Kellega on lord Ivar Mountbatten kuninglikus perekonnas seotud?

Lord Ivar Mountbatten David M. Bennett/Getty Images for Dockers

Lord Ivar Mountbatten Ta pälvib tähelepanu pärast seda, kui ta kuulutati üheks paljudest The Traitorsi võistlejatest.

Alan Cummings Kolmapäeval, 4. juunil teatati saates Today Show, et Mountbatten liitub tõsielutelevisiooni veteranidega võistlussarja 3. hooajaks. Boston Rob Mariano, Daniel Reyes, Tom Sandoval, Krishel Stoz Ja rohkemgi, kokku 21 võistleja hulgast. Kuigi Mountbatten ei teinud endale kunagi televisioonis nime, sai ta tuntuks kuningliku perekonna laiendatud liikmena – ja esimese avalikult geiliikmena.

1963. aasta märtsis sündinud Ivar on tema poeg David Mountbattenkes oli Milford Haveni 3. markii ja Janet Mercedes Brice. Isa, Ivari lapselapse kaudu Battenbergi prints George ja lapselapselapselaps Kuninganna Victoria. Eva oli isa nõbu Prints Philip kes on abielus Kuninganna Elizabeth II 1947. aastal oli Ivar korra Philipi esimene nõbu, korra Elizabethi kolmas nõbu ja kord eemaldatud Elizabethi teine ​​nõbu. Kuningas Charles III.

Reeturite 3. hooaeg on välja kuulutatud

Seotud: “Reeturite” 3. hooaja osatäitjad on Sandoval, Krischel ja Gabby Winde

Valmistuge reeturifännid, Alan Cummingi lossi astub sisse uus rühm lojaliste ja reetureid. Peacock teatas kolmapäeval, 5. juunil, et 3. hooaja näitlejate hulka kuuluvad Tom Sandoval, Robin Dixon, Dolores Catania, Wells Adams, Tony Vlachos, Caroline Wiger, Brittany Haynes ja teised. Rob Mariano (Boston Rob), Dorinda Medley, Chriselle Stotz, […]

Pärast isa surma 1970. aastal rääkis Ivar avameelselt, kuidas ta pidas Philipit enda jaoks isakujuks.

“Hilisematel aastatel istusin temaga koos ja küsisin oma isa kohta lõputult küsimusi. Ta ütles 2021. aasta aprillis The Telegraphile, et on tore, et meil on keegi, kes võiks mulle tema kohta kõike rääkida. “Prints Philip oli suurepärane kuulaja; Sa võid talle kõike rääkida, kui oled aus ja otsekohene. Tal on hea meel teie mõtteid kuulda. Aga kui tal oleks mõni nõuanne, mida ta arvas, et peaksite kuulama, annaks ta selle teile.

Suure perekonna liikmena ei ole Ivaril kuninglikke kohustusi. Varem töötas ta geoloogi ja ärimehena. Ivar on ka endine strateegilise kommunikatsioonifirma SCL Group direktor. Kuigi Ivar on kuningliku perekonna liige, mõistab ta, miks ta pole kuninglike sündmustega nii seotud kui kunagi lapsepõlves.

“Perekond on nii palju kasvanud,” ütles ta 2019. aastal Tatlerile. “Kui olime nooremad, käisime kogu aeg kuninglikel üritustel. Aga nüüd, kui kõik on lapsed saanud, on see kõik aeglustunud.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuigi Ivar ei ole aktiivne kuningliku perekonna liikmetega, on tal mõnega neist tihedad sidemed. Tal on side kuningas Charlesi noorema vennaga Prints Edward ja tema naine Hertsoginna Sophie. Edwardi ja Sophie tütre Lady Louise Windsori ristiisa.

Edward ja Sophie on ristivanemad Ivari kahele lapsele, tütardele Ellale ja Alixile, keda ta jagab oma endise naisega. Penny Mountbatten. (2011. aastal lahku läinud ekslastel on ka tütar Lulee.)

Ivar tegi ajalugu 2016. aastal, kui temast sai esimene kuningliku perekonna liige, kes oma praeguse abikaasaga avalikult samast soost suhtesse astub. James Coyle. Paar sõlmis sõlme 2018. aastal ja on esimesed Briti kuninglikud perekonnad, kes abielluvad samasooliste paaridega. 2023. aastal The Independentiga vesteldes jagas Ivar, et tema perekond oli tema ja Coyle’i suhet “uskumatult toetanud”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *