Kreeka printsess Theodora avalikustati lõpuks pärast seda, kui tema pulmad advokaat Matthew Kumariga lükati Covidi ja kuningas Constantine’i surma tõttu neli aastat edasi.

Kreeka printsess Theodora abiellub pärast nelja-aastast viivitust 28. septembril lõpuks oma kihlatu Matthew Kumariga.

Londonis sündinud 40-aastane Kreeka kuninglik tüdruk ühendab sel sügisel Ateenas oma LA-s asuva advokaadist kihlatu, teatab Hello! ajakiri

Esialgu pidi paar, kes teatas oma kihlumisest 2018. aasta novembris, abielluma 2020. aastal Kreekas Kosmose saarel – kuni nad olid sunnitud ürituse koronaviiruse pandeemia tõttu ootele panema.

Nad muutsid oma ajakava teist korda pärast näitlejanna Theodora isa, Kreeka kuninga Constantinuse traagilist kaotust, kes suri 2023. aasta jaanuaris.

Paari nähti kõrvuti kuningas Constantine’i mälestusteenistusel Windsori Püha George’i kabelis 2024. aasta veebruaris, kus osalesid kuninglikud perekonnad üle Euroopa, sealhulgas kuninganna Camilla, Hispaania kuningas Felipe ja kuninganna Letizia.

Kreeka printsess Theodora abiellub pärast nelja-aastast viivitust 28. septembril lõpuks oma kihlatu Matthew Kumariga.

Kuid Theodora ja Matthew, kes hakkasid kohtamas käima 2016. aastal, näivad nüüd oma pulmaplaane käivitavat pärast seda, kui kohalik meedia teatas, et paar kavatseb 28. septembril Ateenas abielu sõlmida.

40-aastane Matthew sündis Lõuna-Californias ja elas LA-s, kui kohtus Theodoraga, kes mängis saates The Bold and the Beautiful sekretäri Alison Montgomeryt.

Kihlumise ajal teatas Theodora rõõmsast uudisest Instagramis, öeldes: “Sõnad ei suuda väljendada meie rõõmu ja põnevust. Ma ei jõua ära oodata, millal saan selle imelise mehega abielluda. Ma armastan sind, Matt.’

Tema vanemad avaldasid eraldi avalduse, milles öeldi: “Nende Majesteet Constantine ja kuninganna Anne-Marie teatavad heameelega oma noorima tütre Theodora kihlumisest hr Matthew Kumariga.

“Lisateavet tulevaste pulmade kohta edastame õigel ajal. 34-aastane Matthew Kumar sündis ja kasvas üles Lõuna-Californias Sam ja Lonnie Kumari peres. Ta on praktiseeriv advokaat Los Angeleses.

Esimene pulmakuupäev, 26. mai 2020, lükkus koroonaviiruse pandeemia saabudes edasi.

Esialgu pidi paar (pildil), kes teatas oma kihlumisest 2018. aasta novembris, abielluma 2020. aastal Kreekas Kosmose saarel – kuni nad olid sunnitud ürituse koronaviiruse pandeemia tõttu ootele panema.

Esialgu pidi paar (pildil), kes teatas oma kihlumisest 2018. aasta novembris, abielluma 2020. aastal Kreekas Spetsese saarel – kuni nad olid sunnitud ürituse koronaviiruse pandeemia tõttu ootele panema.

Theodora ja Matthew ilmuvad 2024. aasta veebruaris Windsorisse, kui nad osalevad kuningas Constantine'i mälestusteenistusel

Theodora ja Matthew ilmuvad 2024. aasta veebruaris Windsorisse, kui nad osalevad kuningas Constantine’i mälestusteenistusel

Vaatamata sellele, et Theodora ei kõndinud sel päeval mööda vahekäiku, tähistas Theodora siiski oma abikaasaga ning jagas Instagramis fotot endast ja Matthewst, kuidas nad Kreeka salatit, oliive, leiba ja juustu sõid ning suupistet jagasid.

Printsess kirjutas fotot postitades: „Milline oleks pidanud olema meie pulmanädalavahetus – sõprade ja pere armastust ja toetust hinnati väga. Me ei jõua ära oodata, et saaksime teie kõigiga tähistada, kui Kreekas on turvaline olla.

Kui pandeemia lõpuks lõppes, määrasid Theodora ja Matthew uue pulmakuupäeva – 2023. aasta suve alguses Kreekas Porto Helis.

Kuid vaid kuu aega pärast seda, kui Kreeka kuninglik perekond teatas teise pulma kuupäeva, suri kuningas Constantine.

Kuningas Constantinus, viimane Kreeka monarh, kes pagendati monarhia kaotamisel 1973. aastal, sai viis last; Kroonprints Pavlos, prints Philippos, printsess Alexia, printsess Theodora ja prints Nikolaos.

Paguluses olnud kuningas suri 2023. aasta jaanuaris 82-aastasena. Kuna Theodora leinab oma isa, lükkab ta abielu Matthew Kumariga teist korda edasi.

40-aastane Matthew sündis Lõuna-Californias ja elas LA-s, kui kohtus Theodoraga (koos pildil 2022. aastal), kes kehastas filmis The Bold and the Beautiful sekretäri Alison Montgomeryt.

40-aastane Matthew sündis Lõuna-Californias ja elas LA-s, kui kohtus Theodoraga (koos pildil 2022. aastal), kes kehastas filmis The Bold and the Beautiful sekretäri Alison Montgomeryt.

Printsess Theodora (pildil koos isa kuningas Constantine'i ja printsess Dianaga Mallorcal 1990. aastal) lükkas oma teise abielu edasi, kui ta isa suri

Printsess Theodora (pildil koos isa kuningas Constantine’i ja printsess Dianaga Mallorcal 1990. aastal) lükkas oma teise abielu edasi, kui ta isa suri

Kaks kuud pärast isa surma postitas printsess talle Instagrami austusavalduse, mis seisis järgmiselt: “Sellest on möödunud kaks kuud, kui te meie hulgast lahkusite. Ma igatsen sind iga päev, isa. Armastan sind.’

Kuigi Theodora vanim vend kroonprints Pavlos mängib oma noorema õega hüvastijätja rolli, ei pea isa teda mööda vahekäiku ajama.

Tere! Kreeka teatas varem, et pruut kavatses kanda Celia Kritarioti disainitud kleiti – kleiti, mille ta oli valinud enne tegelikku pulmakuupäeva 2020. aastal.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *