Kuulsate kinnisvaramaaklerite Tom Postilio ja Mickey Conloni kodus

Kuulsuste kinnisvaramaaklerid Tom Postilio Ja Miki ConlonSelle renoveeritud Long Islandi kinnistu on paari ülim unistuste kodu.

“See, mis sai alguse olemasoleva ehitise pealtnäha lihtsast renoveerimisest, muutus täiesti eraldiseisvaks ja põhjapanevaks uueks ehitusprojektiks, mis esitas meile väljakutse ja rikastas meid viisil, milleni me ei osanud unistadagi,” ütleb paar, kes omandas kinnisvara 2013. aastal. rääkis ajalehele Us Weekly ainult oma rannaäärsest elukohast.

“Summerwind” sai nime selle “panoraamvaadete tõttu Long Islandi helile ja tervisliku jumaliku välimuse tõttu”. Frank Sinatra10 000 ruutjalga Hispaania koloniaalmaja oli algselt ühekorruseline kodu, mis kuulus 1960. aastatel Conloni emale.

Renoveerimisprotsess, mille lõpuleviimiseks kulus peaaegu kuus aastat, annab tunnistust paari oskusest koos töötada. (Lisaks sellele, et Postilio ja Conlon töötasid Compassi kallal, mängisid nad ka HGTV saates Sailing New York, kus mõned nende kliendid olid Liza Minnelli Ja Barry Manilow.) paar ka koputas John Setra Ja Nancy Rudy auhinnatud firma CetraRuddy, et aidata arhitektuuri ja disainiga.

“Projekt on tugevdanud meie suhteid. Kuna me töötame koos kinnisvara valdkonnas ja päriselus, muutub kodu ehitamine ja kaunistamine veel üheks võimaluseks koostööks ja kompromissideks,” ütlesid nad. “Kui keegi meist näeb mööblit või kunsti, mis näib täitvat tühimiku, siis räägime sellest, mida see meie jaoks tähendab, kuhu see võib jõuda ja mida me oleme nõus kulutama. Samuti, kui kellelgi meist on mõne idee suhtes väga tugevad tunded, olgu see hea või halb, kipume sellega leppima ja tervitage teise vaatenurka.

Kuue magamistoaga (neist mitmed on muusikateemalised), viie vannitoa ja kolme poolvannitoaga abielupaari kodus on viis kaminat, talveaed, raamatukogu, helikindel teater, muusikatuba ja haamriga messingist baar. Asub kahel korrusel ja ulatuslikul maa-alusel tasandil. Meelelahutuse ja muusika teemad on kogu majas tugevalt esindatud, mis pole üllatav, kuna Conlon on endine Broadway produtsent ja Postilio endine professionaalne laulja.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Üks nende kahe lemmikasjadest nende kinnisvara juures on võimalus võõrustada perekonda ja sõpru aastaringselt.

“Üks meie suurimaid rõõme on sõprade ja pere külastamine või meiega ööbimine,” ütlesid nad meile “Maja täitmine naeru ja lähedastega aitab meil keskenduda elus olulisele. Summerwind on meid pidevalt aidanud mugavast tuulevaikusest välja tõrjuda seiklusrohketele radadele. Ja ootame palju uusi seiklusi.

Jätkake kerimist, et näha iga fotot Postilio ja Conloni hingematvast kodust.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *