Lana Del Rey kiidab Taylor Swiftit: “Ta tahab seda rohkem kui keegi teine”

Lana Del Rey ja Taylor Swift. Axel/Bauer-Griffin/FilmMagic

Lana Del Rey tema sõber Taylor SwiftSelle suurim toetaja.

Sel ajal, kui 34-aastane Swift toob reedel, 7. juunil oma ajalugu loova Erase turnee Suurbritanniasse, kiidab staari lähedane sõber ja “Snow on the Beach” kaastöötaja tema artistlikkust ja tööeetikat.

“Ta tahab seda,” ütles 38-aastane Del Rey BBC Newsile artiklis, milles loetletakse Swifti viimaste aastate kassahitid. “Ta on mulle mitu korda öelnud, et tahab seda rohkem kui keegi teine. Ja kui hämmastav – ta saab täpselt seda, mida tahab.”

“Ta on sõitnud ja ma arvan, et see on tõesti ära tasunud,” lisas Del Rey, kes on Swifti albumil Midnights.

Swifti Eras tuur jõuab lõpuks Ühendkuningriiki reedel, kui “Fortnite”i laulja esineb kolm õhtut Edinburghis Murrayfieldi staadionil. Ta esineb Cardiffis, Walesis ja Liverpoolis, Inglismaal, enne kaheksa etendust Londoni ikoonilisel Wembley staadionil (kolm juunis ja viis augustis).

Taylor Swift ja Lana Del Rey osalevad Super Bowl LVIII võistlusel.

USA laulja-laulukirjutaja Taylor Swift (2R) ja Lana Del Rey (2L) osalevad 11. veebruaril 2024 Nevada osariigis Las Vegases Allegiant Stadiumil toimuval Super Bowlil LVIII Kansas City Chiefsi ja San Francisco 49ersi vahel. (Foto Patrick T. Fallon/AFP) Patrick T. Fallon/AFP

Lisaks Eras Tourile tähistas Swifti uusim stuudioalbum The Tortured Poet’s Department oma kuuendat nädalat Billboard 200 albumite edetabeli tipus sel nädalal.

„Ta on üks neist haruldastest ajatutest artistidest, kellel läheb iga kord õigesti. Ta on absoluutne jõud,” Briti laulja kohtuotsuses rääkis BBC-le.

“Ta on nii suurepärane eeskuju,” lisas šoti laulja-laulukirjutaja. Katie Tunstall.

„Tal on piisavalt vastupidavust ja oskust olla tohutu masina boss, mis annab tööd tuhandetele inimestele. Et sellega toime tulla ja sellega, mis talle avalikult ette tuleb, tuleb olla ühekordne,” lisas “Suddenly I See” laulja.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pangandusfirma Barclays andmetel lisab Swifti Eras tuuri Ühendkuningriigi etapp Briti majandusele hinnanguliselt 1,2 miljardit dollarit (umbes 997 miljonit naela kohalikus valuutas).

Briti fännid peaksid Grammy võitja nägemiseks kulutama umbes 1000 dollarit (umbes 848 naela) inimese kohta piletitele, reisidele, majutusele ja kaupadele, prognoosis pank maikuu raportis.

Panga koostatud andmete kohaselt peaks Swift esinema 1,2 miljoni fänni ees 15 Ühendkuningriigi show’l.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *