Kuidas kuninganna Camilla 80. aastapäeva tähistamise ajal D-päeva veteranidega soojalt ja õrnalt hoidis

D-Day 80. aastapäeva mälestusüritustel astus kuninganna Camilla esile ja näitas esileedina oma loomulikku soojust ja oskust teistega suhelda.

76-aastane kuninglik kodanik ei hoidunud end välja näitamast emotsioone, kui ta ühines sel nädalal Portsmouthis ja Verre-sur-Meris toimunud suurüritustel kuningas Charlesi, Walesi printsi, Ühendkuningriigi poliitikute ja kõrgete isikutega.

Sündmus oli paratamatult kurb, sest Tema Majesteet valas pisaraid, kui ta kuulas, kuidas eakas mees kirjeldas õudust, et kaotas 80 aastat tagasi Normandia randades oma parima sõbra.

Kuid keset raskeid ja sügavalt liigutavaid iseloomustusi jagas Camilla südamlikke hetki mitme endise sõduriga, kes naeratasid ja nautisid kerget vestlust kuningannaga.

Hüüdnimega “rahva vanaema” oli nooruk Camillaga nii mõnus, et võttis pildistamisvõimaluse ajal entusiastlikult enda ümber käed, kuigi kuninglikud perekonnad on varem hoidunud avalikkusest eemaldumise eest.

Kuninganna Camilla näitas oma tavalist soojust selle nädala D-päeva mälestusüritustel, sealhulgas siis, kui veteran Ken Hay (98) suudles talle kätt Vail-sur-Meris.

Kolmapäeval Portsmouthis toimunud D-päeva mälestusüritusel oli Camilla pisarateni liigutatud, kui endine kuningliku mereväe mees Eric Bateman meenutas oma kogemust Utah Beachil.

Härra Bateman, kes teenis lahingulaeval HMS Erebus, kirjeldas, kuidas rünnakus osalenud paatide arvu tõttu saate „üle Kanali kõndida”.

Ja avaldades austust oma langenud kaaslastele, ütles ta: “Paljud mehed ja naised, sealhulgas mu kallis sõber Fred, ühinesid minuga, kuid kahjuks ei jõudnud nad kunagi kohale.”

Camilla ei kartnud näidata tooreid emotsioone, millel võib olla midagi pistmist ka tema perekondliku sidemega traagiliste sündmustega, millest ta II maailmasõja ajal osa võttis, kui tema isa Bruce Shand Saksamaal sõjavangi viidi.

Hoolimata sellest, et ta oli silmanähtavalt liigutatud, oli 76-aastane naine rahulik, kui ta koos oma abikaasa King Charlesiga laval pidas oma esimese avaliku kõne pärast vähidiagnoosi.

Tema jõudu ja toetust jätkus, kui ta tervitas veterane pärast rasket kõnet.

Hiljem päeval tegi Camilla sooja näo, kui ta läks Eric Batemani tervitama, liigutades teda pisarateni traagilise looga, kuidas ta kaotas Normandia rannas oma parima sõbra.

Tema Majesteet ei kartnud Portsmouthis veterani kõnet kuulates emotsioone näidata.

Tema Majesteet ei kartnud Portsmouthis veterani kõnet kuulates emotsioone näidata.

Kui noor tüdruk avanes võimalusest Camillaga pilti teha, pani monarh rõõmsalt lapsele käe ümber ja naeratas kaamera järele.

Kui noor tüdruk avanes võimalusest koos Camillaga pilti teha, pani monarh rõõmsalt käe ümber lapse ja naeratas kaamera järele.

Camilla ilmus meeleolukalt, kui ta kohtus pärast Ühendkuningriigi riiklikku mälestuspäeva D-Day 80. aastapäeval D-Day veterani Eric Batemaniga.

Camilla ilmus meeleolukalt, kui ta kohtus pärast Ühendkuningriigi riiklikku mälestuspäeva D-Day 80. aastapäeval D-Day veterani Eric Batemaniga.

Ta ütles rahvahulgale: “Jutud julgusest, vastupidavusest ja solidaarsusest, mida me täna ja kogu oma elu jooksul kuuleme, ei saa jätta inspireerimata, motiveerima ja tuletama meelde, mida me võlgneme sellele suurele sõjaaja põlvkonnale.”

Pärast sündmust temaga vesteldes tegi Camilla kiirelt nalja ja kiitis, kui “tark ja noor” ta välja näeb, mida ta naljatamisi omistas sellele, et tema naine aitas tal end vormis hoida.

Hetkel, kui vanem sirutas käe, et puudutada Camilla kätt, kui ta teda tervitas, naeratas kuninganna, kes koputas teda õlale ja ütles: “Ma olen nii õnnelik.”

“Hoolitsege tema eest,” lisas 76-aastane mees oma sõprade ja perega vesteldes, millele nad vastasid: “Me teeme”.

“Meeldiv sind näha,” jätkas Camilla ja surus kätt teise veteraniga, kes oli temaga kohtumiseks rivis. “Sa näed roosas ilus välja,” ütles üks. Mille peale ta vastas: “Oh, see on väga lahke”.

Tema otsekohene õde printsess Anne ütles varem, et Camilla ei ole selles rollis “loomulik”, kuid ta “teeb ​​seda väga hästi” ja “pakkub vaheldust tempos ja toonis, mis on sama oluline”.

Ja Camilla südamlikud vestlused üritustel olid Anne tähelepanekute tunnistuseks, kuna ta püüdis entusiastlikult luua sidet nendega, kellega ta rääkis.

Rõõm oli kohtuda kuningliku mereväe D-Day veteraniga Albert Kerriga (98) Royal Derbyshire'ist.

Rõõm oli kohtuda kuningliku mereväe D-Day veteraniga Albert Kerriga (98) Royal Derbyshire’ist.

Kui Tema Majesteet astus lavale, et pidada kõnet kuningas Charlesiga Portsmouthis, oli ta valmis

Kui Tema Majesteet astus lavale, et pidada kõnet kuningas Charlesiga Portsmouthis, oli ta valmis

76-aastane mees nägi pärast mälestusteenistust lõunasöögil veteranidega vestles elav välja.

76-aastane mees nägi pärast mälestusteenistust lõunasöögil veteranidega vestles elav välja.

Järgmisel päeval, reedel sõitsid Charles ja Camilla Briti Normandia mälestusmärgi juurde Ver-sur-Meris, et avaldada austust 22 442 Briti juhtimise all olevale teenindajale, kes surid D-päeval ja Normandia lahingus 1944. aasta suvel. .

Charles ja Camilla juhatasid kohalviibijad, sealhulgas peaminister Rishi Sunak ja Prantsusmaa president Emmanuel Macron, teravas vaikses palves, et meenutada neid, keda enam meiega ei ole, samas loeti mälestusi ka nende kohta, kes olid 80 aastat tagasi rannas.

Oli tormiline hetk, kus vanem Gilbert Clark kinkis kuninganna Camillale austusavaldusena valge roosi. Tema Kõrgus hoidis endiste sõduritega kõneldes õrna kingitust.

Ja FEMAIL-iga rääkides jäädvustas huulelugeja mälestusürituse ajal kuninganna Camilla ja veterani liigutavat suhtlust.

Jeremy Freemani sõnul osales Camilla liigutavas vahetuses, mille käigus vanem ütles oma Majesteedile: “Ma olen elus, see on kõik, mis loeb”.

Põneva vastusena ütles Camilla: “Oh, see on oluline, kuni… see on inimlikult võimalik.”

Nii Camilla kui Charles olid liigutatud, kui kuulsid sündmuse ajal oma sõjamälestusi

Nii Camilla kui Charles olid liigutatud, kui kuulsid sündmuse ajal oma sõjamälestusi

Huulelugeja Jeremy sõnul ütles Gilbert roosi kuninglikule kuningale üle andes: “Tõesti teie jaoks.”

Gilbertiga kaasas olnud naine küsis Camillalt: “Kas sulle meeldib? See on positiivne lill. Camilla vastas: “Jah” ja lisas: “Tore on täna siin olla.”

Prantsuse koolide õpilased esitlesid oma valgeid roose, samal ajal kui kadetid lehvitasid lippe.

Kui Tema Majesteet kohtus veteranidega lõunasöögil, näis ta olevat täiesti lõdvestunud ja hoidis veteransõduri käest.

Ekraan oli veidi erinev, kui Camilla näis üsna vastumeelne, kui Brigitte Macron üritas tema kätt hoida.

Õnnetus juhtus siis, kui kuninganna ja proua Macron, mõlemad valgesse riietatud, asetasid pärja Briti Normandia mälestusmärgile Verre-sur-Meris.

Ebatavalise liigutusega võttis kuninglik perekond Normandias lõunasöögi ajal vanema käesuudluse vastu.

Ebatavalise liigutusega võttis kuninglik perekond Normandias lõunasöögi ajal vanema käesuudluse vastu.

Camilla näis olevat rõõmus, kui ta sai Ühendkuningriigi kaitseministeeriumi ja Briti Kuningliku Leegioni mälestusteenistuse ajal veteran Gilbert Clarkilt valge roosi.

Camilla näis olevat rõõmus, kui ta sai Ühendkuningriigi kaitseministeeriumi ja Briti Kuningliku Leegioni mälestusteenistuse ajal veteran Gilbert Clarkilt valge roosi.

Pärast lillede asetamist astusid nad hetkeks järelemõtlemiseks tagasi ja esimene leedi lähenes kuningannale, kuid Camilla näis kuidagi vastumeelselt oma kinnastega kätt pakkumast.

Pärast seda, kui kuninglik käsi kergelt pigistamiseks ilmus, jättis pr Macron selle maha ja nad seisid kõrvuti mälestusmärgi ees.

Kuigi tema žest oli kahtlemata hästi mõeldud, on kuningliku perekonna liikmetega suhtlemine alati okkaline teema.

Kuningliku perekonna veebisaidi kohaselt ei kehti kuninganna või kuningliku perekonna liikmetega kohtumisel kohustuslik käitumiskoodeks, kuid on olemas kirjutamata reegel, mille kohaselt ei tohi käepigistusest kaugemale minna.

Hiljem samal päeval nähti Camillat endiselt veterani käest kinni hoidmas, kuna paar vaatas väga hästi ja jagas naeratust.

Camillal oli sel nädalal saade, mis tõestas, et ta on omaette esileedi, mida ta on järjekindlalt näidanud alates kuninga vähidiagnoosist.

Printsess Diana endine ülemteener Paul Burrell kommenteeris aasta alguses väljaandele GB News rääkides, et kuninglik naine oli nii perekonnale kui ka Charlesi avameelsuse taga oma tervise suhtes.

“Ma arvan, et ta on stabilisaator,” ütles ta väljaandele. “Ma arvan, et tal on see puudutus. Ma arvan, et ta on suutnud inimesteni jõuda viisil, mida kuningas ei suuda, ja ma arvan, et ta on talle viimaste aastate jooksul palju õpetanud monarhia ja kuningaks olemise kohta.

“Kas pole tõesti kummaline, et ta tõuseb läbi ridade ja muutub meie tänapäevases kuninglikus perekonnas nii kasulikuks ja stabiliseerivaks mõjutajaks.”

Tema majesteetlik kohalolek on olnud ettevõttele kivi, mida on tabanud tervisemured, kuna nii Charles kui ka Kate saavad vähiravi.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *