Keegi ei saa öelda, et mu lemmik, ülimugav ujumiskate pole tavaline riietus

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kui plaanite sel suvel palju ujuda, vajate varjamist. Mul on neid mitu, kuid mitte ükski ei vasta mõnel põhjusel minu absoluutsele lemmikule. Üks olulisemaid on asjaolu, et see ei näe tegelikult välja nagu varjamine. Nii et ma kannan seda kogu aeg ja kõik teavad kedagi! Sellised nad peaksidki olema, topeltmaksustamist, et saaksite raha kokku hoida.

Seotud: 13 parimat ujumisriiete kattevarju rannapuhkuseks

Toimetaja märkus: värskendatud 20. märtsil 2024. Kevad on lõpuks käes ja see tähendab ujumistrikoo hooaega. Olenemata sellest, kas valmistute kevadiseks puhkusereisiks või plaanite eelseisvat puhkust, on aeg varuda sooja ilma jaoks vajalikke asju, nagu ujumisriided ja sobivad katted. Päikese käes lõbutsemine toimib sageli […]

CUPSHE V-neck Cover-Up maksab Amazonis vaid 31 dollarit ja näeb välja nagu lihtne vabaaja kleit. Välja arvatud see, et see võib teie ujumistrikoo varjata ja jätta teile mulje, nagu oleks teie elu suvi. See on nagu kokkusurutud vöökoha ja meelitava kujuga särkkleit. Libistate selle ujumistrikoo peale ja see näeb hea välja ning võite minna maailma, nagu kannaksite lihtsat igapäevast riietust. Ja see töötab täiesti. See on nagu õhuke lina, mille küljel on naljakas lõhik.

Hankige Amazonist CUPSHE V-kaelusega kattekiht vaid 31 dollari eest!

Kui ma taipasin, kui hea välimus on, proovisin seda ilma ujumistrikoota ja see oli siis, kui olin täiesti kinnisideeks. Noh, ja see, et seda on nii paljudes värvides, et võin valida iga meeleolu jaoks ühe. Ja kui te küsite, siis ma raiskasin üle 30 dollari paljudele halbadele otsustele.

Hankige Amazonist CUPSHE V-kaelusega kattekiht vaid 31 dollari eest!

Nii et võtke see minult: ma võin isiklikult soovitada selle magusa katte ostmiseks mis tahes otstarbeks, milleks seda vajate. Sa näed hea välja ja sa ei kahetse seda, see on kindel.

Hankige Amazonist CUPSHE V-kaelusega kattekiht vaid 31 dollari eest!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Tutvuge CUPSHE toodetega siin ja ostke siit muid moetooteid! Suuremate leidude saamiseks vaadake kindlasti kõiki Walmarti pakkumisi!

Seotud: 16 armsat katet, mida saab kanda kõikjal – mitte ainult rannas

Varem uskusin alati, et mul ei saa kunagi piisavalt ujumisriideid. Kuid samal ajal, kui olin hõivatud kõige viiruslikumate bikiinide ostmisega, ei õnnestunud mul rannakatteid varuda. Newsflash: ära ole nagu mina! Cover-ups on teie suvise garderoobi lahutamatu osa ja parimad on uskumatult mitmekülgsed. (Kui te seda kunagi teete […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *