Kuidas Matty Healy kuude pärast tunneb “Piinatud luuletajate osakonda”.

Sellest ajast on möödunud rohkem kui kuu Taylor Swift andis välja oma 11. stuudioalbumi The Tortured Poets Department, mis on paljude fännide arvates osaliselt inspireeritud Matty Healy.

1975. aasta 35-aastasel esimehel on plaadi suhtes vastakad tunded, paljastas tema sõber ajakirja Us Weekly uues numbris.

“Talle meeldib tähelepanu, mis talle on juhitud, [but] Ta peab seda naljakaks, sest mingil hetkel [were they] Pole kunagi tõsine,” kinnitab sõber.

Healy sõber lisas, et muusik oli “täiesti pimestatud” TTPD “lüürilisest sisust”, eriti Swifti vihjetest temale ja armastusest abielu ja laste üle.

Matty Healy, Taylor Swift. Getty Images (2)

“Et ta räägiks laste autodest… ja kooselust – ta ütleb, et see ei tulnud kunagi jutuks,” räägib sõber. “Ta viib asja edasi.”

34-aastane Swift laulab mitmes TTPD laulus kodumaise õndsuse täitmata lubadusest.

“Sa rääkisid minuga laua all, rääkisite minuga läbi sõrmuse ja rääkisid minuga hoos,” laulab ta saates “Flush”.

“Punduscriptis”, mis näiliselt räägib suhetest vanema mehega, laulab Swift: “Ta ütles, et kui seks oleks poole parem kui vestlus, siis varsti trügiksid nad kärusse / Aga varsti oli see läbi.”

Nimiloos arvab Swift, et keegi võttis tema keskmisest sõrmest sõrmuse ja pani selle “mehe, kes kandis abielusõrmust” peale.

Kuigi Swift ei kinnita ega eita, kellest tema laulud räägivad, on tema fännid leidnud lüürilisi vihjeid, mis viitavad sellele, et mitmed TTPD laulud räägivad tema 2023. aasta keeristormikast, kui ta lahku läks Healyga. Joe Alwin. (Swift ja Healy seoti esmakordselt 2014. aastal, kuid ei kinnitanud toona romantikakuulutusi.)

Taylor Swifti ja 1975. aasta laulja Matty Healy suhte ajaskaala 471

Seotud: Taylor Swifti 1975. aasta suhte uuesti läbivaatamine Matty Healyga

Taylor Swift jätkas koos Matty Healyga pärast Joe Alwyni lahkuminekut, kuid paari suhe katkes sama kiiresti, kui see algas. Swift käis Alwyniga kuus aastat, enne kui Us Weekly kinnitas nende lahkuminekut 2023. aasta aprillis. Kuu aega hiljem lõi popstaar 1975. aasta solisti Healyga. […]

“Kas see oli tõsi? Vaadates mind tähesilmselt oma Jehoova tunnistaja ülikonnas, laulis Swift saates “The Little Man Who Ever Lived”, viidates ilmselt ülikonnale ja lipsule, milles Healy sageli esineb.

Kuidas Matty Healy tunneb Barry Brecheisen / WireImage

Swift meenutas ka avalikku vastureaktsiooni suhtele TTPD-s, näiliselt plaksutades neile, kes kritiseerisid teda Healyga kohtamise pärast pärast seda, kui too oli tema kohta probleemseid kommentaare teinud. Jäävürts. (24-aastane Ice Spice ütles hiljem Billboardile, et Healy oli oma kommentaaride pärast “mitu korda” vabandanud.)

“Jumal hoidku kõige hukkamõistvamaid judinaid, kes ütlevad, et tahavad mulle parimat / Pühadusega vestlemine, mida ma kunagi ei näe / Mõeldes, et nad võivad mind puudutades mu südamelööke muuta ja keemiale vastu panna,” laulab ta “Aga isa, ma armastan teda.”

Matty Healy kõige vastuolulisem hetk

Seotud: Matty Healy kõige vastuolulisem hetk aastate jooksul

Matty Healy on aastaid kulme kergitanud, sest 1975. aasta on jätkuvalt edukas. Kuud enne seda, kui Haileyt seostati Taylor Swiftiga pärast tema lahkuminekut Joe Alwynist, lõi inglise rokkar laineid erinevatel etendustel laval fännide suudlemiseks. Ta loobus traditsioonist 2023. aasta jaanuarisaate ajal – sest Swift oli nii […]

Healy andis omalt poolt fännidele lühikese ülevaate oma mõtetest albumi kohta aprillis, kui reporter ta peatas ja küsis: “Kuidas hindaksite oma Taylori diss’i lugu 30 muu vastu?”

Healy puhkes Entertainment Tonighti hankitud videos naerma ja vastas: “Ma pole sellest tegelikult palju kuulnud, kuid olen kindel, et see on hea.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Hoolimata sellest, et album teda ei häirinud, ütles üks allikas meile eelmisel kuul, et Healy tunneb end “ebamugavalt, et tema suhtele keskendutakse uuesti”. [with Taylor] – Eriti sellepärast, et ta on [with someone] Uus.”

Healy tutvub modelliga Gabriel Bechtel Alates septembrist 2023. Tema ja Swift katkestasid juunis oma lühikese romantika.

Healy ja Swifti kohta lisateabe saamiseks vaadake ülaltoodud videot ja hankige meie iganädalane ajaleht kioskitest kohe.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *