Kuidas oma “välist” hooaega paremaks muuta ja sellest maksimumi võtta

Soe ilm, värske energia, pikemad päevad ja uuenenud sotsiaalne energia on pannud fraasi “Me oleme väljas” Interneti tänavatel kajama, andes märku kollektiivsest taastumisest. Viimase paari kuu jooksul on paljud meist võtnud pikki üksinduse ja tervenemise perioode, et kasvatada oma elus uut hooaega. Ja nüüd, kui suvi on käes, on õige, et viime oma äsja arenenud mina kogu maailmale nähtavaks.

Kui ütleme, et oleme väljas, ei ole see ainult füüsilises mõttes, vaid ka selles, kuidas me ilmume ja uut näitame. Mõnikord võib paranemisprotsess olla nii hõivatud oma trauma tuvastamise ja häbi kaalu tasakaalustamisega, et unustame nautida juba tehtud edusamme.

Tervenemine ei toimu ainult varjutöö ja isolatsiooniga. Kuna kevad järgneb talvele, peame pärast tervenemise pimedusega tegelemist veidi lõbutsema. Kas võib juhtuda, et võtate suveks aega, et nautida endast väljas olemist, pidevat arenemisvajadust ja kurbade tüdrukute ajastust?

Suvel rikkaks saamine tähendab eneseabiraamatute käest panemist ja hobiga tegelemist. See tähendab teraapias õpitu rakendamist oma sõprade ja kogukonnaga ühenduse loomiseks. See tähendab jah-sõna ütlemist asjadele, mille “vana” versioon sinust enesekindluse ja hirmu tõttu tagasi lükkas.

See vabastab hirmu tajumise ees ja kehastab enda sotsiaalset, õnnelikku ja julget versiooni.

Sa ei ravinud kõike enda jaoks, et seda enda teada hoida. Seetõttu jagame mõningaid viise, kuidas oma välihooaega omaks võtta ja eelseisvatel suvekuudel areneda:

Allikas: Milko/Getty

Ühendage uuesti väljapoole.

Sel juhul, kui me ütleme: “Oleme väljas”, mõtleme seda sõna-sõnalt. Suvi on ideaalne aeg soojemate ilmade kasutamiseks rohkem väljas viibides. Olgu selleks siis mägedes matkamine, kohalikus pargis jalutamine, pikniku nautimine või ratta haaramine, rulluiskude hankimine või isegi kohaliku jooksuklubiga liitumine ja seltskondlik olemine.

Tutvuge uute inimestega isiklikult.

Teame, kui raevukas võib tänapäeval olla mõte võõra inimesega silmside loomisest, kuid teie elu armastus või uus sõber võib olla tere või komplimendi teisel poolel. Kui lähete välja, ärge hoidke ainult ennast või inimesi, kellega koos üritustel viibite, suhelge inimestega, kes on teiega väljas, ega minge ise mõnele üritusele või õnnelikule tunnile. Kunagi ei tea, millised uued seosed sealt tekkida võivad.

Avastage uusi hobisid.

Parim viis igavuse võitmiseks on hoida oma käed uute hobidega hõivatud. Suunake oma sisemine nohik ja valige mänguline kauplemine, mis võib teie üksioleku aega rikastada. Maalimisest keraamika, meisterdamisest heegeldamiseni, isegi matkamise või aiatööni, millegi uuega kätt proovimine ei anna teile mitte ainult midagi, mida oodata, vaid võib lisada ka teie suve CV-sse.

Looge suvine bucket list.

Suve juures on hea see, et see annab ajaraami kõigi oma seltskondlike sündmuste korraldamiseks. Suvise bucket listi koostamine on ideaalne viis kõigi oma suveplaanide korraldamiseks, et tagada suurenenud päikesevalguse ja kiirgusenergia maksimaalne kasutamine. Lisage vaatamisväärsused, mida soovite näha, restoranid, mida soovite proovida, kontserdid, mida soovite külastada, eesmärgid, mida soovite lüüa, ja mälestused, mida teha.

Vabastage oma sisemine sotsiaalne liblikas.

Suves on midagi, mis muudab meid koheselt sotsiaalsemaks. Miks mitte kasutada seda aega oma hostikotti sisenemiseks ja sõbraks, kes õhtusöögi, jookide ja mänguõhtu ajal sõpradega suhtleb? Sisenege oma hostimisajastusse, planeerides basseinipidu, grilliõhtu, rannapäeva või nädalavahetuse puhkuse. Need jagatud kogemused võivad aidata taastada sotsiaalseid sidemeid, aidata luua uusi sidemeid ning panna kedagi riietuma ja suhtlema.

Teeme postkastis asjad ametlikuks! Liituge xoNecole’i ​​uudiskirjaga, et saada igapäevast armastust, heaolu, karjääri ja eksklusiivset sisu otse teie postkasti.

MStudioImages/Getty Images esiletõstetud pilt

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *