis, kus Blanc mängib taas miljardär Miles Bronni (Edward Norton) erasaar, et lahendada veel üks keeruline kuritegu.

Frantsiis sai kiiresti tuntuks oma staaridest koosnevate näitlejate poolest Chris Evans, Jamie Lee Curtis Ja Ana de Armas Esinenud esimeses filmis. Klaassibul on samal ajal nagu Anna-Lister pardal Kate Hudson, Dave Bautista, Madeleine Cline, Janelle Monae Ja Leslie Odom Jr.

Johnson, kes töötab filmis nii stsenaristina kui ka režissöörina, teatas oma plaanist teha kolmas osa 2024. aastal. Pealkirjaga Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery keskendub taas Craigile kui kuritegude lahendamise gurule.

What Knives Outi fännid on ära arvanud Wake Up Dead Mani mõrvari isiku

Seotud: “Knives Out 3”: kõik, mida peate filmi kohta seni teadma

Knives Out sai pärast kahte esimest filmi kiiresti armastatud frantsiisiks – ja Benoit Blanci seiklus on alles algamas. Esimene film, mis ilmus 2019. aastal, uurib kuulsa kirjaniku Harlan Thrombey (Christopher Plummer) surma ja seda, kuidas võis tema surmas oma osa mängida tema jõukal, ebafunktsionaalsel perekonnal. Publik nägi […]

2024. aasta mais teatati Glenn Close, Kerry Washington, Andrew Scott, Jeremy Renner, Mila Kunis, Josh O’Connor, Cailee Spaeny Ja Darryl McCormack Toimuvad ka tutvustused.

Usume siiski, et näitlejate nimekiri pole päris täielik. Jätkake kerimist kõigi teiste jaoks, keda meie arvates tuleks Knives Out 3-s kasutada:

Ja kes arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine on müsteerium

Sabrina Carpenter ja Barry Keoghan

Me ei saa tavaliselt pettumusega suhestuda, kuid paari ilmumine järgmises Knives Outi filmis oleks meie jaoks unistuste täitumine. See tõsielus elav paar sobiks oma totrate sõnade ja soolapõletuse esitusega suurepäraselt.

Ja kes arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine on müsteerium

Ryan Gosling

Isegi kamee Knives Outi maailmas oleks Ryan Goslingi puhul meie jaoks kiuslik. Sellised filmid nagu Barbie ja The Nice Guys tõestavad, et tal on komöödiad, kuid see on näitleja, kes suudab teha peaaegu kõike. Me armastame ka meest, kes annab väikese lubaduse, ja keegi ei tee seda paremini kui Gosling.

Ja kes arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine on müsteeriumOlivia Wong / Getty Images

Lindsay Lohan

2000. aastate alguse teismeliste draamakuninganna! Kas on kedagi, kes sobiks paremini filmi Knives Out? Kuulujutud viitavad sellele, et Lohan võib ilmuda frantsiisi kolmandas osas 2024. aasta mais, kuid midagi pole veel kinnitatud.

Ja kes arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine on müsteerium

Aubrey Plaza

Kas pärast tema rolle filmides White Lotus ja Parks and Recreation on meil tõesti vaja seda rohkem selgitada?

Steven Yeun on 2024. aasta Met Gala kõige paremini riides meesDimitrios Kambouris / Getty Images for the Met Museum / Enjoyment

Steven Yoon

Pärast uskumatult nüansirohket esitust filmis Beef – ja olles juba tõestanud, et suudab zombiapokalüpsise üle elada – tundub Yune täiesti sobivat sellise tumeda komöödia jaoks nagu Knives Out.

Ja kes arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine on müsteerium

KK Palmer

KK Palmer on noh, KK Palmer ja sellest peaks piisama. Kuid tema esitus esimesel hooajal Autor Ryan Murphy Scream Queens – ja MTV seriaal Scream – tõestavad, et ta on täiuslik finaalitüdruk ja keegi, kes suudab mõistatuse enne Blanki lahendada.

Ja kes arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine on müsteerium

messi

Kukkumise anatoomia – ja 2023. aasta auhinnahooaeg – Messi teab selgelt, kuidas mõrvamüsteeriumi süžeega toime tulla. Lisaks, kes seab kahtluse alla koera motiivid?

Ja kes arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine on müsteerium

Florence Pugh

Oleme püüdnud Pugh’i osaleda filmis Knives Out alates sellest ajast, kui ta postitas selle foto endast kokteili rüüpamas, samal ajal kui ülejäänud tema Don’t Worry Darling kostaar tegeles Veneetsia filmifestivali süljeväravaga. Ta on kahtlemata üks meie aja andekamaid näitlejannasid. Tõeline ikoon, tõepoolest.

Kes veel arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine tuleks mõistatusse heita?Taylor Hill / FilmMagic

Dev Patel

Kui täiesti aus olla, tahame tõesti kõiges Dev Patelit näha. Tal on komöödiatükid, ta on sündinud romantiliseks peaosaliseks – ja seni, kuni ta filmides elab, tahame teda sinna.

Ja kes arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine on müsteerium

Jennifer Coolidge

Kas me tõesti tahame Knives Out 3-s näha kogu White Lotuse näitlejat? Võib olla. Kuid Coolidge’i laagrilised etteasted HBO sarja mõlemal hooajal teevad temast filmi vaieldamatu lemmiku. Ta teab, kuidas maandada isegi kõige võõrapärasemaid tegelasi, ja me tahame näha, mida ta saab teha rolliga Johnsoni universumis.

Kes veel arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine tuleks mõistatusse heita?

Halle Berry

Mõelge Halle Berry Flintstonesi tegelaskujule, millest on tehtud mõrvamüsteerium. Kas on midagi võimsamat?

Kes veel peaks meie Weekly Thinks Wake Up Dead Mani tegema, on noaga välja mõistetav mõistatus

Sinine Ivy Carter

Võib olla tema tütar Beyonce, kuid Blue Ivy on viimastel aastatel endale nime teinud, astudes lavale oma ema renessansituuri ajal. Las ta olla rikas pärija, kes kutsub Blanci üles lahendama oma koera Walkeri mõrva. Või midagi muud. Too ta lihtsalt sisse, Johnson.

Kes veel arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine tuleks mõistatusse heita?

Nicolas Cage

Nicolas Cage’i võib vaieldamatult pidada laagri kuningaks. Näib, et tema rollid sellistes filmides nagu Kick-Ass, Ghostrider ja Face Off teevad temast ideaalse kandidaadi mõrvamüsteeriumi jaoks ning ta on juba mänginud National Treasure’i frantsiisis Benjamin Franklin Gatesi rollis, ajaloolasena, kes läheb seiklusele, et leida peidetud aare. asutajate poolt. Liigu üle, Benoit Blanc.

Ja kes arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine on müsteerium

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Tule Edebiri

Nii nagu Patel, tahame me tõesti kõiges näha Ayo Edebiri. Ta on üks naljakamaid inimesi Hollywoodis, kuid ta on ka üks targemaid – ja tema töö filmis “Karu” tõestab, et ta suudab välja tuua dramaatilisemaid hetki. On ainult üks tingimus: tema tegelaskujul peab olema iiri aktsent.

Seotud: Osades “Nuga väljas”: kus nad praegu on?

Pärast fännide lemmikmüsteeriumi avaldamist 2019. aastal on Knife Outi staarid nagu Daniel Craig, Anna de Armas ja Chris Evans leidnud edu ainult teiste projektidega. Frantsiisi esimene film keskendus Benoit Blancile (Craig), kes püüab välja selgitada, kes tappis kuulsa krimikirjaniku Harlan Thrombey. […]

Kes veel arvab, et meie iganädalane surnud mehe ärkamine tuleks mõistatusse heita?Gotham/GC foto

Anna Sawai

Oma uskumatu esinemisega Shogunis on Anna Sawai muutumas kiiresti Hollywoodi kuninglikuks. Tema talent ja ilu on nii vapustavad, et tundub peaaegu vastutustundetu jätta teda Knife Outi maailma osaks. Kas meil on õigus või on meil õigus?

Mupetsid

Mupetsid Michael Tran / FilmMagic

Mupetsid

Kõik nemad. Kõik. … ja nad tegid seda.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *