Kuidas Biju Phillips taasühendab uue poiss-sõbra Jamie Mazuriga

Bijou Phillips, Jamie Mazur. Getty Images (2)

Bijou Phillips ja väljavalitu Jamie MazurNende uus suhe on juurdunud sõpruses – tänu sellele oli Phillipsil lihtsam teineteisega suhelda pärast lahkuminekut oma abikaasast. Danny Masterson.

“Jamie ja Biju on aastaid samades suhtlusringkondades jooksnud,” rääkis allikas eranditult väljaandele Us Weekly paari õitsevast romantikast. “Sõbranna Bijuga [Jamie’s ex-fiancée] Alessandra [Ambrosio] Palju aastaid tagasi ja nii nad üksteist tundsidki.”

RE/DONE asutaja, 43, oli 43-aastase Ambrosioga kihlatud 10 aastat, enne kui lahkus 2018. aastal, teatasime toona eranditult. Neil on koos tütar Anja (15) ja poeg Noah (12).

Mis puudutab seda, kuidas paari lootustandev suhe algas, siis siseringi teadlane ütles meile, et “Jamie jõudis Bijou poole, kui ta Danny kohta uudist kuulis ja tahtis veenduda, et temaga on kõik korras.”

Seotud: “Selle 70ndate saate” osatäitjad: kus nad praegu on?

70ndate saade lõi popkultuuri ajaloo kõige ikoonilisemaid hetki. Samuti vastutab see oma nooremate staaride Topher Grace’i, Laura Preponi, Ashton Kutcheri, Mila Kunise, Wilmer Valderrama ja Danny Mastersoni tähelepanu keskpunkti tõstmise eest. Mark Brazile’i, Bonnie Turneri ja Terry Turneri loodud 70ndate etendus on põhiline […]

Allikas lisas, et Mazur on olnud Phillipsi jaoks “valguseks sel pimedal ja raskel ajal”, märkides, et suhe on “väga uus, kuid ta on tema jaoks tõesti olemas, isegi kui sõber”.

Nad lisasid: “See on juhuslik, kuid nad näevad üksteist. Jamie üritab teda Santa Ynezis näha. Ta elab Malibus, nii et nad veedavad aega mõlemas kohas.” (Kaks Lõuna-California linna asuvad üksteisest umbes 100 miili kaugusel.)

Varem ütles allikas meile, et paar on käinud kohtamas “viimased kaks kuud” ja on olnud “kogu aeg väga kiindunud”.

Kuidas Biju Phillips taasühendab uue poiss-sõbra Jamie Mazuriga

Bijou Phillips ja Danny Masterson. Chelsea Lauren / WireImage

Phillipsi romantika Mazuriga tekkis vähem kui aasta pärast seda, kui ta esitas 48-aastasest Mastersonist lahutuse. Ta ja endine 70ndate näitleja olid abielus 12 aastat, enne kui ta 2023. aasta septembris sunniviisilises vägistamises süüdi mõisteti. Seksuaalse rünnaku korduskohtuprotsess. Ta tunnistas end süüdi vahetult pärast 30-aastase karistuse kandmist. Masterson on eitanud kõiki tema vastu esitatud süüdistusi pärast vahistamist 2020. aastal.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Endised abikaasad jagavad ühte last, tütar Fiannat. Kinnitasime 2023. aasta oktoobris, et Masterson nõustus andma Phillipsile nende 10-aastase tütre täieliku hooldusõiguse, kuid taotles külastusõigust.

Phillips ei saa aga romantikaosakonnas uut algust. Jaanuaris rääkis allikas meile, et näitlejanna oli “vaikselt lahkunud” saientoloogia kirikust, kuhu tema ja Masterson olid aastakümneid kuulunud.

“Bijou üritab kogu neetud segaduse enda selja taha jätta ja keskenduda uue peatüki ehitamisele,” rääkis meile toona eraldiseisev insaider.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *