Kuidas Elizabeth Debicki ja Emma Corinne valmistusid printsess Diana rolliks

Elizabeth Debicki Ja Emma Corinne Mõlemad võtsid enda kanda raske ülesande mängida hilja Printsess Diana (tema kahel erineval eluetapil) filmis The Crown. Nüüd paljastavad staarid oma rollideks valmistumise kohta.

33-aastane Debicki ja 28-aastane Corinne arutasid reedel, 7. juunil avaldatud intervjuus näitlejaga oma vastavaid rolle Netflixi draamas “Erinevate näitlejate jaoks”. Corinne mängis kuningliku sarja 4. hooajal nooremat Dianat, samas kui Debicki sai rolli saate viiendal ja kuuendal hooajal, mis dramatiseerisid armastatud kuningliku perekonna viimaseid päevi.

“Ma lugesin, et tegite sarnast asja, paludes kogu uurimistöö,” ütles Debicki Corinne’ile ja lisas: “Teil on kõik sideained. Ma armastan seda.”

Corinne vastas: “See kukkus sellesse suurde kasti, mis asub minu korteri taga. Üks asi, mis mulle Crowni puhul silma hakkas, oli see, et varustus oli nii põhjalik ja valmis, et aidata teil valmistuda. Kui klõpsasite mõnel neist kastidest, olid need asjad teile mõeldud.”

Seotud: “Kroon” läbi aastate: fotod

Minge kuninglikes jälgedes! Paljud näitlejad on The Crown jooksu ajal kehastanud kuninganna Elizabeth II, prints Philipit, printsess Margareti ja teisi Briti kuningliku perekonna liikmeid. Netflixi sari esilinastus 2016. aasta novembris, kus kuningannat kehastas Claire Foy. Näitlejast sai võitja […]

Märkides, et see oli midagi, mida nad “ei olnud varem näinud” teiste näitlejatöödega, jätkas Korin: “See oli kahe teraga mõõk. Sest mulle meeldib otse sukelduda. Kui ma teen midagi ajaloolist, teen palju uurimistööd. Ma leian põhjuse, kuid see oli eriti ülekaalukas.

Elizabeth Debicki printsessidest, Emma Corinne ühest asjast, mida nad tegid, et valmistuda printsess Diana rolliks

Emma Corinne printsess Diana rollis filmis “The Crown”. Des Wiley / Netflix

Üks osa staari raskest uurimistööst Diana kohta oli tema maneeride ja hääle valdamine – viimane neist tegi Debicki sõnul talle “tõesti” murelikuks.

“Tundsin tohutut vastutust, et jõuda sellele võimalikult lähedale. Olen elanud Londonis pikka aega, nii et mu Austraalia aktsent on igatahes arenenud,” jagas Debicki. “Aga kõigist lauludest, mida ma olen õppinud… Diana jaoks tundus see muusikana. Ja see muusika ja see biit olid nii kaugel sellest, kuidas ma ennast inimesena tundsin. Nii et ma töötasin väga palju. Inimesed küsivad: “Kas seal oli väike konks? Kas olete kaadrit näinud?’

Elizabeth Debicki printsessidest, Emma Corinne ühest asjast, mida nad tegid, et valmistuda printsess Diana rolliks

Elizabeth Debicki printsess Diana rollis filmis “The Crown”. Keith Bernstein / Netflix

Corinne’i jaoks aitas oma kogemuste kasutamine avaliku elu tegelasena printsess Dianat jäljendada.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Iga kord, kui Elizabeth tahtlikult ja tahtmatult kanaldas printsess Dianat

Seotud: Iga kord, kui Elizabeth Debicki kanaliseerib printsess Dianat päriselus

Ei olnud kedagi, kes sobiks paremini printsess Diana rolli täitma filmis “Kroon”, kui Elizabeth Debicki. Netflixi sarja 5. ja 6. hooajal hilist kuninglikku kehastanud näitlejanna valdas Diana õrna ja süütut isiksust läbi õrnade maneeride ja õrna hääletooni. (Debicki võttis hiljem juhtimise üle […]

“Minu jaoks oli kõige olulisem kihlumisjärgne intervjuu. See käitumine, mis tal oli, ilmnes hetkel, kus ta oli nii intensiivse stressi all,” selgitas ta ebamugavat hetke.Kuningas Charles III vastas kurikuulsalt: “Mida iganes “armunud” tähendab,” kui intervjueerija ütles: “Ja ma arvan, et armunud.”)

Elizabeth Debicki filmis Printsessid, Emma Corinne ühest asjast, mida nad tegid, et valmistuda printsess Diana rolliksMary Ellen Matthews mitmekesisuse eest

Corin lisas: “Nad on peaaegu ära märgitud. Stseenis, kus Dianat jälitavad paparatsod, sain natukene. See on väga solvav ja ma olen seda isiklikult kogenud ning see on maailma halvim asi.”

Kroon, mis järgib elu ja valitsemist Kuninganna Elizabeth II Aastatel 1940–2005, esilinastus Netflixis 2016. aastal. Sarja kuues ja viimane hooaeg ilmus kahes köites: esimesed neli osa jõudsid voogedastusteenusesse 2023. aasta novembris, kuus viimast episoodi aga järgmisel kuul.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *