Lahkunud kuninganna suhetes Kate Middletoniga: Kuninglikud eksperdid paljastavad, mida kuningas tegelikult prints Williami naisest arvas ja kuidas tal tekkis Walesi printsessiga “vanaemalik” side.

Eksperdid on ühes uues dokumentaalfilmis öelnud, et kadunud kuninganna võib Walesi printsessi tõeliselt usaldada, kui paaril on “vanaema side”.

42-aastane Walesi printsess, kes abiellus 2011. aastal prints Williamiga, nägi kuningliku perega liitudes oma mehe vanaema “estriinina”.

Laupäeval Kanal 5 eetris olevast teemast Kate and the Queen: A Special Relationship rääkides selgitas Daily Maili peatoimetaja Richard Kay, kuidas paaril tekkis eriline side.

“Kuninganna usaldas Kate’i. Ma arvan, et ta ei uskunud kedagi esmamulje põhjal, me kõik teeme sama saadet, saade toetab kuningannat.

“Kuid Kate’i ja kuningannaga läks asi veelgi sügavamale, nende kahe vahel valitses tõeline vanaemalik kiindumus.”

Kuninglik ekspert ja ajakirja Majesty toimetaja Ingrid Seward kordas tema kommentaare, lisades: “Ma arvan, et kuninganna nägi oma tugevust ja nägi, et tal on hooliva inimesena see hämmastav suhe vastutustundega.

Eksperdid ütlesid uues dokumentaalfilmis, et kadunud kuningannal oli paariga “vanaema side”, mis võimaldas Walesi printsessil teda tõeliselt usaldada. Paari pildistati Buckinghami palees 2022. aasta juunis

“Ma arvan, et Kate oleks tõesti hinnanud lahkust ja tähelepanu, mida kuninganna talle osutas, ning ta teab paremini kui keegi teine, kui hõivatud on kuninganna. Ta eraldas aega, et Kate tunneks end hinnatud.

Arvatakse, et Kate’il tekkis tugev side kuningannaga pärast oma kolme lapse – prints George’i (10), printsess Charlotte’i (9) ja prints Louis (6) – vastuvõtmist ning ta on teinud suuri jõupingutusi, et kaasata oma hiline majesteet laste ellu.

2016. aastal Queen at 90 dokumentaalfilmis esinedes ütles Kate: „Uue väikese tüdruku saamine perre on meie jaoks väga eriline. Nii vedas, et George sai väikese õe. Kuninganna, ta oli väga põnevil, et see oli väike tüdruk ja ma arvan, et oleme siin Kensingtonis tagasi. [Palace] Ta oli üks meie esimesi külastajaid siin.

“Ma arvan, et talle meeldib Charlotte väga, ta jälgib alati, mida ta teeb. George on kõigest kahe ja poole aastane ning teda kutsutakse “Püssirelvaks”. Ta jätab alati nende tuppa väikese kingituse või midagi, kui me läheme ja jääme, ja see näitab minu arvates lihtsalt tema armastust oma pere vastu.

Seda nimetatakse ka kuninganna Kate’i juhendiks pärast abiellumist taluga.

“Kuninganna oli teravalt teadlik sellest, kui raske on kõrvalseisjal kuningliku perega liituda, nii et neil oli nipp kedagi majas näha,” lisas Kanal 5 kuninglik korrespondent Simon Viger.

Kuninglik ekspert Victoria Murphy lisas, et Kate on alati kirjeldanud kuningannat kui “õrnat teejuhti”.

Kate koos kuningannaga Nottinghami nõukogu maja rõdul kuninganna teemantjuubeli visiidi ajal Ühendkuningriiki, 13. juuni 2012

Kate koos kuningannaga Nottinghami nõukogu maja rõdul kuninganna teemantjuubeli visiidi ajal Ühendkuningriiki, 13. juuni 2012

Kate koos prints Louisi ja kuningannaga Buckinghami palee rõdul Trooping the Colori ajal, juuni 2019

Kate koos prints Louisi ja kuningannaga Buckinghami palee rõdul Trooping the Colori ajal, juuni 2019

“Algusest peale oli Kate’il isiksuse osas palju ühist Elizabethiga.

“Neis on midagi, milles on sisemine leebus ja võime juhtida ja austust avaldada,” lisas ta.

Telegraphi kuninglik korrespondent India McTaggart lisas: “Catherine ütles, et kuninganna toetas teda väga, kui ta alustas oma esimest kihlumist ilma Williamita. Ma arvan, et ta mõjutas teda oma eeskujuga.”

2016. aastal rääkides selgitas Kate, et kuninganna ei olnud “oma vaadetes tugev”.

“Minu jaoks oli kõige meeldejäävam kihlus päev Leicesteris ja ma läksin ilma Williamita, nii et olin selle pärast natuke närvis. Ma arvan, et väljas käimine on tõeline kunst, kõik pereliikmed kiusavad mind, et veedan liiga palju aega vestlemiseks, nii et ma arvan, et pean veel natuke õppima ja arvan, et pean veel mõned näpunäited hankima.

Paari pildistati Ühendkuningriigi Queen's Diamond Jubilee ringreisi ajal

Paari pildistati Ühendkuningriigi Queen’s Diamond Jubilee ringreisi ajal

‘Ta oli väga toetav. Ta võttis aega, et veenduda, et ma olen õnnelik, ja hoolitses selle erilise sündmuse eest, mis on ilmselt väga väike osa tema tegemistest, mis näitab, kui palju ta hoolib.

Paljud vaatlejad usuvad, et William ja Kate järgivad end Edinburghi kuninganna ja hertsogi eeskujul, kes olid abielus 73 aastat kuni tema surmani 2021. aasta aprillis.

2016. aastal kõneles Kate oma erilisest sidemest kuningannaga.

“Ootaks palju pompoossust ja palju kära, kuid see, mis mulle tõeliselt vastukaja tegi, oli tema armastus lihtsate asjade vastu,” ütles ta.

“Ja ma arvan, et see on eriline omadus. Mäletan, et olin jõulude ajal esimest korda Sandringhamis ja olin mures, mida kuningannale jõulukingiks kinkida.

“Ma mõtlesin: “Jumal, mida ma talle annan?” Mõtlesin: “Ma teen talle midagi”, mis oleks võinud kohutavalt valesti minna, kuid otsustasin teha oma vanaema retsepti chutney jaoks. Märkasin järgmisel päeval, et see oli laual. Selline lihtne žest läheb minu jaoks kaugele.

Kate ja kuninganna: eriline suhe, laupäeval, 15. juunil kell 21.00 Kanal 5

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *