Kuningas Charles osales D-Day üritustel oma esimesel välisreisil pärast vähi diagnoosimist

Kuninganna Camilla, kuningas Charles III, Prantsusmaa president, Emmanuel Macron ja Brigitte Macron. Chris Jackson / Getty Images

Kuningas Charles III Austusavaldus liitlaste sõjakangelastele esimesel välisreisil pärast vähiravi.

Ühendkuningriigi kuningas ja tema naine, Kuninganna CamillaLiituge Prantsusmaa presidendiga Emmanuel Macron ja tema naine, Brigitte MacronNeljapäeval, 6. juunil möödub 80 aastat D-päeva dessandist Teise maailmasõja ajal Prantsusmaal Normandias.

Sõjaväevormi riietatud kuningas Charles asetas pärja Briti Normandia memoriaalile Ver-sur-Meris ning rääkis 6. juunil 1944 Prantsusmaale tunginud liitlasvägede ohverdustest ja vaprusest, et vabastada Prantsusmaa ja Lääne-Euroopa Natsi-Saksamaa käest. . .

“Kui õnnelikud me ja kogu vaba maailm on, et põlvkond mehi ja naisi Ühendkuningriigist ja teistest liitlasriikidest ei kõigutanud, kui tuli hetk sellele proovile vastu astuda,” ütles ta veteranidele.

Juhend kuninglike tiitlite ja nende muutumise kohta Walesi Ascension Queen Consort Prince of Walesi ja 556 muuga

Seotud: Juhend kuninglike tiitlite ja nende muutumise kohta ülestõusmisega

Chris Jackson/Getty Images Kuninglikud tiitlid ei ole kivisse raiutud ja muutuvad uue monarhi tõusmisel automaatselt. Pärast kuninganna Elizabeth II surma 8. septembril 2002 said paljud kuningliku perekonna liikmed uued tiitlid, sealhulgas kuningas Charles, kuninganna Camilla, prints William ja printsess Kate Middleton. Kuninglik perekond on hierarhia, mis tähendab, et nende tiitlid on olulised […]

“Normandia randadel, üle mere ja taeva kohal on meie relvajõud täitnud oma ülesandeid sihikindlalt ja kindlameelselt,” lisas ta.

Kuningas Charles III ja kuninganna Camilla osalevad Ühendkuningriigi D-Day80 riiklikul mälestusüritusel Normandias

Kuningas Charles. Chris Jackson / Getty Images

75-aastane Charles avaldas austust “tähelepanuväärsele sõjaaegsele põlvkonnale”, kellest paljud “ei tulnud kunagi koju”.

“Meie tänu on lõputu ja meie kiitus on igavene,” ütles ta.

Charlesi poeg, Prints WilliamSamuti Normandias ja liitus Kanada peaministriga Justin Trudeau Sarnane mälestusmärk austab Kanada sõdureid, kes osalesid D-Day kampaanias Juneau rannas.

Kuningas Charles III ja prints Edwardi vennalik side kuningliku perekonna tõusude ja mõõnade sees

Seotud: Kuningas Charles III ja prints Edwardi vennastevahelise sideme sees aastate jooksul

Kuningas Charles III suhted oma venna prints Edwardiga on aastate jooksul muutunud. Varalahkunud kuninganna Elizabeth II ja prints Philip tervitasid novembris 1948 oma esiklapse Charlesi. Seejärel tervitas paar 1960. aasta veebruaris ja 1964. aasta märtsis pojad Andrew ja Edward ning augustis 1950 tütre Anne. Philip suri aprillis […]

“Austame iga kanadalast, kes on nii palju andnud, igat Kanada perekonda, kes on kaotanud lähedase,” ütles William BBC teatel.

William lõpetas oma kõne prantsuse keeles, öeldes publikule: “Tänan teid meie vabaduse eest ja tänan teid teenimise eest.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuningas Charles III ja kuninganna Camilla osalevad Ühendkuningriigi D-Day 80 riiklikul mälestusüritusel Normandias

Kuningas Charles ja kuninganna Camilla. Chris Jackson / Getty Images

Charles on pärast avalikustamata vähiravi järk-järgult naasnud avalike kohustuste juurde. Ta tähistas oma teenistusse naasmist 30. aprillil, külastades koos Camillaga vähiravi spetsialisti Londonis.

“Tahan avaldada siirast tänu toetuse ja heade soovide eest, mida olen viimastel päevadel saanud,” ütles Charles veebruaris pärast diagnoosi teatavakstegemist. “Nagu kõik, keda on tabanud vähk, teavad, on sellised mõtted suurimaks lohutuseks ja julgustuseks.”

Charles jätkas: „Sama hea meel on kuulda, kuidas minu enda diagnoosi jagamine on aidanud edendada üldsuse mõistmist ja valgustada nende organisatsioonide tööd. [that] Toetage vähihaigeid ja nende perekondi kogu Ühendkuningriigis ja mujal maailmas. Minu eluaegne imetlus nende väsimatu hoolitsuse ja pühendumise üle on minu isikliku kogemuse tõttu veelgi suurem.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *