Kim Zolciak ja Kroe Bierman koostavad abielulahutuse ajal kohtumäärusega kappi

J. Kempin

Kim Zolciak-Bierman ja tema võõrandunud abikaasa, Ostke BeermanSaab ikka kodus kokku joosta — aga kapis seda ei juhtu.

Ajakirja Us Weekly hangitud kohtudokumentide kohaselt on 46-aastane Zolciak-Bierman ja 38-aastane Bierman saanud vaidlusaluse lahutuse ajal korralduse järgida ranget kapigraafikut.

“Vastaja Kimberleigh M. Zolciak võib pääseda peamagamistoa riidekappi esmaspäevast reedeni kella 9.00–15.00,” loetlevad May dokumendid. “Kaebaja Kroy E. Bierman ei tohi siseneda magamistoa kappi ega siseneda esmaspäevast reedeni kella 9.00–15.00.”

Juriidiline uuendus kapi hooldusõiguse kohta saabub rohkem kui aasta pärast seda, kui endine The Real Housewives of Atlanta staar esitas pärast 11 aastat kestnud abielu Biermanist lahutustaotluse. Pärast esialgset avalduse esitamist 2023. aasta mais leppis Zolciak-Bierman Biermaniga korraks ära, kuid esitas augustis teist korda nende abielu lahutamise taotluse.

Kim Zolciak-Bierman Atlanta turu sulgemise draamast ja kuulujutud tõelistest koduperenaistest 404

Seotud: Kim Zolciak-Biermani väljatõrjumise draama ja kuulujutud: kõik, mida teada

Kim Zolciak-Biermani ja eraldunud abikaasat Kroy Biermani ootavad enne nende 2023. aasta lahkuminekut juriidilist draama – ja võimalikku turult sulgemist. Us Weekly kinnitas 2023. aasta veebruaris, et Atlanta maarja ja tema toonase naise Real Housewives of Georgia häärber on arestitud, samas kui Zolciak-Bierman eitas 2022. aasta novembris, et tal on juriidilisi probleeme. Zolciak-Bierman et al […]

Uudis paari lahkuminekust tuli keset nende rahalisi hädasid. 2023. aasta veebruaris kinnitas USA, et nende viie magamistoaga mõis Georgia osariigis on arestitud. Kuigi nende kodu oksjon oli kavandatud selleks kuuks, tühistas Brock & Scott, PLLC advokaadibüroo selle hiljem.

Toona hangitud dokumentide kohaselt ähvardas nende kodu aprillis pärast seda, kui Trieste pank esitas tagasimakseplaani kiirendamiseks täiendavad kohtudokumendid, uuesti sundraha.

Kinnitasime 2023. aasta oktoobris, et endised – kes ostsid oma kinnisvara Manor Golf & Country Clubis 2012. aastal 880 000 dollari eest – panid oma kodu turule.

Bierman taotles hiljem samal kuul turult sulgemise ettekirjutust, kuid Trieste pank väitis, et taotlus tuleb tagasi lükata, kuna nad ei suutnud 2023. aasta augustis katseaja tasuda.

Promo Ashley Darby kaebab RHOPi näitleja Candice'i endise Michaeli oraalseksi väidete pärast kohtusse

Seotud: Tõeliste koduperenaiste juriidilised mured aastate jooksul

Tõeliseks koduperenaiseks olemine ei ole kõik teemandid ja roosid – küsige lihtsalt paljudelt bravokuulsustelt, kellel on tähelepanu keskpunktis olnud juriidilisi probleeme. Kuigi mõned frantsiisid tegelevad kohtuasjadega, sealhulgas The Real Housewives of New Jersey Teresa ja Zoe Giudice’i pettusejuhtum, New Yorgi tõeliste koduperenaiste Sonja Morgani pankrotijuhtum. […]

Jaanuaris kinnitasime, et Truist Bank oli esitanud dokumendid, mis väitsid, et tal on “õigus” kodu sulgeda, märkides, et Zolciak Bierman ja Bierman olid “hüpoteegi täitmata jätnud”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Zolciak-Bierman, kes lõi Biermaniga sõlme 2011. aasta novembris, peatas kuulujutud oma rahaasjade kohta 2022. aasta novembris pärast seda, kui Truist Bank alustas turult sulgemismenetlust.

“Olgu, poisid, mu maja ei müüdud 257 000 dollari eest,” selgitas Zolciak-Bierman oma Instagrami Story vahendusel maja tutvustades. “Kui arvate, et ma hindan oma maja miljoni dollari eest 257 000 dollarit, siis olete idioot, eks? realistlik.”

Lisaks kapis veedetud ajale kaklevad Zolciak-Bierman ja Bierman oma nelja alaealise lapse hooldusõiguse üle: pojad Crowe “KJ” juunior (13), Kash (11) ning kaksikud Kaia ja Ken (10). Bierman adopteeris ka Zolciak-Biermani kaks last. Tütred varasematest suhetest, kes on nüüdseks täiskasvanud: Brielle, 27, ja Ariana, 22.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *