Kristen Stewart kehastab telesarjas “The Challenger” astronaut Sally Ride’i

Kristen Stewart ja Sally Ride Getty Images

Kristen Stewart mängib Sally Ride Piiratud telesari, mis põhineb The Challengeril Meredith Bugby2022. aasta raamat “Uued tüübid: ajalooline astronautide klass, mis murdis tõkked ja muutis kosmosereiside nägu”.

Deadline teatab, et Amazon / MGM Studios on sõlmimas tehingut sarja maandumiseks.

Ride, esimene ameeriklanna, kes kosmoses lendas, kuulus 1978. aasta tõkkeid murdvasse NASA kosmosesüstiku klassi – esimene, mis ei koosnenud ainult valgetest meestest. Klassis olid ka esimesed mustanahalised ja Aasia-Ameerika astronaudid.

Sõit oli osa kahest süstikumissioonist ja ta oli NASA esimene LGBTQIA+ astronaut. Hiljem sai temast Rogersi komisjoni, 1986. aasta Challengeri katastroofi uurimiseks kogunenud presidendikomisjoni, ainus astronaut.

Kristen Stewarti avameelsed väljaütlemised oma seksuaalsuse kohta ja aastate jooksul kummalisena välja tulnud

Seotud: Kristen Stewarti selgesõnalised tsitaadid seksuaalsuse ja veiderina väljanägemise kohta

Kristen Stewart astus keset oma Saturday Night Live’i võõrustajadebüüti kurikuulsalt välja. “Olen võõrustaja juures pisut närvis, sest tean, et president ilmselt vaatab ja ma ei usu, et ma talle nii väga meeldin,” naljatas Stewart oma 2017. aasta veebruari monoloogis, viidates endise presidendi Donald Trumpi pahakspanule. […]

Ta suri 2012. aastal 61-aastaselt ja 2013. aastal autasustati talle postuumselt presidendi vabadusmedaliga.

Kristen Stewart kehastab telesarjas The Challenger astronaut Sally Ride'i

120957836 Sally Ride Araya Doheny / WireImage

Kyra Sedgwick Ja Valerie StadlerSarja töötas välja Big Swing Productions, kes hakkab tootma Steven SpielbergAmblin Partnersi ja Stewarti tootmisettevõtte Nevermind. Maggie Cohenmille autoriteks on näiteks American Crime Story, The Staircase ja Narcos: Mexico, on kirjanik ja saatejuht.

“Keskendutakse sellele äsja värvatud metsikul metsikul astronautide rühmal, kes olid väga mitmekesised,” ütles Sedgwick Deadline’ile antud avalduses. “Ja siis Oppenheimeri rajal räägib see ka Rogersi komisjonist, kes uuris Challengeri katastroofi, milles Ride osales. Floridas üles kasvades oli Meredith Bagby kinnisideeks kosmosest ja süstikust ning ta nägi isegi Challengeri plahvatust. Meredith sai selle klassi liikmetega mitu tundi intervjuud ja kõik elavad astronautid on saates osalised.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kristen Stewarti moeevolutsioon

Seotud: Kristen Stewarti parimad välimused: Punane vaip ja edasi

Kristen Stewart ei karda moega eksperimenteerida. Stewart sai kiiresti fännide lemmikuks pärast oma suurt pausi 2009. aastal, kui ta mängis filmis “Videvikus” Bella Swani. Sellest ajast peale on ta punasel vaibal kandnud õrnu hommikumantleid, erksaid mantleid, bodysid ja palju muud. 2022. aasta märtsis nägi ta läbipaistvas Chaneli kleidis särav välja […]

34-aastane Stewart teeb oma teledebüüdi saates Challenger.

“Valerie unistus oli saada Kristen Stewart ja pärast seda, kui ta oli üle aasta püüdnud Kristenile seda raamatut tagasikanalisatsiooni kaudu hankida, luges ta selle läbi ja ta armus,” jätkas Sedgwick. “Kristeni ja Maggie saamine oli uskumatu, seltskonna jaoks, mida keegi veel ei teadnud. Olime kolm tüdrukut, kellel oli unistus.”

Saade peaks debüteerima 28. jaanuaril 1986 toimunud Challengeri katastroofi aastapäeval. Ride oli see, kes tegi kindlaks, et süstik põhjustas Challengeri purunemise 73 sekundi jooksul. Florida tavapärasest külmem temperatuur muudab rõngad kõvaks.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *