Kremeerimine pärast Johnnie Wachteri surma üldhaiglas

Johnny Walker. Steven Bergman/AFF-USA.COM/MEGA

Johnny Wachter tuhastati pärast seda, kui teda 37-aastaselt tulistati.

Lahkunud näitleja surmatunnistusel on kirjas, et Wactori säilmed anti TMZ andmetel üle tema emale Scarlettile. Ta tuhastati ja puhkab nüüd oma kodus Lõuna-Carolinas.

25. mail lasti Waktorit Los Angeleses maha, kui ta kaitses oma töökaaslast kolme mehe eest, kes üritasid tema autost katalüsaatorit varastada. Hiljem kuulutati ta haiglasse surnuks. tema ema, Scarlett Walkerütles toona TMZ-le, et tema poeg oli “armastav noormees” ja et tema surm “jätab perekonna südamesse tohutu augu”.

Us Weekly saadud koroneri aruandes loetleti Johnny surmapõhjus tapmisena. Kinnitati, et ta suri kuulihaavasse rindkeres.

2024. aasta kuulsuste surmajuhtumid – me kaotasime sel aastal 451 inimest, Terrence Bessor

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood on 2024. aastal leinanud paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) hukkus 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre – Madita ja Anniquega. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

Päevi pärast tragöödiat rääkis Scarlett ainult meile oma poja surmast.

“Kui mees üles vaatas, oli tal mask, nagu bandaan,” ütles naine 29. mail. “Kui ta seda nägi, sai ta kohe aru, et midagi on valesti, ja astus kohe kolleegile ette.”

Scarlett selgitas, et tema poeg uskus alguses, et tema autot pukseeritakse, mistõttu ta lähenes autole.

«Auto oli tungrauaga ühele küljele tõstetud, tema auto poolt kurvis ja all oli mees. Ta ütles: “Hei, mees, kas sa pukseerid mu autot?” Ta ei olnud vihane selle pärast, mida ma usun, ”rääkis ta meile. “Tal olid käed püsti ja selja taga või mõlemad, ja nad tulistasid teda.”

Gilbert Carrasquillo / GC foto

Scarlett arvas, et Johnny “annab [the assailants] Auto,” lisades, et nad “võtsid ilma põhjuseta ära imelise inimese.”

“Kui lugeda ja näha armastuse laineid, oli Johnny särav valgus kõigile ja kõigile ning ta pakkus, et aitab kedagi,” ütles naine ja märkis, et soovis oma pojale “õiglust”, mitte juhtunut. Hakka “külmaks juhtumiks”.

Johnny kolleeg Anita Joy rääkis ka tragöödiast, kirjeldades üksikasjalikult oma viimaseid hetki, mil ta päästis ta ründajate käest.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Oleme kaotanud kõigi aegade kõige šokeerivama kuulsuste seebistaari surma

Seotud: Kõige šokeerivam seebitähe surm üldse

Getty Images(2); Barry King Seebiooperimaailm on aastate jooksul kaotanud palju staare, kes surid liiga vara. Näitlejad nagu Alec Musser, David Gayle ja Billy Miller šokeerisid fänne pärast ootamatut surma. Kui 2023. aasta septembris tuli teade Milleri surmast, asusid mitmed kuulsused sotsiaalmeediasse austust avaldama. […]

“Johnny oli minu ja teda tulistanud tüübi vahel – kui kuulsin öösel lasku kostmas, surus ta end tagasi mu käte vahele ja ma haarasin temast kinni ja karjusin: “Kallis, kas sul on kõik korras?! Ja ta vastas lihtsalt: “Ei! SHOT!'” kirjutas ta 29. mail Instagrami vahendusel. “Jõusime tänavale, kus ma surusin jala tema alla ja üritasin appi karjudes ja karjudes tema kehast kinni hoida, et ta minu juurde jääks.”

“See oli liiga lähedal, liiga äärmuslik haav, et ta ellu jääks,” lisas ta. “Aga issand, ta võitles selle nimel, et jääda.”

Joy märkis, et ta on oma sõbra surma pärast “südamemurdnud ja väga vihane”, kirjutades, et tema “ainus muu rahu oleks näha neid kohutavaid inimesi kohtu ette mõistetuna”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *