Khloe Kardashian taastub vigastusest, mis jättis ta sinikateks

Khloe Kardashian London Entertainment/GC Images

Khloe Kardashian Praegu taastub pärast enda vigastamist.

39-aastane Kardashian ütles, et juhtum juhtus umbes “kaks kuud” tagasi ja seetõttu ei saanud ta oma tööd teha.

“Ma tegin endale haiget ja ei saanud umbes 2 kuud harjutada nii, nagu oleksin tahtnud,” ütles D kardashianid Staar jagas Instagrami vahendusel pühapäeval, 2. juunil.

Kardashian lisas, et on otsustanud täielikult oma treeningrutiini naasta. “Ma pean olema valmis, nii et ma ei pea valmis olema,” kirjutas ta postituses.

Kahe lapse ema, kes jagab endise naisega tütart True (6) ja poega Tatum (1) Tristan ThompsonSamuti jagas ta oma personaaltreeneriga kaadreid, kuidas ta energiliselt treenib Don Brooks.

Kardashiani tervis selgus pärast seda, kui ta reedel, 17. mail Los Angeleses väljas olles avalikustas uue punase juuksevärvi.

Kardashian on kuulus oma pühendumuse poolest fitnessile, olles aastate jooksul oma keha täielikult muutnud.

2023. aasta mais kirjeldas Kardashian oma intensiivset treeningrutiini Instagrami kaudu jagatud videos, milles osales ka Brooks (tuntud ka kui Don-A-Matrix), tähtede koolitaja.

Ta alustab videot, kasutades takistusribasid ja Bosu tasakaalustavat palli, mis “aitab suurendada nii teie tuharalihaste kui ka südamiku aktiveerimist”, kirjutas ta videole lisatud pealkirjas.

Ta jagab treeningu veeranditeks, andes juhised iga üksiku harjutuse jaoks.

Kardashiani põlvkond

Seotud: Kardashian-Jenneri perekond: tutvuge järgmise põlvkonnaga

Meelelahutus- ja ärimaailmas oma jälje jättes kasvatab Kardashian-Jenneri klann ka oma järgmist põlvkonda. Kourtney Kardashian oli esimene Kris Jenneri lastest, kellel oli oma lapsed. Kourtney ja tema praegune endine Scott Disick tervitasid 2009. aasta detsembris oma vanemat poega Masoni ja kolm aastat hiljem tütar Penelope. […]

Tasakaalupalli kasutati mitmel erineval viisil, et keskenduda tema erinevatele kehaosadele, alustades alumisest kõhulihasest kuni põlvetõste ja väljaastumisteni.

“Don paneb inimestele loitsu, kui ta teid kuritarvitab ja siis kutsute ta välja,” rääkis tõsielusaatenägu kaamerale. “Ja siis maksate talle. Ma ei tea, mis erilised võimed tal on. Aga see tüüp on hull ja ma helistan talle pidevalt.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kardashiani viimane tervisealane ilmutus on tema teine ​​avameelne ülestunnistus veidi enam kui nädala jooksul.

Neljapäeval, 30. mail, saates The Kardashians avaldas ta, et tema kaameli varvas, hellitusnimega Camille, “kadus” pärast kaalu langetamist.

«Mul kipub olema suur puss. Näiteks kui ma olen paks, olen ma paks. Sest kui ma olin paks, oli mul Camille. Nüüd, kui olen kõhn, on Camille kadunud,» selgitas Kardashian nooremale õele. Kylie Jennerepisoodi aeg.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *