Kel Mitchell tuletab meelde Dan Snyderi haigestumist filmis “All That”.

Astrida Waligorski / Getty Images

Endine Nickelodeoni staar Kel Mitchell väidab, et Dan Snyder karjus tema peale filmi Kõik see võtteplatsil kapis.

45-aastane Mitchell meenutas teisipäeva, 11. juuni, Keke Palmeri taskuhäälingusaate episoodi tulist hetke, Kallis, see on KK Palmer. Ta oli sel ajal 18- või 19-aastane, rääkis ta Palmerile, kui Snyder – Mitchelli sketšikomöödiasaate „All That“ kirjanik – juhtis Rage’i oma teed.

«Etenduse vibe hakkab veidi muutuma. [The show’s co-creator] Brian Robbins hakkas tegema Varsity Bluesi ning kõik need erinevad filmid ja produktsioonimeeskonnad hakkasid õhku tõusma, nii et nad lahkusid,” rääkis Mitchell personalivahetustest All Thatis. “Ja nad jätsid meid koos peakirjanik Dan Snyderiga. Nii et ta kirjutab ja minul ja temal on natuke peavalu.”

Ühel päeval “mäletan, et Sette ja Dan tülitsesid,” jätkas ta. “Ta oli nagu: “Lähme sellesse tuppa, sellesse kappi.” Ta sulges ukse ja ta lihtsalt karjus kõik need metsikud asjad, tead.

Nickelodeoni filmis „Where Are They Now“ on peaosades Kenan Thompson, Amanda Bynes ja teised

Seotud: Nickelodeoni “Kõik see” tähed: kus nad praegu on?

Tegelased remondimehest ehitustöölise Lester Oakesini ja kõik vahepealsed on kõikjal 90ndate laste meeltes juurdunud. Nickelodeoni pooletunnine sketšikomöödiasaade kestis algselt aastatel 1994–2000, tekitades selliseid spinoffe nagu Kenan & Kell ja The Amanda Show ning lepingu sõlmimist. […]

Mitchell kõndis Snyderist minema.

“Olen sel hetkel täiskasvanu, pidin ma tegema otsuse, teate, mida ma mõtlen? Ma mõtlesin, et noh, kas me oleme [are] Lähen võitlema või ma lahkun,” ütles ta. “Ja nii ma tegingi. Lasin olukorrast lahti.”

Mitchell on uusim Nickelodeoni vilistlane, kes on rääkinud negatiivsetest kogemustest koos Snyderiga (58), kes lõi teiste lastevõrgustiku jaoks mõeldud sarjade hulgas ka The Amanda Show, Drake & Joshi ja iCurly. Selle aasta alguses avaldas Investigation Discovery plahvatusohtliku dokumentaalfilmi, Vaikne võtteplatsil: lasteteleri tume poolSee on detail Nick A. Snyderi ametiaeg ja tema väidetav üleastumine. See hõlmab ka süüdistusi seksuaalse ahistamise kohta, eelkõige seoses endise dialoogitreeneriga Brian Peck.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Märtsis andis Snyder Tema esimene intervjuu Tema vastu esitatud kaebuse kohta ütles ta, et ma näen Vaikus võtteplatsil pani ta “vastastuma minu varasema käitumisega, millest mõned on piinlikud ja ma kahetsen ning võlgnen kindlasti mõne inimese ees tugeva vabanduse”.

Iga Nickelodeoni maarjas, kes on vaikselt kaalunud komplekti ilmutusi mürgise töökeskkonna kohta

Seotud: Iga Nickelodeoni staar, kes reageeris plahvatusohtlikule „Chute on Set” Doc

Vestlus võis alata Nickelodeoni väidetavalt mürgise töökeskkonna ümber. Vaikne võtteplatsil: Märtsis Investigation Discovery eetris olnud lastetelevisioon The Dark Side of Kids kajastas produtsent Dan Snyderi võrgustikus töötamise aega, kusjuures endised lapsstaarid ja meeskonnaliikmed meenutasid oma kogemusi erinevate saadete võtteplatsil. […]

“Ma võin teile öelda, miks see mulle nii halb tundub,” ütles ta toona. “Mäletan oma varaseid kogemusi väga selgelt [and] Minu esimene kogemus meelelahutusäris. Ma olin roheline, kartsin, olin põnevil. See tähendas mulle maailma, et ma sain need võimalused ja et ma läksin sinna ja mul vedas, sest need olid suurepärased.”

Tagantjärele mõeldes on “mu süda valus, et ma ei maksnud igale minu uksest sisse astunud töötajale, sest oleksin pidanud,” lisas ta. “Ma soovin, et saaksin tagasi minna ja seda parandada.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *