Kelly Ripa ja Marc Consuelo jäävad Daytime Emmy võidust ilma

Kelly Ripa ja Mark Consuelles ABC loal

Kelly Ripa ja Mark Consuelles võitsid reedel, 7. juunil Daytime Emmy, kuid nad jätsid ürituse vahele, et külastada oma tütart Lolat Londonis.

Live With Kelly ja Marki saatejuhid, kes said eelmisel nädalal oma esimese silmapaistva jutusarja saatejuhi auhinna, pidasid esmaspäeval, 10. juunil oma saate osas hilinenud vastuvõtukõne.

“Juhtus mõeldamatu, 53-aastane Ripa.

“Nii ootamatu,” lisas 53-aastane Consueles, märkides, et Jerry O’Connell saatis talle sõnumi, et ta on valmis nende kujusid vastu võtma. “Ta ütles: “Hei, kui te võidate, kas ma saan pidada vastuvõtukõne?” Ma ütlesin: “Jah.” Ta ütles: “Keda sa tahad tänada?” Ma ütlesin: “Aitäh Ryan Seacrest,” naljatas Consuelles, viidates Ripperi eelmisele saatejuhile, kelle ta asendas.

Kelly Ripa ja Marc Consuelo tähistavad oma 28. pulma-aastapäeva

Seotud: Kelly Ripa ja Mark Consuellesi suhte ajaskaala

1995. aasta ekraanitesti programmis Kõik minu lapsed viis Kelly Ripa ja Mark Consuellesi pikaajalise abieluni. Live With Kelly ja Marci kaaslase suhe ei ole katkenud sellest ajast peale, kui nad esimest korda silmad lukku keerasid, kui Consueles armus Mateo Santosesse, kellest sai lõpuks Hayley Vaughni tegelaskuju Ripperi armuke. veidi hiljem […]

Ripa ütles, et ta sel ajal magas, kuid kui ta ärkas, ütles abikaasa talle: “Oi, me võitsime Emmy” ja naine küsis temalt: “Mille eest?”

Kelly Ripa ja Marc Consuelo võidavad Emmy, jättes oma tütrega kohtumise ürituse vahele

Kelly Ripa, Lola ja Mark Consuelles Kelly Ripa loal

“Minu telefon, nagu väikesed lapsed ütlevad, plahvatas,” ütles Consueles.

“Me ei olnud seal oma kõnesid pidamas, kuid ma pean lühikese vastuvõtukõne,” ütles Ripa. “Tahan lihtsalt öelda, ennekõike, aitäh, Mark, et olete uskumatu ja uskumatu partner. Teete selle lihtsaks ja see pole lihtne ning see, kuidas te seda tööd teete, inspireerib mind ja meid kõiki iga päev.”

Ripa ütles publikule, et “panate meid iga päev tundma Emmy võitjatena, mida me muidugi ei ole,” lisas: “Aga me võlgneme selle teile. Nii et tänan teid väga.”

“See oli hea,” ironiseeris Consuelles. “Ma ütlesin, et mu isa käskis mul alati abielluda kellegagi, kes on parem kui sina ja proovige töötada inimestega, kes on paremad kui sina. Nii et ma tegin neid mõlemaid asju. Nii et tänan teid. Tänan, et hoidsite mind tagasi.

Consuelles lisas oma seebiooperi mineviku kohta: “Meie jaoks alustas päevaaeg tõesti oma karjääri.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“See tähendab meile kõike,” ütles Ripa. “Ma tahtsin näitlejana alati Daytime Emmyt võita. Kandideeriti ühe korra. Ma arvan, et see oli nagu halastuse nominatsioon. Aga see on nii – see on väga lahe. Mind tabab siiani, et me seda tegime. See on väga, väga, väga lahe.”

1996. aastal abiellunud paaril on pojad Michael (27) ja Joaquin (21) ning tütar Lola (22).

Pärast New Yorgi ülikooli lõpetamist kolis Lola pärast välismaal õppimise ajal poiss-sõbraga kohtumist Londonisse. Tema auhinnatud vanemad ütlesid, et neil oli “etteplaneeritud külaskäik”, enne kui nad Daytime Emmy saatest teada said. “Ta tahtis meid väga näha,” ütles Consueles publikule.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *