Kim Porteri isa katkestab Diddy kallaletungi kaadrite peale vaikimise: “Vastik”

Kim Porter Paul Archuleta / Getty Images

Kim Porterselle isa, Jake PorterTa vaatas hotelli valvevideot, kui teda näidatu “häiris”. Sean “DD” kammid Endise partneri ründamine Cassandra “Cassie” Ventura.

“Võib öelda, et olin videost ärritunud ja ma ei kohtleks oma vaenlast nii,” ütles 78-aastane Jake reedel, 7. juunil Rolling Stone’ile. “See oli vastik. Ma ei suutnud seda uskuda. Ma olin Vietnamis ja ma ei teeks seda oma vaenlasega.”

Zac vastas “ei”, kui temalt küsiti, kas ta nägi Combsit oma tütart Kimi nende abielu ajal füüsiliselt väärkohtlemas, kuid lisas, et see, mida ta nägi, ei olnud kunagi “sel määral”, vaid mõtles selle välja. [him] Üllatus.”

Combsil ja Kimil oli aastatel 1994–2007 taas korduv suhe ning paaril oli kolm last: poeg King (26) ning kaksikud tütred D’Lila ja Jessie (17). Kim suri 2018. aastal lobaari kopsupõletikku. 47 aastat vana.

Kõik on pärast DDK rünnakusüüdistusi tühistatud

Seotud: Kõik on pärast DDK rünnakusüüdistusi tühistatud

Mõned ettevõtted näivad end Sean “Diddy” Combsist distantseerivat, kuna räpparit ähvardavad seksuaalse ahistamise süüdistused. Viimastel kuudel on mitmed naised väitnud muusikamoguli väärkäitumist. Üks kohtusse kaevanud isik on tema endine tüdruksõber Cassie. (Juurdepääs on olnud sisse ja välja lülitatud alates 2007. aastast […]

Rolling Stone’iga vesteldes lisas Jack, et oli oma tütrega koos või tema läheduses oma suhte ajal Combsiga ning 37-aastase Venturaga tehtud “õõvastav” video andis talle lapselaste isa suhtes “teistsuguse vaatenurga”.

Kim Porteri isa murrab vaikuse Diddy rünnakkaadritel

Kim Porter ja Diddy Jeff Kravitz / FilmMagic

“Ma ei teadnud, et ta võib nii madal olla,” rääkis Jake ajakirjale Rolling Stone. “Ma kujutan ette, et see üllatas paljusid inimesi. Mul poleks isegi sellist koera. Mu süda läheb Caseyle.”

2023. aasta novembris esitas Ventura Combsi vastu hagi, süüdistades teda väärkohtlemises ja seksuaalses rünnakus kogu nende suhte vältel. (Paaril oli aastatel 2007–2018 on-off suhe.) Combs eitas varem süüdistusi ja juhtum on sellest ajast peale lahendatud.

Peaaegu kuus kuud pärast avalduse esitamist avaldas CNN 2016. aasta turvakaadrid, mis näitavad, kuidas Combs ründas Los Angelese Intercontinental hotellis Venturat füüsiliselt. Videol tõukab Combs hotelli liftis oodanud Venturat, lööb ta pikali ja lööb korduvalt jalaga, enne kui ta koridori alla tiris.

Diddy ja Kim Porteri suhe klassikaaslastena

Seotud: Diddy ja Kim Porteri kui kaasvanemate suhetes

Alati perekond. Diddy ja Kim Porter võisid oma romantilise suhte lõpetada 2007. aastal, 11 aastat enne tema surma, kuid paar seadis alati oma lapsed esikohale. Us Weekly kinnitas 2018. aasta novembris, et Porter leiti 47-aastaselt surnuna. “Kahjuks võin kinnitada Kim Porteri surma,” […]

“Ma arvan, et ta oli väga armukade inimene,” rääkis Jake Rolling Stone’ile Kimi suhetest Combsiga. “Nad mõlemad armastasid üksteist. Kimi armastus oli seaduslik. Õe armastus, ma ei tea, mida ta armastuseks nimetab, teate, mida ma mõtlen? Ma tõesti arvan, et tal pole aimugi, mis on armastus.” Kimi isa lisas, et tema peamine “mure on laste edasiminek”.

Mais rääkis üks allikas Us Weeklyle eranditult, et Kimi surm ” raputas Diddy maailma täielikult” ja et ta polnud pärast seda enam endine. “See oli tohutu šokk ja pöördepunkt,” rääkis siseringi teadja meile. “Kõik teised naised tema elus olid mänguasjad. Kim oli tõeline asi. Sealt edasi oli kõik allamäge.”

Pärast Ventura hagi esitamist esitasid rohkem ohvreid oma nõuetega Combsi vastu ja veel kolm naist rääkisid oma väidetavatest kogemustest räppariga, teatas Rolling Stone mais.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Härra. Combs ei saa kommenteerida lahendatud kohtuasju, ei saa kommenteerida pooleliolevaid kohtuasju ega saa käsitleda kõiki ajakirjanduse esitatud väiteid mis tahes allikast, olgu need nii ebausaldusväärsed kui tahes,” ütles advokaat. Jonathan Davis rääkis toona väljaandele Roll Stone.

“Oleme teadlikud, et vastavad asutused viivad läbi põhjalikku uurimist ja seetõttu usume, et iga olulist asja käsitletakse vastavas foorumis, kus reeglid eraldavad faktid väljamõeldistest.”

Kui teid või teie tuttavat on seksuaalselt rünnatud, helistage riiklikule seksuaalvägivalla vihjeliinile numbril 1-800-656-HOPE (4673).

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *