Kylie Kells ütleb, et kui tüdrukud ei tegele spordiga, saab Jason muusikaga abiks olla

Kylie Kells Loodetavasti tunnevad tema tütred spordi vastu huvi.

Kylie ja tema abikaasa, endine Philadelphia Eaglesi mängija Jason Kells, jagavad kolme tütart: Wyatt, 4, Ellie, 3, ja Bennett, 15 kuud Ta ütleb, et nad juba käivad võimlemistundides ja isegi kodus võimlevad, kuigi tunnistab, et see on “kahtlane”.

Kuid sport ei sobi kõigile ja kui see Kellsi laste puhul nii on, võib 32-aastane Kylie Jason (36) siiski aidata.

“Ma ütlen alati kõigile, et Jason on parem, kui inimesed arvavad. Ta oli võistlusdžässbändis ja oskab saksofoni mängida… Tal on kõik kokku,” rääkis Kylie eksklusiivselt väljaandele Us Weekly.

«Nii valutab tagumik, kui ümar ta on,» lisas ta.

Seotud: Eaglesi Jason Kelce’i ja naise Kylie Kelce’i suhete ajaskaala

Jason Kells pühkis paremale ja leidis Kylie Kellsiga armastuse – isegi kui nende esimene kohting algas kiviselt. “[I] Ilmselt jäi magama,” meenutas Philadelphia Eaglesi sportlane 2023. aasta septembris oma podcastis “New Heights”. “Jõin natuke liiga purju, aga olin piisavalt kaine, et see oli kõige rohkem […]

Kylie rääkis kampaania raames HP ja Eagles Autism Foundationiga, organisatsiooniga, mille asutas Eaglesi omanik Jeffrey Lurie. Neurodiversity Pride Day eel pühapäeval, 16. juunil teevad Kylie, HP ja EAF printsõbrad koostööd, et luua prinditavaid nukke, mis on “tahtlikult loodud selleks, et tuua esile lapse kujutlusvõime teistsugune pool”.

Kylie Kells ütleb, et Jason Kells saab tütreid Music Sax 2-ga aidata

Kylie Kelce poseerib koos tehnoloogiaettevõtte HP uute printitavate nukkudega Print Pals, et aidata neurodivergentsetel lastel väljendada end Philadelphia Eagles Autism Foundationi (EAF) sensoorses ruumis loova väljenduse terapeutilise jõu kaudu. Michael Simon / Getty Images ettevõttele HP Inc

Nende tütred aitavad ka Print Palsi, kuna Kylie paneb nad rohkem kunsti ja käsitööga tegelema. Varsti loodab ta hakata neid kasutama muudes võimalustes, nagu see, mille ta lapsena iiritantsu võttis.

“Siis nad … teevad ka jalgpalli, kus nad jooksevad ringi nagu maapähklite gäng ja nad kõik ajavad palli taga,” lisas ta. “Nii, me tutvustame neile kõike.”

Kylie Kells ütleb, et Jason Kells saab tütreid Music Sax 3-ga aidataKylie Kellsi / Instagrami loal

Kylie on ise endine sportlane, mängib maahokit samas keskkoolis, Pennsylvanias Lower Merioni keskkoolis. Kobe Bryant Ta jätkas oma mängijakarjääri Cabrini ülikoolis ja naasis Lower Merioni, et juhendada oma endist meeskonda.

“Ma väga loodan, et nad tahavad spordiga tegeleda,” ütles ta oma tütarde kohta. “Aga kui nad seda ei tee, saab Jason neid muusikaga aidata. Saan neid ka muul viisil toetada. Nii et olenemata sellest, mida nad valivad, missuguse tegevuse nad valivad, olen rahul, aga ma loodan, et see on kergejõustik.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kylie Kells ütleb, et Jason Kells saab tütreid Music Sax 4-ga aidata

Jason Kells Youtube

Jason rääkis ka noortespordi eelistest, öeldes nädala alguses, et soovib, et tema tüdrukud kogeksid kaotust, et nad teaksid, kui valus see on.

“Eriti laste jaoks on kaotus uskumatult oluline,” ütles ta enda ja oma venna kohta Travis KelceSelle “New Heights” podcast. “Arvan, et me paneme keskkoolis ja nooremates vanuserühmades liiga palju rõhku võitmisele. Loodan, et mu tüdrukud võidavad piisavalt, et nad on enesekindlad, kuid piisava kiirusega, et nad ei arva, et nad on oma tegevuses parimad, nii et neil on nälg jätkata.”

Amanda Williamsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *