Lahkunud dr Michael Mosley ja abikaasa Claire Bailey Mosley suhte ajaskaala

hilja Dr Michael Mosley ja naine Dr Claire Bailey MosleySuhe sai alguse neli aastakümmet enne tema surma.

Briti telesaatejuht kohtus Claire’iga tema esimesel päeval Londoni Royal Free Hospitali meditsiinikoolis 1980. aastal. “Sada aastat meie ja Deani vahel ütles: “Neli teist kavatseb abielluda” ja siis ma kohtusin Claire’iga,” rääkis Michael 2024. aasta jaanuaris Sussex Livingile.

Paar vahetas tõotuse 1987. aastal ja sünnitas neli last: Alex, Jack, Daniel ja Kate.

Michael, kes on Claire’iga professionaalset koostööd teinud, märkis 2024. aasta jaanuari intervjuus, et nad kaks “töötavad maja erinevates osakondades”, kuid “kohtuvad kohvi joomas”. “See on olnud tõeline rõõm, kui aus olla,” lisas Claire.

Mitu kuud hiljem levis uudis, et Michaeli surnukeha leiti mõni päev pärast seda, kui ta ei naasnud Kreekas Symi saarelt tehtud matkalt. Ta oli puhkusel koos Claire’iga, kes teatas tema kadumisest.

“Oma imelise, naljaka, lahke ja särava abikaasa Michaeli kaotamine on laastav,” ütles Claire 2024. aasta juunis tehtud avalduses. “Meil oli koos uskumatult õnnelik elu. Armastasime üksteist väga ja olime koos väga õnnelikud.”

Kerige alla, et näha Michaeli ja Claire’i suhte ajaskaala:

Claire Bailey Mosley / Instagrami loal

1980. aasta

Paar tutvus meditsiinikooli ajal.

1987. aastal

Michael ja Claire sõlmisid abielu seitse aastat pärast seda, kui nende teed ristusid.

märts 2019

Michael märgib, et Claire on temast “mõistvam ja ekstravertsem”. “Tema on see, kes on hea meelega väljas kuni kella viieni hommikul,” ütles ta 2019. aasta märtsis Sydney Morning Heraldile antud intervjuus. “Tal on tohutult palju sotsiaalset energiat.”

Mis puutub nende suhetesse, siis Michael ütles, et tal “on suuri ideid” ja Claire “viib need ellu.” Ta lisas: “Ta kirjutab minu raamatutesse retsepte ning on pikka aega olnud huvitatud toidust ja selle mõjust meie tervisele. Ta on praktiseeriv perearst ja armastab oma tööd.

Michael avas ka paari sarnasuste ja erinevuste kohta nende lastega. “Meie tütar Kate on täpselt nagu tema ema – seltsiv ja armastatud. Meil ​​on ka kolm poissi, Alex, Jack ja Daniel.”

Michael märkis, et neil ja Claire’il on palju huve. Ta lisas: “Tal on suur uudishimu maailma vastu ja talle meeldib asjades kahtluse alla seada. Ta on väga naljakas, aga kui ta minuga risti läheb, on ta väga segane.”

aprill 2024

Claire avab, kuidas Michaeli toitumisharjumused on pärast kohtumist muutunud. “Me ütleme, et ta on labrador, sest nad söövad midagi,” rääkis ta aprillis The Timesile Londonis. “Oli kordi, kui ta avas paki küpsiseid ja kogu partii oli kadunud.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

juuni 2024

Claire avaldas oma abikaasale austust pärast seda, kui Michaeli surnukeha leiti Agia Marina rannast, tänades Symi inimesi, kes “tema leidmiseks väsimatult töötasid”.

“Mind ja minu perekond on tohutult lohutanud inimeste armastuse väljavool üle maailma,” ütles Claire avalduses. “On selge, et Michael tähendas paljudele teist tohutult.”

Ta jätkas: “Ma olen uskumatult uhke meie laste, nende vastupidavuse ja toetuse üle viimastel päevadel. Minu perekond ja mind on väga lohutanud inimeste armastuse väljavool üle kogu maailma. On selge, et Michael mõtles tohutult palju paljudele teist… ma soovin, et mul on nii palju õnne, et mul on oma suurepärased sõbrad.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *