Kyle Cooki ja Amanda Battula lahutuse kuulujutud selgitasid ja eitasid

Amanda Batula ja Kyle Cook Jocelyn Prescod/Bravo

Pärast kuulujutu levikut Kyle Cook Ja Amanda BatulaPaarile lähedane allikas ütleb Us Weeklyle, et nad on “väga koos”.

Spekulatsioonid suurenesid, kui fännid mõistsid, et Batula ei olnud Itaalias Cookiga koos endise kostaari pärast Andrea DenverSel nädalal abielus. “Kuigi Amanda ei saanud kahjuks Andrea pulma pääseda, on neil sel suvel Itaalias veel üks sihtpulm ja nad ootavad koos aega veetmist,” ütles allikas. “See tapab Kyle’i, et ta ei saa praegu temaga koos olla, sest need kuulujutud liiguvad.”

Värskendus ilmus mõni päev pärast seda, kui Deuxmoi pimeda ese vihjas, et ta astus 32-aastasele Batulale enne Suvemaja 9. hooaja filmimist. (Bravo fännid teavad, et Cook pettis Batulat 2018. aastal enne paari 2021. aasta septembris toimunud pulmi.)

“Sellel Bravo ettevõtjast DJ-l avastati pärast tema ettevõttele korraldatud üritust õhtusel ajal ekstra intiimne suhtlemine kellegagi, keda tal polnud,” seisis sõnumis, mis edastati X-i kaudu laupäeval, 8. juunil. Kas sel suvel on kaartide paus? Võib-olla on põhjus, miks ta ei taha linnast välja minna enne kella nelja hommikul.”

Suvemaja staaride Kyle Cooki ja Amanda Butleri suhete ajaskaala

Seotud: Suvemaja Kyle Cooke’i ja Amanda Battula suhete ajaskaala

Kyle Cook ja Amanda Battula on kogu oma suhte jooksul seisnud silmitsi tõsielusaadetiste, petmisskandaalide ja pulmade hilinemisega – ja nad on endiselt tugevad. Suvemaja staaride romantika on kestnud alates Bravo sarja 1. hooajast, mis esilinastus 2017. aasta jaanuaris. Cook, kes kohtus Batulaga 2015. aasta suvel, kirjutas sellele alla […]

Kuigi sõnumis Cooki väidetava kurjategijana otseselt ei nimetatud, viitas viide “Suvele” ja tema hilisõhtustele pidudele ilmselt Batula minevikuprobleemidele, kus Cook jäi pärast südaööd välja, kui ta nende koju magama naasis.

Kyle Cooke katkestas vaikimise tema ja Amanda Batoulase suhete petmise kuulujuttude kohta

Amanda Batula ja Kyle Cook Felix Kunz/Bravo

Teema “Teeme süüa” oli mitte nii peen noogutus Loverboy asutajale, nagu ka jaotis “pseudonüümid, palun”, kus oli kirjas “Sip Sip”, mis viitab ilmselt Cooki alkoholifirmale.

Cook eitas nädalavahetusel valelugu oma abielu kohta Instagrami looga, mis väitis, et ta lahutab Batulast peaaegu kolme aasta pärast.

Suvemaja näitlejate tutvumisajalugu Lindsey Hubbard Kyle Cook Paige DeSorbo ja teiste staaride armastuse elud 723

Seotud: “Suvemaja” näitlejate tutvumisajalugu

Hamptonites toimuv jääb sinna harva – vähemalt kui rääkida Suvemaja näitlejatest ja nende romantikast. Tegelikult on mõned saate suurimad staarid, sealhulgas Lindsay Hubbard ja Carl Radke, oma kaasosalistega kohtamas käinud. Lindsay alustas oma aega Bravo 1. hooajal koos oma poiss-sõbra Everettiga […]

“Ma nägin Kyle’i mõni nädal tagasi Midtowni restoranis õhtustamas koos kolme mehega, kellest üks oli Everett, oma eelseisva lahutuse üle rõõmustamas,” kurtis üks sotsiaalmeedia kasutaja fännikonto @blocked_by_jaxx andmetel.

Kui fänn kuulujutte oma Instagrami lugude kaudu uuesti postitas, vastas Cook, väites: “See on absurdne.”

Vahepeal märkas Us Weekly Cooki ja Batulat koos Andy Coheniga toimuva Watch What Happens Live 15. aastapäeval kolmapäeval, 5. juunil.

Püsige koos pärast petmisskandaali

Seotud: Kuulsused paarid, kes jäid kokku pärast petmisskandaale

Paljud Hollywoodi abielud on aastate jooksul truudusetusesüüdistustest üle saanud. Endised Vanderpump Rulesi staarid Brittany Cartwright ja Jax Taylor töötasid enne 2019. aasta juunis abiellumist läbi Taylori petmismineviku, enne kui jäid 6. hooajal vahele endise kaustaja Faith Stowersiga. “Ma näen teda proovimas iga päev ja […]

Cook jagas sotsiaalmeedia vahendusel fotosid New Yorgi pidustusest koos selfie’ga Andy Cohen ja Batula.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kaks päeva hiljem postitas paar Wendy kuulutuse, milles nad naljatlesid varem söönud veiseliha üle. “Kyle töötab terve päeva. Öö läbi pidutsema. Ma lihtsalt tahan, et ta oleks korralik täiskasvanu,” jagas Batula Cooki “mullet pole õige” õrritades.

Pärast seda, kui Cook paljastas, et tema naine “sobib minu südamega”, veenis ta võltsmentorit Lisa Barlow Et anda neile Wendy hommikusöök.

Batula kirjutas klipi pealkirjaks: “Asjad, mille eest olen tänulik: @wendys hommikusöök, veiselihaseanss koos @lisabarlow14 ja @imkylecooke’i mullet läheb ära.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *