Koordineerivad kuningannad: Kui Kate ja Camilla said väejuhatuse, värvilise stiili memo ja olid alati sünkroonis!

Iga-aastasel Trooping the Colori üritusel, mis peeti valitseva suverääni sünnipäeva auks, nähti palju värvikaid hetki, eriti Kate ja Camilla moevalikuid.

Aastate jooksul on need kaks kuninglikku ikooni valinud ikka ja jälle silmatorkavalt sarnastes värvides ja stiilides riietumise.

Moestwinning ei piirdunud nende riietusega, aksessuaarid, sealhulgas mütsid ja ehted, näitasid samuti märkimisväärset ühtlust.

Alles eelmisel aastal, kui paar astus pärast kuninganna Elizabethi surma oma vastavasse kuninganna abikaasa ja Walesi printsessi rolli, vahetati nende rõivad ümber.

Kuid lugege edasi, et näha, kuidas alates Kate’i Trooping the Colori debüüdist 2011. aastal on tema ja Camilla regulaarselt samal moelahel.

2011. aastal

Kate’i esimesel Trooping the Coloril 2011. aastal kooskõlastas ta oma riietuse tollase Cornwalli hertsoginna Camillaga.

Oma 2011. aasta Trooping the Colori debüüdil kandis äsja abiellunud Cambridge’i hertsoginna Alexander McQueeni kreemikat kaherealist mantlit.

Ta sidus kleidi kontrastse musta Sylvia Fletcheri Lock & Co mütsiga.

Camilla valis sarnase struktuuriga kreemika kleidi, mida täiendas Philip Treacy laia äärega müts, mida ta kandis 2005. aastal oma tsiviilpulmades.

Nende kooskõlastatud välimus oli peen, kuid siiski märkimisväärne, tähistades nende moe joondamise algust.

2012. aasta

Teine Trooping the Color ja veel üks võimalus koordineerida. Seekord valis kuninglik paar helesinise värvipaleti kasuks.

Kate sobitas oma Jane Corbetti rõivaesemed lillelise tikandiga eritellimusel valmistatud Erdemi kleidiga.

Camilla valis Anna Valentine’i pisut tumedama sinise kleidi, millele on trükitud sarnane hõbedane lillemuster.

Teine Trooping the Color ja veel üks võimalus koordineerida.  Seekord, 2012. aastal, valis kuninglik paar helesinise värvipaleti kasuks

Teine Trooping the Color ja veel üks võimalus koordineerida. Seekord, 2012. aastal, valis kuninglik paar helesinise värvipaleti kasuks

2016. aasta

2016. aastal naasid Camilla ja Kate oma kõige sobivama mängu juurde, kumbki valis selleks puhuks kandmiseks kreemikad mantlid.

Kate kandis Alexander McQueeni taaskasutatud mantelkleiti, mida ta oli varem kandnud printsess Charlotte’i ristimise ajal.

Camila mantel oli kihiliselt üle kreemika kleidi. Mõlemad kuninglikud perekonnad kandsid sarnaseid õrnade lilleaktsentidega mütse, mis täiendasid nende eristuvaid, kuid harmoonilisi stiile.

2016. aastal naasid Camilla ja Kate oma kõige sobivama mängu juurde, kumbki valis selleks puhuks kandmiseks kreemikad mantlid.  Kate kandis Alexander McQueeni taaskasutatud mantelkleiti, mida ta oli varem kandnud printsess Charlotte'i ristimise ajal.

2016. aastal naasid Camilla ja Kate oma kõige sobivama mängu juurde, kumbki valis selleks puhuks kandmiseks kreemikad mantlid. Kate kandis Alexander McQueeni taaskasutatud mantelkleiti, mida ta varem kandis printsess Charlotte’i ristimisel.

Camila mantel oli kihiliselt üle kreemika kleidi.  Mõlemad kuninglikud perekonnad kandsid sarnaseid õrnade lilleaktsentidega mütse, mis täiendasid nende eristuvaid, kuid harmoonilisi stiile

Camila mantel oli kihiliselt üle kreemika kleidi. Mõlemad kuninglikud perekonnad kandsid sarnaseid õrnade lilleaktsentidega mütse, mis täiendasid nende eristuvaid, kuid harmoonilisi stiile

2018

See oli 2018. aastal summutatud jääsinised toonid, Cambridge’i hertsoginna kandis ühe tema disaineri Alexander McQueeni helesinist kandilise kaelusega kleiti.

Ta sidus kleidi Juliet Botterilli mütsiga.

Camilla sobitas kleidi puudersinise Fiona Claire mantli ja klassikaliste, kuid ilmekate pärlitega ehetega (erinevalt Kate’i teemantidest).

See oli 2018. aastal summutatud jääsinised toonid, Cambridge'i hertsoginna kandis ühe tema disaineri Alexander McQueeni helesinist kandilise kaelusega kleiti.  Ta sidus kleidi Juliet Botterilli mütsiga

See oli 2018. aastal summutatud jääsinised toonid, Cambridge’i hertsoginna kandis ühe tema disaineri Alexander McQueeni helesinist kandilise kaelusega kleiti. Ta sidus kleidi Juliet Botterilli mütsiga

Camilla sobitas kleidi puudersinise Fiona Claire mantli ja klassikaliste, kuid ilmekate pärlitega ehetega (erinevalt Kate'i teemantidest).

Camilla sobitas kleidi puudersinise Fiona Claire mantli ja klassikaliste, kuid ilmekate pärlitega ehetega (erinevalt Kate’i teemantidest).

2019

Täiendavat traditsiooni jätkas 2019. aastal Kate kahvatukollases Alexander McQueeni kleidis ja Cornwalli hertsoginna pastelsete roheliste detailidega.

Tuginedes summutatud värvipaletile, kandsid mõlemad kuninglikud perekonnad ülisuurt peakatteid, mida kaunistasid suured lilled.

Mõlemad mütsid olid Philip Treacylt.

Täiendav traditsioon jätkus 2019. aastal Kate kahvatukollases Alexander McQueeni kleidis ja Cornwalli hertsoginna pastellrohelises ansamblis koos sobivate detailidega.

Täiendav traditsioon jätkus 2019. aastal Kate kahvatukollases Alexander McQueeni kleidis ja Cornwalli hertsoginna pastellrohelises ansamblis koos sobivate detailidega.

2022. aasta

2022. aastal sõitsid kaks tulevast kuningannat kõrvuti sini-valgete triipudega ja sama disaineri kübarates.

Kate valis valge, teravate revääridega bleiseri stiilis kleidi ja varem 2017. aastal kantud Alexander McQueeni laieneva seeliku koos valge-sinise Philip Treacy mütsiga.

Camilla võttis taaskasutusse ka varem kantud kleidi, valides Bruce Oldfieldi sinise triibulise kleidi ja Philip Treacy mütsi.

Kate valis 2022. aastal valge teravate revääridega bleiseri stiilis kleidi ja laieneva Alexander McQueeni seeliku, mida varem kanti 2017. aastal koos valge-sinise Philip Treacy mütsiga.  Camilla võttis taaskasutusse ka varem kantud kleidi, valides Bruce Oldfieldi sinise triibulise kleidi ja Philip Treacy mütsi.

Kate valis 2022. aastal valge teravate revääridega bleiseri stiilis kleidi ja laieneva Alexander McQueeni seeliku, mida varem kanti 2017. aastal koos valge-sinise Philip Treacy mütsiga. Camilla võttis taaskasutusse ka varem kantud kleidi, valides Bruce Oldfieldi sinise triibulise kleidi ja Philip Treacy mütsi.

2023. aasta

Eelmine aasta tähistas Kate’i ja Camilla jaoks ajaloolist hetke, kui nad võtsid oma uue rolli vastavalt Walesi printsessi ja kuninganna abikaasana.

Nende Trooping the Colori rõivad viitasid teravalt minevikku, võttes samas omaks nende tulevased kohustused.

Camilla avaldas 1964. aastal austust kuninganna Elizabeth II-le, kandes sõjaväest inspireeritud riietust, mis meenutab varalahkunud kuninganna ikoonilist välimust.

Eelmisel aastal avaldas Camilla austust kuninganna Elizabeth II-le, kes kandis sõjaväest inspireeritud riietust, mis meenutas varalahkunud kuninganna ikoonilist välimust 1964. aastal. Kuninganna Elizabeth raputab oma abikaasat prints Philipit ja poega prints Andrew'd, kui ta hoiab 1964. aastal Trooping the Colori üritusel beebi prints Edwardit.

Eelmisel aastal avaldas Camilla austust kuninganna Elizabeth II-le, kandes sõjaväest inspireeritud riietust, mis meenutas varalahkunud kuninganna ikoonilist välimust 1964. aastal. Tema riietus koosnes Fiona Clare mantelkleidist ja Philip Treacy mütsist, mis peegeldasid tema sõjaväelist auastet. Grenaderikaartide ikoonilise karunahast mütsi kaasaegne kasutus

Kate kandis teravat austust Dianale ja kandis silmapaistvat rohelist Andrewsi GN-i kleiti, mis kajas varalahkunud printsessi 1988. aasta meeldejäävast kleidist. Diana hoiab prints Harryt Buckinghami palee rõdul 1988. aastal

Kate kandis teravat austust Dianale ja kandis silmapaistvat rohelist Andrew GN-i kleiti, mis kajas varalahkunud printsessi meeldejäävast 1988. aasta kleidist. Kandes sobivat Philip Treacy laia äärega mütsi, täiendas ta välimust varasemate safiir- ja teemantkõrvarõngastega. Dianale

Tema riietus koosnes Fiona Clare’i mantelkleidist, mis peegeldas tema sõjaväelist auastet, ja Philip Treacy mütsist, mis kujutas endast väljamõeldud ikoonilist karunahast mütsi, mida Grenaderi kaardiväelased kandsid.

Kate kandis liigutavat austust Dianale ja kandis silmapaistvat rohelist Andrew GN-i kleiti, mis kajastab varalahkunud printsessi meeldejäävat 1988. aasta kleiti.

Kandes sobivat laia äärega mütsi, mille autor on Philip Treacy, täiendas ta välimust safiir- ja teemantkõrvarõngastega, mida Diana varem kandis, ning spetsiaalse Iiri kaardiväe kullast sarikaprossi.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *