Kuidas “Lohe maja” osatäitja hoiab supertumedate stseenide vahel heledana

Ewan Mitchell, Harry Collette, Bethany Antonia. Getty Images (3)

Pärast mõne tumeda stseeni filmimist “House of the Dragon” proovivad näitlejad alati avameeleolu pisut kergendada.

“Meil kõigil oli tõeline side ja saime kõik väga-väga hästi läbi,” Jamie Kenna Us Weekly rääkis ajakirjale Us Weekly ainult New Yorgi 2. hooaja esilinastusest esmaspäeval, 3. juunil Hammersteini ballisaalis. “Nii et niipea, kui nad karjuvad, peate asju kergemaks muutma, üksteise seest välja võtma, teate, me kõik sulame.”

Kenna, kes kehastab Troonide mängu eellugude sarjas Alfred Broomi, selgitas, et kuna kõik näitlejad kannavad “tohutuid keskaegseid kostüüme”, võib nende kandmine olla ebamugav. Stseenist läbi pääsemiseks proovivad näitlejad aga “lõbutseda”, et sellest “kurvast” tundest vabaneda.

“Lohe maja ei ole komöödia, seal on palju pimedust, palju kurbust, kas pole?” Ta jagas. “Nii et niipea, kui me veeremise lõpetame, on lõbus palju. Ta oli nii hea poiss, kellega koos töötada sel ajal minu elus.”

Steve ToussaintLord Corlys Velarioni kehastav isand kordas sarnaseid tundeid, märkides, et näitlejad ja võttegrupp pingutavad, et asjad oleksid rõõmsad, kuna fantaasiasarjas juhtuvad kõige jubedamad asjad.

“Sellesse saatesse on kaasatud mõned kõige naljakamad asjad ja naljakamad inimesed,” rääkis 59-aastane Toussaint. “Rhys Ifans Ta väärib palju rohkem kiitust, sest tegelane, keda ta Otto Hightowerina mängib, on nii tume ja ta on nii kerge ja imeline kohalolek.”

Kuidas draakoni maja näitlejad hoiavad avameeleolu ülimalt tumedate stseenide vahelChristy Sparrow / Getty Images

Nagu ifaanide hea nali, Harry Collette, kes kehastab Jacaerys Velaryonit, püüab samuti tööle tuua häid vibe. Ja tema peamine meetod asjade elavaks hoidmiseks on tema muusika esitusloend.

“Ma mängin võtteplatsil house-muusikat ja kui keegi ärritub, kästakse mul see vaikseks keerata – aga keegi ei ärritu,” räägib 20-aastane Collette. “Nii et see on suurepärane. Vahepeal mängin tavaliselt reedeti mõne loo ja kõik on üleval ja tantsivad.”

Kuidas näevad välja Draakoni maja näitlejad väljaspool ekraani

Seotud: Nii näevad filmi “Lohe maja” osatäitjad ekraaniväliselt välja

Tuli ei saa tappa draakonit – ega frantsiisi. HBO naaseb Westerosesse koos Troonide mängu eellooga “House of the Dragons” ja taaskord on näitlejad peaaegu tundmatud väljaspool nende parukaid ja kostüüme. Daemon Targaryenit kehastav Matt Smith on oma karjääri jooksul kandnud palju ebatavalisi kostüüme, kuid isegi […]

Collette kiusas, et tal on kaadritagused videod, kuidas ta jämmimas olles iseloom riietatud. Bethany Antonia jagas, et üks tema lemmikmälestusi võtteplatsil oli Colette’iga narrimine.

“Ühel päeval läksime Harryga nii hulluks, sest olime kuus päeva sama stseeni filminud,” meenutab 26-aastane Antonia. “Ja me mõtlesime lihtsalt: “Olgu, lähme ja teeme midagi tõeliselt-väga lõbusat.” Ja esimene asi, mida ta tegi, oli prügikasti ja tormas sinna sisse, et mind naerma ajada.”

Leedi Bella Targaryeni kehastav Antonia lisas, et ta leiab huumorit, nähes oma sõpru võtteplatsil nende tegelaskuju ekstravagantsetes kostüümides.

“Me kõik kanname parukaid ja väga lahedaid kostüüme ning oleme nendel tohututel komplektidel,” rääkis ta meile. “Selles tuleb leida huumor.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Samal ajal kui teised vaatavad üksteise poole huumorit, Ewan Mitchell Enda ja tegelaskuju prints Amund Targaryeni vahelise “kesktee” leidmisest.

“Ma arvan, et see on minu töö näitlejana,” ütles Mitchell, 27, “Isegi siis, kui kaamerad ei tööta, proovin natuke selles ruumis olla.”

Andrew Knodeli reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *