Kõik, mida pead teadma Fire Country spinoffi “Sheriff Country” kohta

Sergei Bachlakov / CBS

Fire Country maailm kasvab pärast seda, kui CBS võttis üles spinoff-sarja Sheriff Country.

2022. aastal esilinastunud Fire Country järgib vangistatud Bode (Max Theriot) sai võimaluse oma vanglakaristust muuta, töötades vabatahtlikuna California looduskaitselaagri programmis. Bod määratakse tema kodulinna, kus ta loob taas ühenduse oma pere ja endiste sõpradega ning jätkab jõupingutusi enda lunastamise nimel.

Lisaks saates osalemisele on Theriot kaaslooja, režissöör ja tegevprodutsent. Therioti nägemus saatest põhines tema tõelises tulemaal üles kasvamise kogemustel – ja ei läinud kaua, kui Fire Country publikut leidis. Selle tulemusena laiendas Theriot universumit Sheriff Countryiga.

Kontseptsiooni tutvustati tagaukse piloodi kaudu, mis oli eetris Fire Country 2. hooajal. Sheriff Country Sharon’s (Diane Farr) võõrdunud õde Miki (Morena Baccarin) lahendab ta Edgewateris kuritegusid.

Fire Country näitlejad Kuidas näevad CBS-i sarja tähed päriselus välja

Seotud: Kuidas filmi “Fire Country” näitlejad päriselus välja näevad

Fire Country teeb palju selleks, et muuta nende näitlejad saates peaaegu tundmatuks. CBS-i sari, mis esilinastus 2022. aastal, jälgib kinnipeetavat Bodet (Max Theriot), kui ta saab võimaluse oma vanglakaristust muuta, osaledes vabatahtlikuna California looduskaitselaagri programmis. Bode määratakse tema kodulinna, kus […]

CBS-i president ja tegevjuht George Gal Varem vihjati Fire Country spinoffi võimalusele.

„Keskendume massilise apellatsiooniga frantsiisidele. Hooaja esinumber oli Fire Country, mis sobib täielikult uue universumi ehitamiseks. … Sai väga selgeks, et saade polnud mitte ainult eriline, vaid oli tõesti tunne, et see võiks olla suurepärane näide sellest, kuidas me koos nullist frantsiisi üles ehitame,” ütles Cheeks 2023. aasta juunis Deadline’ile antud intervjuus, lisades, et on juba kuulnud saate “uus Mõned “suured” ideed laiendusteks”.

Miki sissejuhatus jõudis eetrisse 2024. aasta aprillis ja kuu hiljem telliti saade otse seeriasse.

Jätkake kerimist, et teada saada kõike Fire Countryi spinoffi Sheriff Country kohta:

Millal “Sheriffi riik” CBS-is esilinastub?

Kõik, mida pead teadma Fire Country spinoffi Sheriff Country kohtaSergei Bachlakov / CBS

CBS-i roheliselt valgustatud Sheriff Country 2024. aasta mais, kuid seriaali esilinastus peaks toimuma alles hooajal 2025–2026.

“Teeme CBS Nowis pikaajalist arendustööd,” ütles CBS Entertainmenti president Amy Riesenbach Sel ajal ütles ajakirjanikele. “[The extra year] See annab meile palju aega ülekandmiseks ja väljamõtlemiseks, kuidas seda ehitada. See on meie jaoks tohutu võimalus ja räägib sellest, millist arengut me teha tahame.

Aga “šerifiriik”?

Eelseisev sari jälgib Miki (Baccarin) ehk Sharoni poolõde, kes on temaga varem tülitsenud. CBS-i kokkuvõtte kohaselt uurib Miki kriminaalset tegevust ja patrullib väikelinna Edgewateri tänavatel, samal ajal kui tema endine pettur vaidleb tema isaga ja salapärasel juhtumil, mis puudutab tema veidrat tütart.

Parim tuletõrjuja telesaade

Seotud: Parimad tuletõrjujate telesaated: “Chicago Fire”, “Fire Country” ja palju muud

Tuletõrjujate telesaadete osas on fännidel palju valida – sealhulgas Chicago Fire, Fire Country ja 9-1-1. Dick Wolfi Chicago Fire esilinastus 2012. aastal ja andis elu One Chicago universumile koos kõrvalettevõtetega Chicago PD ja Chicago Med. „Väljakutse seisneb alati selles, et me peegeldame ja vaatame läbi […]

Kes on kuulutatud näitlejaks?

Kõik, mida pead teadma Fire Country spinoffi Sheriff Country kohtaSergei Bachlakov / CBS

Baccarin on seni ainus kinnitatud näitlejate liige. Fire Country’i 2. hooaja episood tutvustas aga Alert the Sheriffit Alberto Freza Andy Kubiak räpase politseinikuna, kes võib tulevikus veel esineda.

Fire Country’i tegijad kirjutavad Sheriff Country’i esimese episoodi Tony Phelan, Joan Rutter ja Theriot. Phelan, Rater, Thieriot jt Jerry Bruckheimer Samuti projekti tegevprodutsent.

Mida õppisid “Fire Country” fännid “Sheriff Country” tagaukse piloodi ajal?

Tagaukse piloot paljastas, et Sharonil oli Mickyga tülli pärast seda, kui too jättis hooletu teismelisena maha oma poolõe Bode. Pärast seda, kui Bode on täiskasvanuna suurematesse probleemidesse sattunud, süüdistab Sharon Mikit, et ta ei toetanud oma vennapoega. Vahepeal viskas Miki Sharonile pommuudise, kui ta rääkis oma tütre võitlusest sõltuvusega.

See episood lähendab Miki ja Sharoni, kui nad otsivad meest, kes tappis Edgewateri šerifi. Algselt viitasid kõik märgid vangile, kes põgenes Three Rockist, kuid ei läinud kaua, kui Miki taipas, et see oli tegelikult sisetöö.

Meeldejäävamad telespinoffid läbi aastate

Seotud: Meeldejäävamad telespinoffid läbi aastate

Alles alustan! Alates Vampiiripäevikutest kuni Bachelorini on paljud telesaated leidnud oma lugudele jätku spinoff-saate kujul. Sellise hittsaate jaoks nagu Beverly Hills, 90210 oli The Next Chapter taaskäivitamine, mis järgis algseid tegelasi – kuid erilise pöördega. Algne saade […]

Kas “Fire Country” ja “Sheriff Country” vahel on ristumine?

Kõik, mida pead teadma Fire Country spinoffi Sheriff Country kohtaSergei Bachlakov / CBS

Tule riik Kevin Alejandro Ja Stephanie Arcilla Vaid vähesed näitlejad on crossoverile toetust avaldanud.

“Absoluutselt. Ma arvan, et need maailmad on suurepärane idee,“ rääkis Alejandro 2024. aasta mais ajalehele Us Weekly. “See on suur maailm ja selle loomine annab rohkem võimalusi, et sellest universumist tekivad muud asjad. Ma tahan mõnda šerifi riiki tulistada. Ja ma tahan, et nad tuleksid sisse ja annaksid meie saatele rohkem dünaamikat. See teeb kõik lihtsalt keerulisemaks, kunstilisemaks ja ilusamaks.”

Arcilla kirjutas ka kontseptsioonile alla, lisades: “See saab olema uskumatu. Mitte ainult see, kuid Morena oli nii armas, hämmastav ja andekas, kui nad kuut osa Backdoori piloteerisid. Temaga koos töötamine on unistus. sobib otse meie väikesesse Fire Country perekonda.” sobib

Fire Country'i perejuhend kõigile, kes on seotud saatega 745

Seotud: Jaotus kõigest, mis on seotud tulemaaga

Fire Country’il on alates 2022. aasta esilinastusest olnud keerulised tegelassuhted – ja iga hooaeg toob kaasa uusi komplikatsioone. Keerulisi armukolmnurki on palju, sealhulgas 1. hooaja see, kus Bode Donovan (Max Theriot) armub oma parima sõbra Jake Crawfordi (Jordan Calloway) endisesse tüdruksõbra Gabriela Perezi (Stephanie Arcilla). Ometi on omavahel seotud tegelased […]

Kas plaanite frantsiisi “Fire Country” veelgi kasvatada?

Meiega antud eksklusiivse intervjuu ajal ei välistanud Theriot rohkem spinoffideid.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma arvan, et uurida on veel palju ruumi,” rääkis ta 2024. aasta mais oma frantsiisiga seotud plaanidest. “Edgewateris ja Edgewateris on rohkem kohti, mida uurida.”

Theriot jätkas: “Alustades panin vankri alati hobuse ette. Minu peas oli mul ilmselt vähemalt kolm versiooni väljaspool Fire Countryt. Kas mõni neist ilmavalgust näeb – eks me näe. Aga mina kindlasti on selle maailma jaoks veel vähemalt üks idee.

Fire Country on saatejuht ja tegevprodutsent Tia Napolitano “Ma arvan, et taevas on piir,” ütles ta meile kuu aega tagasi.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *