Lady Gaga kasutab raseduskuulujuttude peatamiseks Taylor Swifti laulu

Lady Gaga David John / Getty Images HBO jaoks

Teel pole väikseid koletisi Lady Gaga.

38-aastane Gaga astus teisipäeval, 4. juunil sotsiaalmeediasse, et sulgeda spekulatsioonid raseduse kohta. “Pole rase,” kirjutas “Bad Romance” laulja TikToki videos enne kaaspopstaari tsiteerimist. Taylor Swift. “Jõusaalis halvasti nutma.”

Klipis näitab Gaga oma tiivulist silmapliiatsit ja veatut jumet, kui ta annab kaamerale kõlava hammustuse, öeldes: „Ma ei pea leidma esteetikat, ma olen esteetiline. Ma mõtlen, et ma olen kindel, et siin on praegu keegi, kes kirjutab Pinteresti kõik need omadussõnad, et mind kirjeldada.

Gaga kasutas ka võimalust oma fänne hääletama ärgitada. “Registreeruge hääletamiseks või kontrollige, kas olete registreerunud, saidil www.headcount.org,” kirjutas ta postitusele.

Lady Gaga ja BF Michael Polanski esinevad Super Bowlis harva

Seotud: Lady Gaga ja poiss-sõber Michael Polanski: nende romantika ajaskaala

Lady Gaga ja Michael Polanski tekitasid esmakordselt kuulujutud romantikast 2019. aasta detsembris ja on sellest ajast peale tähistanud oma armastust üksteise vastu. Kaks kuud pärast seda, kui paari märgati Las Vegases aastavahetust 2020 koos veetmas, kinnitas Us Weekly eranditult, et Polanski osales Gaga Super Bowlis. Gaga (kelle tegelik nimi on […]

Kuulujutud raseduse kohta tekkisid esmakordselt siis, kui Gagat pildistati laupäeval, 1. juunil Maine’is tema õe Natalie Germanotta pulmas, kus ta osales koos oma poiss-sõbraga. Michael Polanski.

TikToki fännid rõõmustasid kiiresti Gaga stiilse vastuse üle kuulujuttudele, kui üks kasutaja kommenteeris: “Täiesti legendaarne video nagu tõeline, tõeline ikoon Lady Gaga”, samas kui teine ​​​​kirjutas: “Mees on nii kuri … sa oled seest nii ilus. ja välja!!

Gaga TikToki postitus ilmus kuid pärast seda, kui levisid kuulujutud, et tema ja Polanski on jõudnud teistsuguse suhte verstapostini. Gaga käivitas kihlusspekulatsioonid pärast seda, kui ta 7. aprillil läbi Lääne-Hollywoodi kõndis, suur teemantsõrmus sõrmusesõrmes.

@ladygaga

Registreeruge hääletamiseks või kontrollige, kas olete registreerunud, veebisaidil www.headcount.org

♬ Olen esteetik – jah 💚🌻🍭🫧

Ta on 46-aastase Polanskiga kohtamas käinud üle nelja aasta, pärast seda, kui paar 2019. aasta detsembris esmakordselt seoti.

Gaga ja Polanski läksid 2020. aasta COVID-19 sulgemise ajal koos karantiini ning Gaga postitas paarist selfie 2020. aasta märtsis.

GettyImages-1749556040-michael-polanski-ja-lady-gaga-in-midtown

Michael Polanski ja Lady Gaga Gotham/GC foto

Nende romantika sai veelgi kinnitust, kui ettevõtja ja Parkeri fondi tegevdirektor Polanski proovis Gaga käest kinni hoidis. President Joe BidenAvamine jaanuaris 2021. Gaga esitas üritusel riigihümni.

Kaks kuud hiljem saatis Polanski Gagale tohutu lillebutiigi, kui ta pildistas Roomas Gucci maja jaoks.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Kui teie bf saadab teile sünnipäevaks Roomas kõik lilled,” kirjutas Gaga 2021. aasta märtsis Instagramis tehtud fotole, millel ta hoiab lilli. “Ma armastan sind kallis. Ma ei jõua ära oodata, et saaksin sinu ja meie koertega kodus olla, see on kõik, mida ma vajan.”

Hiljuti kinnitas üks allikas ajalehele Us Weekly eranditult, et paaril läks pärast 2023. aasta alguses “mõned probleemid” läbi. Kuulujutud lahkuminekust hakkasid levima pärast seda, kui fännid märkasid, et neid ei nähtud avalikult. Koos alates märtsist 2022.

“Nad on nüüd palju paremas kohas ja tunnevad end paarina suheldes mugavalt,” rääkis allikas meile.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *