Kuidas Amber Portwoodi uus poiss-sõber Gary debüüdi filmis “Teen Mom” ​​tegi

Amber Portwood. AMI/Mega

Amber Portwood Valmis tutvustama oma poiss-sõbrale Garyle tõsielutelevisiooni maailma.

Neljapäeval, 6. juunil osales saates Teen Mom: The Next Chapter, 34-aastane Amber koos oma näitlejatega grupis Zoom. Sai oma sõbrannadega keskelt kinni Cheyenne Floyd, Macy’s Bookout Ja Caitlin BaltierraEndist 16-aastast ja rasedat staari tabas üllatus, kui ta tõi pluss ühe.

“See on mu poiss-sõber,” ütles Amber, kui Gary ametlikult MTV saates debüteeris. “Me oleme nüüd ametlikult paar.”

Tema poiss-sõber lisas: “Tere kõigile. Minu nimi on tegelikult Gary, uskuge või mitte.”

Paljud näitlejad ei suutnud naerda, et ühel Amberi varasematel poiss-sõpradel oli sama nimi. 2008. aasta novembris tervitas Amber tütar Leah’d koos endisega Gary Shirley. Sellest ajast alates on kaamerad dokumenteerinud paari tõusud ja mõõnad, kui nad ühes vahemikus navigeerivad.

“Võib-olla on see sinu jaoks, Gary,” Jade Cline naljatas Zoomi ajal. “Näib,” vastas Amber.

Hiljem saab Amber oma endise naisega kokku, et tähistada Leah 15. sünnipäeva. Itaalia restoranis perekondlikku õhtusööki nautides paljastas “Never Too Late” autor, et on uues suhtes.

Amber Portwoodi uus poiss-sõber Gary teeb oma teismelise ema debüüdi kogu näitlejate eesMTV

“Ma ei öelnud sulle. Nii et mul on uus poiss-sõber,” rääkis Amber tütrele. “Siin, ma näitan teile väikest pilti.”

Kuigi Lea ütles, et ta ei soovi pilti näha, oli tal uudishimulik teada, kas ta ema soovib teist last. (Amber jagab ka 5-aastast poega Jamesi endise abikaasaga Andrew Glennon) Kui Amber kinnitas, et on avatud oma pere laiendamisele, ütles Leia lihtsalt: “Niikaua, kui ta sind õnnelikuks teeb.”

Jaanuaris avaldas Us Weekly eksklusiivselt, et Amber leidis tutvumisäpi kaudu armastuse uue mehega. Kuigi nende isiklik suhe on sotsiaalmeediast eemale jäänud, ütles allikas, et romantika muutub tõsiseks.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Farrah Abraham Teen Mom OG Näitlejad Kus nad praegu on?

Seotud: “Teen Mom Ozzy” staarid: kus nad praegu on?

See on olnud Teen Mom näitlejate jaoks üsna pikk teekond. Sari käivitati 2009. aasta detsembris esimese kõrvalosana MTV 16 ja Rasedatest. Debüüthooaeg jälgib Macy Bookouti, Caitlin Lowelli, Amber Portwoodi ja Farrah Abrahami elu, kes kogevad teismelise raseduse ajal väga erinevaid rännakuid. 5. hooajal […]

“Kõik poisid käisid enne sotsiaalmeedias kohtumist Amberiga kohtamas ja olid saate fännid,” selgitas allikas Usile. “See uus mees pole tema elus kunagi näinud teismelist ema, nii et ta tunneb, et saab lõpuks ometi kohtamas käia nii, nagu ta on alati soovinud.”

Kuigi Amberi viimasel poiss-sõbral lapsi pole, lisas sisering, et ta on “väga perekeskne” ja hoolitseb oma vanemate eest. Ta elab ka kohapeal tõsielustaari kodulinnas Indianapolises, Indiana osariigis.

Teismeline ema: Järgmine peatükk on MTV eetris neljapäeviti kell 20 ET.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *