Kelly Bensimoni sensatsiooniline pulmakleit, mis istub 56-aastaselt: “Ma poleks kunagi arvanud, et see juhtub”

Kelly Bensimon ütles pisaraid tagasi võideldes “jah kleidile”.

“New Yorgi tõeliste koduperenaiste” vilistlane, kes on kihlatud finantsist Scott Leitneriga, räägib väljaandele Page Six Style, et ta oleks eelmisel nädalal Manhattanil Kleinfeld Bridalil kleiti proovides peaaegu kokku kukkunud.

“Sõna otseses mõttes hakkasin kleiti proovides peaaegu nutma,” ütleb ta, mõeldes hetkele, mil leidis oma suureks päevaks ideaalse kleidi ja oma valdavatest tunnetest.

Kelly Bensimon ei oodanud kleidile jah-sõna öeldes nii emotsionaalne olla, rääkis ta eksklusiivses intervjuus väljaandele Page Six Style. Kuues lehekülg

“New Yorgi tõeliste koduperenaiste” maarjas puhkes peaaegu nutma, kui ta eelmisel nädalal Manhattanil Kleinfeld Bridalil kleiti sidus. Getty Images ABA jaoks

“Ma olin lihtsalt nagu “Ma olen nii emotsionaalne” – lihtsalt sellepärast, et siin on nii ilus ja kõik siin on mind nii toetavad ja põnevil,” ütleb ta ja jagab Kleinfeldi töötajatele rekvisiite, kes aitasid tal võimalusi valida.

“Ma olen kogu protsessist väga motiveeritud.”

Tõsielustaarist saanud kinnisvaramees, kes oli varem abielus kuulsa fotograafi Gilles Bensimoniga aastatel 1997–2007, kinnitab, et ta ei kujuta kunagi ette, et ta tõotusi uuesti vahetab.

Bensimon – kes on kihlatud finantsist Scott Leitneriga – selgitas, et mõte 56-aastaselt uuesti abielluda oli valdav. Patrick McMullan Getty Images kaudu

“Kõik siin on minu jaoks nii toetavad ja põnevil,” raius Kelly, jagades rekvisiite Kleinfeldi töötajatele, kes aitasid tal pulmakleidi valikuid välja tõmmata. Getty Images ABA jaoks

Püsige sammu võrra ees kõigi oma lemmiktõsi-telestaaride eksklusiivsete teedega!

Liituge Danny ja Evaniga Virtual Reality-T kasutajaks, meie kohustusliku uudiskirjaga!

Täname registreerumast!

“Ma abiellun hilisemas elus ja ma poleks kunagi arvanud, et see juhtub,” jagab ta, “ja ma ei muudaks seda päeva ja selleni viimist.”

Kuigi Kelly oli lämbunud, nähes end tema valitud pulmakleidis – mida pole veel avalikustatud –, naljatab ta, et tema kihlatu on veelgi haavatavam, kui näeb teda mööda vahekäiku kõndimas.

“Ma tean, et ta lööb silmad välja,” ütleb ta meile, ennustades, et ta peab paluma oma peigmeest “lõpetada nutmine, naeratada ja naerda”!

“Ma abiellun hilisemas elus ja ma poleks kunagi arvanud, et see juhtub,” jagab ta, “ja ma ei muudaks seda päeva ja selleni viimist.” Getty Images ABA jaoks

“Ma tean, et ta lööb silmad välja,” ütles Kelly, ennustades oma reaktsiooni nähtule, kuidas tema peigmees mööda vahekäiku kõndis. Getty Images ABA jaoks

Kuigi Kelly ei avalda, millise kleidi kasuks ta lõpuks oma “I Dos” jaoks otsustas, kiusab ta, et valis sel aastal Leitneri perekonna tagahoovis peetud intiimseks tseremooniaks välja mitu riietust.

Kuuenda lehekülje stiili lisamiseks…

“See kõik on pärlkleidid, pitskleidid, taftkleidid, pikad kleidid, lühikesed kleidid, liibuvad kleidid, suured kleidid,” räägib ta Kleinfeldi kogemusest ja märgib, et oli “võimatu” maanduda vaid ühe pilgu peale.

“Kõik on nii ainulaadne ja see on nii lõbus. See on nagu muinasjutt. See on sõna otseses mõttes uskumatu.”

Kelly ei avalda, millise riietuse ta lõpuks oma “I Dos” jaoks otsustas, kuid kiusab, et valis Leitneriga saates erinevaid rõivaid. Getty Images ABA jaoks

Ta märgib, et vaid pilguga maanduda oli “võimatu”. Getty Images ABA jaoks

“Ma võin sind soojendada!” Autor, kes on proovinud peeneid ja nahka paljastavaid stiile pruutbrändidelt nagu Netta Benshabu, Nicole + Felicia ja Pnina Tornai, ütleb, et oli avatud erinevatele siluettidele.

Siiski oli Kelly ainuke reegel tunda end kuninglikuna.

“Loomulikult olen ma kuninganna – aga tahan mängida nagu printsess,” ütleb kahe lapse ema, kes jagab tütreid Sagar (26) ja Teddy (24) eksabikaasa Bensimoniga (80).

Endine modell proovis keerukaid ja nahka paljastavaid stiile pruutbrändidelt nagu Netta Benshabu, Nicole + Felicia ja Pnina Tornai. Getty Images ABA jaoks

Kelly – kes on avatud erinevatele siluettidele – ütles, et tema jaoks on oluline tunda end oma erilisel päeval kuninglikuna.
Getty Images ABA jaoks

“Muidugi, ma olen kuninganna, aga ma tahan mängida nagu printsess,” räägib ta väljaandele Page Six Style. Getty Images ABA jaoks

“Nii et ma vajasin mõlemat vibratsiooni. Pean kindlasti loobuma oma kuninganna-vibe’ist, kuid tegelema ka oma spordialaga.”

Endine modell, kes kihlus 2023. aasta juulis Genfi järves pärast aastast kohtumist Leitneriga, ütles, et pulmakleidil, mille ta pulmadeks valis, oli “poliitiline” tunne.

«Ma ei teadnud, kui elevil ja kaunina ma end kleidis tunnen. Ma kannan palju riideid. Olen modellitööd teinud jääajast saadik,“ muheleb Kelly, enne kui lisab tõsimeeli: „Olen ​​kandnud ja kandnud palju ilusaid riideid. [this] Pulmakleidid on maagia.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *