Kourtney Kardashian jagab, kuidas Kim tema ja Rockyga “kõnnib”.

Kourtney ja Kim Kardashian Pierre Sue / Getty Images

Kourtney Kardashian Ta hoolitseb oma vastsündinud poja eest ööpäevaringselt, kuid see ei takista tal treenimast.

45-aastane Kourtney paljastas pühapäeval, 2. juunil sotsiaalmeedias lõbusat videot jagades, kuidas ta jalutas kuuekuuse Rockyga vankris koos õega. Kim Kardashian.

“Kuidas mina ja @kimkardashian koos jalutamas käime… väike jalutuskäik ja tema akna all juttu,” kirjutas Kourtney Instagrami loole Kimist (43), kes sõidab aeglaselt luksuslikus hallis autos.

Kourtney vankrit nähti Kimi auto rataste kõrval veeremas, samal ajal kui taustal mängis Smokey Robinsoni klipp “Cruisin”, et stseeni veelgi luua.

Courtney ja Travis tähistavad oma kohtumaja pulma-aastapäeva

Seotud: Kourtney Kardashiani ja Travis Barkeri suhete ajaskaala

Kourtney Kardashiani ja Travis Barkeri suhe tuli paljudele üllatusena, sest paar tundis teineteist juba aastaid enne keeristormikat. 2021. aasta jaanuaris kinnitas Us Weekly, et paar käis kohtamas pärast seda, kui Barker veetis Kardashianiga aega oma ema Kris Jenneri Californias Palm Springsi kodus. “Kourtney ja Travis on ametlikud […]

Peale seda tuli kerge video kardashianid Staar postitas vaid kaks päeva tagasi Instagrami kaudu foto Rocky pisikestest jalgadest.

Kourtney jagab Rockyt oma abikaasaga, Travis Barkerja tunnistas 27. mail Instagram Storiesi vahendusel, et tema pisipoiss ei olnud kunagi tema süles.

Lemme asutaja vastas esmakordse ema fänni küsimusele, kes kirjutas: “Kas on näpunäiteid beebile, kellele meeldib lihtsalt magama tõmmatud olla?”

Kourtney vastas: “Naudi iga sekundit! Meie samuti. Ta pole kunagi oma ribides olnud. See on minu lemmik asi maailmas.”

Ekraanipilt-2024-06-03-at-10.03.32 Courtney Kardashiani/Instagrami loal

Kourtney ja Kim Kardashian “kõnnivad” Kourtney Kardashiani / Instagrami loal

Tõsielustaar on nelja lapse ema, poeg Mason (14) ja 9-aastane Reign, samuti tütar Penelope (11), keda ta jagab oma endise abikaasaga. Scott Disick.

Ta avas esmaspäeval, 27. mail sotsiaalmeedia vahendusel oma emotsionaalsest teekonnast oma neljanda lapsega rasedaks jäämiseni.

Vastuseks Instagrami jälgijale, kes jagas oma võitlust IVF-iga, paljastas Kourtney, et enne Rockyga rasestumist oli tal viis “ebaõnnestunud IVF-i tsüklit” ja kolm munarakku.

Kardashiani põlvkond

Seotud: Kardashian-Jenneri perekond: tutvuge järgmise põlvkonnaga

Meelelahutus- ja ärimaailmas oma jälje jättes kasvatab Kardashian-Jenneri klann ka oma järgmist põlvkonda. Kourtney Kardashian oli esimene Kris Jenneri lastest, kellel oli oma lapsed. Kourtney ja tema praegune endine Scott Disick tervitasid 2009. aasta detsembris oma vanemat poega Masoni ja kolm aastat hiljem tütar Penelope. […]

Ta kirjutas: „Lõpetasin pärast aastast proovimist (5 ebaõnnestunud IVF-i tsüklit, 3 taastumist) pärast seda, kui olin oma keha lõdvestanud ja usaldasin Jumala plaani oma eluks. Palju palveid kõige eest, mis meie jaoks juhtuma pidi. Samuti optimeeris palju mu tervist. Ma tean, kui raske on tunda, et sa ei püüa, aga Jumala plaani uskumine ja palvete ütlemine on nii võimas. Edu!”

Ülestunnistus pani fännid uskuma, et Kourtney eostas Rocky IVF-i kaudu, kuid vanim Kardashiani õde-vend jagas segaduse lahendamiseks peagi teist Instagrami lugu.

“Ma jäin 100% loomulikult rasedaks,” kirjutas ta pildi kõrvale, mis paljastas tema õitsenud beebipunni Rockyga rasedana. “Mitte IVF-i kaudu… tegelikult aasta pärast IVF-i lõpetamist. Jumala õnnistusega, sõbrapäeval.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kourtney Kardashianit on aastate jooksul tsiteeritud tema Body Evolution dieedi ja muu kohta

Seotud: Kourtney Kardashiani kaal, toitumise selgitamine aastate jooksul

Kourtney Kardashian on aastate jooksul olnud avameelne selle kohta, kuidas emadus on tema keha arengut mõjutanud. Tõsielustaar laiendas oma perekonda kauaaegse poiss-sõbra Scott Disickiga 2009. aastal, kui ta sünnitas poja Masoni. Ta sünnitas 2012. aastal tütre Penelope ja 2014. aastal poja Reigni. Toona rääkis Kardashian, et tal on liiga palju […]

Kourtney sünnitas lapse Rocky 2023. aasta novembris, vaid kaks kuud pärast “õudse” looteoperatsiooni.

“Olen igavesti tänulik oma uskumatutele arstidele, et nad päästsid meie lapse elu. Olen igavesti tänulik oma abikaasale, kes tuli tuurilt minu kõrvale, et minuga haiglas viibida ja pärast minu eest hoolitseda, mu kivi,» kirjutas ta 2023. aasta septembris Instagrami vahendusel.

“Ja mu emale, aitäh, et hoidsite mu käest selle läbi. Inimene, kellel on varem olnud kolm väga kerget rasedust, ei olnud ma valmis erakorralise looteoperatsiooni hirmuks.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *