Ken Aubrey O’Day ei kõhelnud Caseyd toetamast pärast Diddy süüdistusi

Aubrey O’Day, Casey ja Sean ‘DD’ Combs Amanda Edwards / Getty Images; Gotham/GC Pictures; Hollywood kuni U/Star Max/GC Images

Aubrey O’Day See oli “esimene”, mis sai avaliku heakskiidu Casey Pärast seda, kui ta süüdistas Sean “DD” kammid Seksuaalne väärkäitumine – ja Danity Kane’i alum ei teeks seda teisiti.

“[I was] Üks esimesi, kes välja astus ja tema eest välja astus,” rääkis 40-aastane O’Day ajalehele Us Weekly eksklusiivselt ajakirja Gurus avapeol, mis toimus laupäeval, 1. juunil. “See oli minu maitse jaoks natuke liiga vaikne.”

37-aastane Casey (pärisnimi Cassandra Ventura) kaebas endise poiss-sõbra Diddy (54) 2023. aasta novembris korduva seksuaalse kallaletungi ja väärkohtlemise eest kohtusse. Muusikamogul eitas süüdistusi ägedalt, enne kui juhtumi päeva jooksul lahendas. Vahepeal astus O’Day sotsiaalmeediasse, et väljendada oma solidaarsust Caseyga. (Diddy kutsus O’Day Danity Kane’iga liituma filmis Making the Band, hiljem väites, et viskas ta lõpuks grupist välja.)

“Sain selle esimese viie minuti jooksul pärast vaatamist aru, sest Cassie on ohver ja tal on meeletu seiklus,” rääkis O’Day meile Godfrey Hotel Hollywoodi punasel vaibal. «Siit-sealt on nii palju lugusid, kõik ei paista ühesugused. Mitte, et see tüüp oleks kõigis olukordades ühesugune, aga tema sein läks tõesti katki. Me ei tea, miks. See on katki.”

Chloe Bailey Nikki Hilton mängib koos Cassiega pärast DD-videot

Seotud: Chloe Bailey, Nicky Hilton ja teised staarid näitavad Caseyle toetust

Getty Images (3) Casey katkestab vaikimise videol, millel on näha endine poiss-sõber Sean “Diddy” Combs teda Los Angelese hotellis ründamas. Casey kirjutas neljapäeval, 23. mail Instagrami kaudu postitatud avalduses: “Armastuse levitamine tegi minu noorele koha, et tunda end praegu turvaliselt, kuid […]

Ta jätkas: “Meil kõigil on teda tänada, sest see tuleb lagundada ja suuremaks muuta, mida Cassio usun, et tunneks. Muusikatööstuses on vaja muutusi ja artistidele peab olema turvaline ruum. areneda, selline koht peab olema.” Kus pole kedagi, kes saaks teile kohustusi panna või su karjääri ükskõik millisel kohal hoida.

O’Day sõnul seisab ta “alati” teiste naiste eest, eriti võitluse ajal.

“Püüame ikka veel välja mõelda, kuidas üksteist toetada,” ütles ta laupäeval.
„Inimesed arvavad, et see on pähe hüppamine, kui on lugu võimsa inimese vastu. See pole vagun, millega keegi tahaks sõita. Keegi ei taha selles ema-kuninga rongis olla.”

Kuud pärast seda, kui Casey ja Diddy kohtuvaidluse lahendasid, ilmus 2016. aastal uuesti video, kuidas räppar väidetavalt Caseyd füüsiliselt ründas. Diddy vastas eelmisel kuul sotsiaalmeedia avaldusega, vabandades oma “vabandamatute” tegude pärast Cassie nime nimetamata.

“Igaüks, kes teeb selliseid avaldusi avalikult, eetris või isegi selles suunas, paneb teid lollina nägema. Lõpetage ära,” üldistas O’Day. “Tsiteeri mind selles. “Sa näed rumal välja. Ole vait. Seal on tõelisi ohvreid. Kõik teavad seda.” Teile, kutid, näidati just videot, kui arvate, et see on ainus kord, kui te seda näete, olete teadmatuses.

O’Day väitis varem aprillis, et Diddy üritas muusikali avaldamisõiguste kaudu tema vaikimist osta. O’Day ja tema endised Danny Kane’i liikmed – Don Richard, Andrea Fimbres Ja Shannon Bex – oli varem sõlmitud lepinguga Diddy’s Bad Boy Recordsiga.

Väidetavalt aitate praegu, kui ostate minu muusikat, inimestel end ära tasuda või aitate end sisse seada või potentsiaalselt kainena hoida. Me ei saa sellest rahast midagi,” ütles ta meile. “Isegi mulle ei pakutud oma väljaannet ilma täieliku väljaande allkirjastamiseta DD-le ja paljudele teistele selle valdkonna osapooltele. Mõned mu bändiliikmed kirjutasid sellele alla ja nad saavad iga senti, mis nad saavad. Ma peaksin suutma need sendid vastu võtta ilma kellelegi vabastamist allkirjastamata, sest see on minu väljaanne. Ma kirjutasin, mida ma kirjutasin.”

O’Day väitis ka, et temaga ei “võeta ühendust ega pakutaks” ilma “täielikku vabastamist” allkirjastamata.

“Ma ütlesin seda igas peatuses. Inimesed käituvad nagu ma oleksin purustatud rekord, aga kui ma olen nii purustatud, siis miks pole keegi seda parandanud? nõudis ta. “Ma karjun katustelt. See on lihtne lahendus. Te töötate selle kallal, kuidas selgitada selles videos nähtut. Kes iganes minu väljalase omab, Sony, kas saaksite selle mulle tagastada, ilma et ma peaksin kellelegi täielikku väljalaset allkirjastama? Sest see poleks kirjanikuna aus.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

O’Day jätkas: “Mitte kunagi ei tohiks olla hetke, mil nad elaksid hirmus või seisaksid silmitsi seksuaalse ahistamise, seksuaalse kallaletungi, seksuaalse kuritarvitamise või muu sellisega. Kunagi ei tohiks olla hetke, kus muusik [who] Näidake, et olete andekas, ei tohiks seda kunagi karta. Keegi ei peaks.”

Kui teid või teie tuttavat on seksuaalselt rünnatud, helistage riiklikule seksuaalvägivalla vihjeliinile numbril 1-800-656-HOPE (4673).

Mike Vulpo reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *