Kendall Jenner vannub sellele ärevust taltsutavale jahutustekile – nii ka meie

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kui jääte spektri A-tüüpi lõppu, tunnete end tõenäoliselt aeg-ajalt ülekoormatuna – noh, võib-olla pisut rohkem kui aeg. Ülemõtlemine on teie kardio, planeerimine on teie meditatsioon ja värvide kodeerimine on teie hobi; Teid häirivad pidevalt hõivatud B-tüüpi inimesed, kes suudavad ainult “chillida”. Sulle meeldib lõõgastumise idee, kuid sa ei tea, kust alustada. Tundub tuttav?

Nii veidralt kui see ka ei kõla, võib sul vaja minna veidi lisaraskust, et oma vaimset koormust kergendada. Kui kaalutud tekke seostatakse tavaliselt talveajaga, siis see Kendall Jenneri poolt heaks kiidetud tekk on mõeldud kasutamiseks aastaringselt! See on lahe, hingav ja ideaalne suveks!

Seotud: Jätke 8 tundi vahele ja päevitage kohe nende pruunistavate päästjate abil

Ükskõik, kas proovite oma nahka kaitsta, treenite päeva jooksul, ei meeldi päevitunud jooned või teil pole lihtsalt kannatlikkust väljas istuda, on palju põhjuseid, miks vältida päikese käes küpsetamist! Päikese käes viibimine — isegi kaitstud päikese käes — on segane. . . hästi tundma […]

See teaduslikult põhjendatud kaalutud tekk on valmistatud 100% kemikaalivabast puuvillast ja täidetud pliivabade klaashelmestega. Helmed on õmmeldud iga tepitud ruudu vahele taskutesse, nii et te ei pea kartma, et helmed seljalt küljele pöörates ümber libisevad. Pheh! See tähendab, et pärast tekki kasutama hakkamist ei hakka te tõenäoliselt öösiti palju ringi visklema.

Teie keha kattev 15 või 20 naelane kaal ei tundu mitte ainult kallistusena, vaid aitab teil ka magada! Vastavalt Kendall Jenner, see “aitab teil end rahulikult tunda” ja see on nagu “hea kallistus”, kaks asja, mis panevad teid uinuma. Penn Medicine on avastanud, et kaalutud tekid võivad muu hulgas leevendada ärevuse, ADHD ja unehäirete sümptomeid, muutes need teie lõõgastusjaama praktiliseks lisandiks. Ja selline, mis ei aja higistama? Peamised brownie punktid!

See tekk ei sisalda täiteaineid, mürgiseid kemikaale, sünteetilisi ega polüestrist saadud materjale – see on puhas ja kemikaalivaba viis lõõgastumiseks ja lõõgastumiseks pärast pikka päeva. Kookonitaolist tekki on erinevates suurustes, kaaludes ja värvides, nii et leiate kindlasti selle, mis sobib teie kodu esteetikaga! Lisaks, kuna see on masinas pestav ja kuivatuskindel, ei saaks selle hooldamine olla lihtsam.

Üks entusiastlik arvustaja nimetas oma arvustuse pealkirjaks “Parim kingitus, mille ma endale kunagi teha saan” ja nimetas seda tekki “enesehoolduse kohustuslikuks esemeks”, öeldes hiljem: “Mul oli raskusi uinumisega. Ma jäin seda tekki kasutades magama esimesel ööl. Ei mäletagi, esimest korda läksin magama ja jäin kuidagi magama, et sa üle ei kuumeneks – Kesk-Texas on ikka südasuvi. igasugune lisasoojus – hämmastav!!”

Hankige Amazonist Baloo 15-naeline tekk 199 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 3. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida sa otsid? Ostke Amazonist muid kaalutud tekke Ja ärge unustage vaadata Amazoni päevapakkumisi siit!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *