Kuidas teismelise ema Macy Bookout Ryan Edwardsi tüdruksõbraga sõbrunes

Macy’s Bookout Macy’s Bookouti/Instagrami loal

McKee raamat McKinney Endine poiss-sõber teretulnud Ryan Edwards‘tüdruksõber, Amanda ConnerPeres avasüli.

32-aastane Maki rääkis ainult ajakirjale Us Weekly oma tugevast sõprusest Amandaga, reklaamides samal ajal filmi Teen Mom: The Next Chapter uut hooaega.

“Me oleme kindlasti sõbrad. Tema läheduses on väga lihtne olla,” rääkis Massey Ryani tüdruksõbra kohta, kellega ta hakkas kohtamas käima 2023. aasta septembri paiku. „Teate, kui kohtute inimestega ja tunnete lihtsalt energiat? Tal on tõesti hea energia. “

Macy ja Ryan (36) olid esimest korda koos 16-aastaselt ja rasedad 2008. aastal, kui MTV dokumenteeris nende poja Bentley saabumise.

Sellest ajast peale on paar läinud oma teed, kuid jätkavad oma suhte tippude jagamist MTV saates Teen Mom. Kuigi Ryani ja praegu 15-aastase Bentley suhted on sõltuvusega võitlemise ajal olnud aastaid pingelised, ütles Massey, et tema endine on olnud kaine umbes aasta ja töötab selle nimel, et saada paremaks isaks.

“[Amanda’s] Bentley ja Ryan toetavad suhet väga ning minu ja Ryani loomulikku suhet,” ütles ta. “See oli omamoodi pingutuseta. Me ei tahtnud olla sõbrad või peale suruda, kuid see juhtus lihtsalt loomulikult. Oleme väga head ja lihtsalt klõpsame ning nagu ma ütlesin, toetab ta tõesti Bentleyt ja Ryanit ja kõik, mis temaga toimub, juhtus loomulikult.

Märtsis Massey ja tema abikaasa Taylor McKinney, tähistas ülestõusmispüha nädalavahetust koos Ryani, Amanda ja Bentleyga. See on üks positiivseid mälestusi, mida saate “Aegunud taskuhäälingusaate” saatejuht loodab vaatajatega jagada saate Teen Mom: The Next Chapter uuel hooajal.

“Ma arvan, et sellest on möödunud minut, kui ma arvan, et üldine täishooaja tunne on minu jaoks olnud positiivne, kuid see on olnud palju tööd,” ütles ta naerdes. “Ma arvan, et kõik mängivad oma rolli ja ma üritan ikka veel aru saada, kas ma ärkan üles ja see kõik saab olema bull-t.”

Kuigi Ryani varasemad juriidilised probleemid on tekitanud mõningaid takistusi, usub Massey, et ees on paremad päevad. “Viimased poolteist aastat on olnud tõesti rasked,” lisas ta, “kuid ma ütleks, et kogu töö tasub end ära.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mis puutub Bentleysse, siis Massey ütles meile varem, et ta on olnud säravaks valguseks kõigile, kes temaga kokku puutuvad. Kui koolitöö, maadlus, pesapalli ja sõitma õppimine ei tasakaalusta, teeb keskkooliõpilane oma ema uhkeks.

Farrah Abraham kaitseb 13-aastast tütart Sophiat, et tema vaheseina augustati

Seotud: Filmi “Teen Mom” ​​staarid plaksutavad aastate jooksul lastekasvatuspolitseile vastu

Nende mängus pole häbi! Leah Messer ja teised Teen Mom staarid on sotsiaalmeedia trollid kahtluse alla seadnud nende lapsevanemaks saamise otsused. Lootuse, armu ja usu autor andis 2020. aasta mais lapsevanemate politseile etteheite pärast seda, kui ta postitas oma tütre Aliga selfie. Lääne-Virginia põliselanik oli “haigestunud” kommentaaridest tema eelteismelise kohta, kes olid […]

“See on lihtsalt tema võime näidata teistele inimestele ja olla teiste jaoks olemas,” ütles ta aprillis oma poega kiites. “Ta on samasugune Bentley, võib-olla veidi pikem ja võib-olla natuke sügavam hääl.”

Teismeline ema: Järgmine peatükk on MTV eetris neljapäeviti kell 20.00

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *