Kuidas Girl in Red koostöös Sabrina Carpenteriga arenes

Tüdruk punases ja Sabrina Carpenter. Getty Images (2)

“Tead, mis tõesti rahuneks? Sabrina.”

Kui tüdruk punases Marie Wolfen Ringheim Kas salvestamine oli “You Need Me Now?” Oma viimasel albumil “I’m Doing It Again, Beebi!” oli tal epifaania: ta vajas Sabrina Puusepp Teel.

“Ma kuulasin “Nonsense”-i teel Austraaliasse, tema laulu kordamise ajal kogu f-kuninga lendu,” rääkis 25-aastane Woolven ajalehele Us Weekly ainult Carpenteri avastamisest. , Ma armastan seda laulu Obsessed.

Pärast seda, kui Wolverine postitas Instagrami, kui väga talle “Nonsense” meeldib, ütles Carpenter, et nägi Wolverine’i 2022. aasta Coachella komplekti – ja tunne oli vastastikune.

Kevadmuusika eelvaade Beyonce Taylor Swift ja veel 352

Seotud: Kuulake! Paljud artistid annavad sel kevadel uusi albumeid välja

Laadige oma AirPodid täis ja vabastage esitusloendis ruumi, sest käesolev kevad on uue muusika jaoks ebatavaliselt viljakas aeg. Kuna kõik alates Beyoncést ja Taylor Swiftist kuni Pearl Jami ja New Kids on the Blocki albumeid kukuvad, käivitavad paljud artistid ka vastavaid ringreise. Näiteks Kacey Musgraves […]

“Siis võtsin suvel uuesti ühendust, sest tulin just välja ideele, et oleks nii tore, kui ta laulus oleks,” lisas Woolven. «Tegin konvertimise naljana stuudios ilma temalt küsimata. Ja siis saatsin selle talle.”

Kuidas Red Girl avaldas oma koostööd Sabrina Carpenteriga saates Isaac Jensen

See üleminekujoon – mille Wolfen välja viskas enne, kui Carpenter selleni jõudis – pääses albumile ja ülejäänu on ajalugu.

“Me olime nagu:” Oota hetk, see on tõesti lõbus neljas sein lõhkuda ja siis kedagi laulma tutvustada,” rääkis Woolven. “[Sabrina] Oli nagu super alla. Ta salvestas selle New Yorgis, neli tundi, schmick, schmack, bam. Me lappisime selle kõik kokku ja see kõlab hästi.

Pärast seda, kui ta oli väljendanud soovi, et Wolfen Carpenter jääks umbes kaks kolmandikku laulust, ütleb “Espresso” laulja: “Oh, issand, sul on nii õigus / ma laulan nüüd”, enne kui loosse hüppab. salm.

“[Sabrina’s] Nii suur staar,” ütles Wolven meile. “Ma olen tema suur fänn. Ta väärib kõike, mille nimel ta on töötanud, ja kõike, mis talle ette tuleb.

Kuidas Red Girl avaldas oma koostööd Sabrina Carpenteriga saates Isaac Jensen

Ulven, kelle 2021. aasta debüütstuudioalbum If I Could It Go Quiet läks USA-s levima ja võitis Ulvenile kaks Norra Grammy auhinda, ütles, et tema teise kursuse album pärineb “heast kohast”. Kui Shantae räägib Norra laulja-laulukirjutaja isiklikust vaimse tervise probleemidest, tunneb ta taas lõbusust ja enesekindlust.

“Kogu minu mõte oli olla natuke energilisem, natuke rohkem armastusest ja enesetundest,” rääkis Wolfen raamatust “Ma teen seda uuesti, kallis!” “See pole ainult kurb ja muu.”

Wolverine’i esinejana äsja leitud enesekindluse aitas suureks osaks maailma suurimal areenil avapaugu mängimine. Taylor SwiftSee on The Eras Tour.

Kuidas Red Girl avaldas oma koostööd Sabrina Carpenteriga saates

Girl in Red esineb laval Taylor Swifti “The Eras Tour” ajal 9. juunil 2023 Michiganis Detroidis. Scott Legato/TAS23/Getty Images TAS-i õiguste haldamiseks

34-aastane Swift võttis Wolfeniga esimest korda ühendust, kui Swift jagas oma Instagrami Story kaudu laulu “I’ll Call You Mine” – see oli popstaari jaoks enneolematu samm.

“Minu esmane reaktsioon, kui ma seda nägin, oli tund aega nutta,” meenutab Woolven. “Ja lihtsalt kallistada kõiki enda ümber ja nutta ja olla lihtsalt tänulik, sest tema muusika oli minu kasvatuse ja muusikaga tegelemise suur osa.”

Kuigi Woolven ütles, et kõigi aegade kõige tulusamal tuuril osalemine oli (arusaadavalt) “tõesti õudne”, avaldas ta oma üllatust ja tänulikkust Swifti ja Barberi tuuri eest, kuni selleni, et ta peab end “väikeseks lambaks”. see on nii õnnelik, naeratav ja elevil.”

Wolven toob uhkusekuusse sama rõõmsa energia. Laulja-laulukirjutaja, kes identifitseerib end queerina, saavutas queer-ikooni staatuse, kui miljonid TikToki kasutajad hakkasid küsima: “Kas sa kuulad Girl in Red?” Et näidata, kas inimene on gei või mitte.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Woolvenist on saamas oma LGBTQIA+ fännidele eeskuju. “Jääge turvaliselt ja olge koos oma teiste geisõpradega,” ütles ta enne Pride’i kuud. “Ümbritsege end teiste inimestega, kes panevad teid end mugavalt ja turvaliselt tundma. Toetage teisi veidraid artiste. … Tehke palju geimuusikat.”

Mis puutub Wolverine’i plaanidesse juunis tähistada?

“Ma hüppan gay-ass-lennule Šveitsi,” ütles ta meile

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *