Kui palju oleks Flavour Flav maksma läinud Red Lobsteris kogu menüü tellimine

Maitse Flav Dennis Trucello / Getty Images SiriusXM jaoks

Maitse Flav Red Lobster on nõus oma raha suhu panema.

Pärast seda, kui juhuslik söögikett teatas eelmisel kuul, et esitas Florida pankrotikohtule vabatahtlikult 11. peatüki alusel maksuvabastuse, võttis 65-aastane Flavor Flav asja enda kätte.

“Jah poiss ütles, et teeb kõik, et Red Lobsterit aidata ja Cheddar Bay küpsiseid päästa… tellis kogu menüü,” kirjutas räppar teisipäeval, 4. juunil koos Instagrami fotoga, millel ta poseerib toiduga täis lauaga.

Pealkirjas mainis Flavour Flav, et ta tõi oma pere pidusöögile. Pildil on erinevad toidud, sealhulgas nachos, praad, homaar ja ahjukartul.

Kiirtoidu alal töötanud staarid

Seotud: Kiirtoidu alal töötanud staarid

Kiirtoidust tuntud! Paljud tänapäeva suurimad staarid alustasid tööd McDonald’sis, Burger Kingis ja muudes sarnastes poodides, enne kui nad lõpuks suureks said. Paljude jaoks oli friikartulite, jäätise ja muu maailmas siiski lühiajaline, sest nad teadsid instinktiivselt, et on allajääja. […]

Vastavalt Red Lobsteri hindadele, mis on kirjas kohaletoimetamisteenuses Seamless (praegu pole Red Lobsteri ametlikul veebisaidil hindu loetletud), maksab kõige menüü tellimine – sealhulgas magustoidud, küljed, vaagnad ja lastemenüü tooted – Flavor Flav. Üle 2600 dollari ilma maksude, jootraha ega joogita.

Hüpoteetiliselt, kui muusik oleks lastemenüü ja magustoidu vahele jätnud – tema pildil pole ühtegi magustoitu –, oleks ta ikkagi umbes 2500 dollarit välja köhinud. Mõned menüüs olevad üksused on üleliigsed, näiteks erineva suurusega vaagnad, nii et seda arvesse võttes tundub, et Flavor Flav peaks kulutama umbes 1600 dollarit, et kõike proovida, ilma esemeid kahekordistamata.

Red Lobster avaldas oma postituse kommentaaride jaotises tunnustust Flavor Flavi sponsorluse eest.

“Aeg maitsta, boyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Flavour Flav kirjutas vastu: “Jee booeeeeeeeeee!!! ⏰🦞👀.”

Nemad on need, kes tagasi annavad

Seotud: Nad kasutavad seda oma mõju tagasi andmiseks

Kus neil raha suus on! Lisaks punasel vaibal kõndimisele ja glamuurse elu elamisele teevad need kuulsused, sealhulgas Angelina Jolie, Lauren Conrad ja Matt Damon, kõvasti tööd, et muuta maailm paremaks paigaks. Lugege nende heategevuse kohta!

The Flavor of Love maarjas kaitses oma panust pärast seda, kui üks X-i kasutaja väitis, et ta ei päästnud oma absurdse korraldusega s–t.

Funktsioonid Flavor Flav Tellige Red Lobster kogu menüüFlavour Flav/X loal

“See päästis mõned töötajad selle raha eest, mille ma neile andsin,,, mida ma teen, et kedagi aidata???” Maitse Flav ütles vasturääkijatele. Ta plaksutas vastu ka X-i kasutajale, kes kahtles, kui suur osa toidust oli tema kuulsuse tõttu “komponeeritud”.

“Ei midagi,,, kui ma saadaksin teile oma kviitungi, miks sa otsustaksid mulle tagasi maksta???” Maitse Flav vastas.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Red Lobster esitas pankrotiavalduse pärast seda, kui restorani suurim aktsionär, Bangkokis asuv mereannide konserve valmistav Thai Union tegi ettepaneku muuta keti iga-aastane piiratud ajaga pakkumine 20 dollari väärtuses lõputuid krevette igapäevaseks menüüks. Muudatus läks Red Lobsterile maksma 11 miljonit dollarit, teatas CNN eelmisel kuul.

Red Lobster avaldas eelmisel kuul avalduse, milles rõhutas, et vaatamata pankrotiavalduse esitamisele ja kümnete asukohtade sulgemisele kogu riigis restoran ei lõpeta tegevust.

“Pankrotiavalduse esitamine ei tähenda, et me äri lõpetame,” seisis USA Today avalduses. „Tegelikult tähendab see just vastupidist. See on juriidiline protsess, mis võimaldab meil teha muudatusi oma äritegevuses ja kulustruktuuris, et Red Lobster saaks jätkuvalt olla tugev ettevõte.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *