Lapseootel Mandy Moore debüteerib beebiootel, ei ürita enam maskeerida

Mandy Moore Mandy Moore’i / Instagrami loal

Mandy Moore Ta ei ürita enam kolmanda raseduse ajal oma beebipunni varjata.

“Eilse õhtu välimus,” kirjutas 40-aastane Moore laupäeval, 1. juunil Instagram Story vahendusel. “Ma ei pea vist enam proovima ennast maskeerida.”

Moore laadis üles peegelselfie, millel ta oma beebimuhku kallistab. Ta kandis pikka varrukateta leopardimustrilist kleiti koos mustade sandaalidega. Näitlejanna kujundas oma püksid lainelise bobi ja glasuuriks lisas roosa huule.

Moore kinnitas oma rasedust päev tagasi, jagades fotot poegadest Gusist (3) ja Ozziest (19), kes kannavad särke, millel on vastavalt kirjad “suur” ja “keskmine”. (Moore jagab oma lapsi abikaasaga Taylor Goldsmith.)

Mandy Moore ja abikaasa Taylor Goldsmith ootavad teist poega:

Seotud: Mandy Moore’i ja abikaasa Taylor Goldsmithi perealbum

Mandy Moore ja Taylor Goldsmith on kahe poja uhked vanemad – ja on andnud maailmale pilgu oma pereelust alates beebi Gusi sündimisest 2021. aastal. “Gus on siin,” jagas Moore sotsiaalmeedia vahendusel 2021. aasta veebruaris. “Meie armas poiss August Harrison Goldsmith. Ta on täpne ja saabub. […]

“Mõnikord jäljendab elu kunsti. Kolmas meie enda suurest kolmikust on varsti tulemas,” kirjutas ta reedel, 31. mail Instagrami vahendusel, viidates kõnelausele This Is Us. “Ei jõua ära oodata nende poiste pisiõdesid 💓💓

Moore mängis kuus hooaega hõlmavas NBC sarjas matriarh Rebecca Pearsoni, Kevini “kolmikute” ema (Justin Hartley), Kate ((Chrissy Metz) ja Randall (Sterling K. Pruun) Rebecca esimene abikaasa Jack Pearson (Milo Ventimiglia), lõi termini “Big Three”, et viidata nende kolmele lapsele kui üksusele.

Moore, Brown, 48, ja Coster Chris Sullivan Moore, kes alustas hiljuti podcasti “That Was Us” kokkuvõtet, paljastas reklaamfotodel poseerides oma raseduse nii Brownile kui ka Sullivanile (43).

“Meie fotosessiooni keskel ütleb Mandy Moore mulle, et tal on uus tulija,” kirjutas Brown reedel oma Instagrami Story vahendusel. „Ma ei saaks teist nägugi teha, kui prooviksin! Palju õnne, ema!!”

38-aastane Moore ja Goldsmith on koos olnud alates 2015. aastast. Nad sõlmisid sõlme 2018. aastal, kolm aastat enne poeg Gusi tervitamist. Beebi nr 2, poeg Ozzie, järgnes aasta hiljem.

Nad teavad, et see oleme meie, osatäitjad lapsed Mandy Moore Chris Sullivan Justin Hartley Sterling Kay Brown

Seotud: Need on tähed! Saage tuttavaks filmi “See on meie” lastega

Elu jäljendab kunsti! This Is Us on tuntud oma emotsionaalse draama poolest, kuna Pearsonite perekond liigub elu tõusude ja mõõnade vahel, kasvatades samal ajal oma pikaajalist loodet – mis on mõjutanud paljusid staaride enda elusid ja lapsevanemaks saamise teekondi. “[Playing a mom has] Näitas mulle, et võib-olla ma polegi nii kannatlik, kui arvasin. […]

“Ma olen alati tahtnud emaks saada. Enne oma kahe poisi koos oma armastuse @taylordawesgoldsmithiga maailma toomist olin ma paljudele, paljudele kassidele ja mõnikord sama paljudele koertele (ja tõsi, olen siiani) ema,” kirjutas Moore jaanuaris Instagrami vahendusel. “Kuid selline Oli aegu, mil arvasin, et ma ei saa rasestuda, mäletan, kui arst ütles, et rasestumise tõenäosus on väike.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Moore töötas varem viljakuse ja endomeetriumi probleemidega.

“Tegime ovulatsiooniteste, kõike seda. Olin täielikult valmis operatsiooniks ja emaka parandamiseks ning loodetavasti endometrioosist vabanemiseks, kui see seal oli,” meenutas ta 2021. aasta jaanuaris Romperile. Tore on omada plaani ja teada: “Olgu, okei, sellepärast pole ma veel rasedaks jäänud.”

Moore sai teada, et on Gusist rase, enne kui emaka eemaldamine oli määratud.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *