Kendall Jenner arvab, et Golden Bachelor Gerry flirtis Kris Jenneriga

Kendall Jenner, Geri Turner, Kris Jenner. Amy Sussman / Getty Images; ABC/Brian Bowen Smith; Taylor Hill / Getty Images

Golden Bachelor ja Kardashian crossover on kingitus, mis jätkub.

Neljapäeval, 6. juunil, The Kardashiansi episoodis filmitud stseeni ajal Kendall Jenner Ja Kris Jenner kohta küsiti Gerry TurnerSel eesmärgil küsis produtsent Kendallilt (28), kas ta arvab, et Gerry (71) “flirdib” oma emaga.

“Jah. Ta kommenteeris tema naeratust, silmi ja energiat,” vastas Kendall. “Ma arvasin, et me peaksime lahkuma.”

Chris ütles omalt poolt kaamerale: “Hei Gerry, mul on poiss-sõber, okei?”

Kris Jenneri ja poiss-sõbra Corey Gamble'i suhte ajaskaala 549

Seotud: Kris Jenner, Corey Gamble’i suhete ajaskaala

Kris Jenneri ja Corey Gamble’i tagasihoidlik romantika kasvab jätkuvalt sellest ajast peale, kui nad oma suhtega avalikkuse ette tulid. 2014. aastal vallandasid Jenner ja Gamble kohtingujutud pärast seda, kui nad kohtusid Ibizal peol, mille korraldas Kim Kardashiani tollane abikaasa Kanye West. Pärast väljasõitu jätkati paari pildistamist koos aega veetmas. Žanr […]

Momager on 43-aastase Coreyga avalikult kohtamas käinud alates 2014. aastast. Neljapäevase osa ajal jõudis Gary Chrisi ja Kendallini, kui nad vaatasid filmi “Kuldne poissmees” uut osa. (The Kardashians 5. hooaega filmiti 2023. aasta sügisel, kui eetrisse jõudis Kuldne poissmees. Sari lõppes 2023. aasta novembris, kui vaatajad nägid Geri abieluettepanekut. Theresa Niste.)

Golden Bachelor Gerry Turner ja Theresa Niste selgitavad oma lahutust saatele Nightline 727 Räägi kõigileDisney / James Clark

Pärast seda, kui Gerry ja Theresa (70) leidsid saates armastuse, sõlmisid nad selle aasta alguses televisioonis ülekantud pulmatseremoonias. Vaid kolm kuud hiljem teatasid nad oma lahutusest.

Tagasi The Kardashiansis tegi Kris selgeks, et ta toetab Gerit.

Bachelor-kus-nad-praegu on

Seotud: Endised “bakalaureuse” ja “poissmeeste” juhid: kus nad praegu on?

Kuigi mõned roosid peavad ajaproovile vastu, surevad teised enne Neil Lane’i kihlasõrmuse kuju muutmist. Bachelor esilinastus ABC-s 2002. aasta märtsis, Alex Michelle nimetati maailma kõige sobivamaks bakalaureuseõppeks. Tema südame pärast võistles üle 20 naise ja sündis edukaim reality-TV frantsiis. […]

“Meil on nii hea meel, et te siin olete. Ja ma palvetan teie eest, et ma loodan, et leiate oma elus õnne ja armastust,” ütles ta toosti. “See on nii huvitav, et üle 50-aastased inimesed elavad kohtinguelu või tahavad uuesti armastust leida. Ma arvan, et see on minuvanuse jaoks väga armas ja võrreldav. Ma arvan, et see annab teatud vanuses naistele palju lootust.”

Chris püüdis õhtusööki kasutada selleks, et Garyst spoilerid välja saada – kes siis ei liiguks. Kendall sai vastuse sellest hoolimata, kuna nägi Theresa nime mitu korda Gerry kõnelogides.

“See on midagi, mida ma olen enda teada hoidnud ja on väga raske, et nägin midagi, mida ma poleks pidanud nägema,” avaldas Kendall neljapäeval. “Ma vaatasin tema telefoni ja ta helistas talle viis korda.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Jerry Turneri ja Theresa Knisti suhete ajaskaala filmist

Seotud: Golden Bachelor Gary Turneri, Theresa Knisti suhete ajaskaala

Gerry Turner ja Theresa Niste on peaaegu esimesed Golden Bachelor edulood. Jerry laskus ühele põlvele ja tegi Teresale abieluettepaneku esimese hooaja finaalis, mis filmiti Costa Ricas ja eetrisse 2023. aasta novembris. “Kui ma täna hommikul ärkasin, oli see raske Mul olid väga segased tunded ja sain […]

Kui Kendall ehmatas, arutasid Chris ja Geri köögis kuuldeaparaate.

“Ma arvan, et Kuldse Bachelori sõnum on see, et kõik armastavad armastust,” lõpetas Chris saate. “Sa ei tohiks kunagi lõpetada unistuse tagaajamist armuda ja oma elu kellegagi koos veeta.”

Hulu annab igal neljapäeval välja uued The Kardashiansi osad.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *