Leedi A Dave Haywood ja naine Kelly ootavad last nr 3: “Trio fännid”

Kelly Cacciola ja Dave Haywood. John Shearer / Getty Images CMA jaoks

Dave Haywood Tema bänd Lady A hüüdis, kui teatati, et tema naine Kelly Cacciola HaywoodRasedad oma kolmanda lapsega.

“Ma olen alati olnud suur trio fänn!” 41-aastane Heywood kirjutas kolmapäeval, 5. juunil Instagrami vahendusel. “Beebipoiss Haywood tuleb juulis. 💙👶🏻.”

Muusik jagas must-valget perepilti oma kahe lapse emast, kes kallistab oma beebimuhku. Nii Haywood kui ka tema elukaaslane vaatasid kohe oma kasvavat perekonda heldimusega.

Heywoodi bändikaaslane Charles Kelly Heasoovijate hulgas olid kuulsused, kes kirjutasid kommentaaridesse: „Raskeid saladusi hoida. Nüüd võin karjuda 🔥🙌.”

Sarah Heroni kadunud poeg Oliver õpetas mulle, kuidas olla ema.jpg

Seotud: Kuulsuste teadaanded 2024. aasta raseduse kohta

Paljud staarid on teatanud, et nad laiendavad oma kasvandikku, tervitades 2024. aastal lapsi. “Beebi Miller-Holmes. juuni 2024 🥹❤️,” kirjutasid Too Hot to Handle maarjad Emily Miller ja Cam Holmes Instagrami ühises postituses, et teatada oma vikerkaarekujulistest beebiuudistest 1. jaanuaril. (Paar jagas seda varem […]

Lady A laulja, Hilary Scott, paljastas kolmapäeval oma Instagrami Story vahendusel raseduse. “Kutsuge õnnepisaraid!” Ta kirjutas, jagades armsat pilti oma jälgijatega.

Mõlemad Charlesi naised, Casey Kellyja Little Big Townist Karen Fairchild Ta tähistas uudist viie südameemotikoniga kommenteerides. Cassie postitas teadaande oma Instagram Story kaudu uuesti, kirjutades: “Nii õnnelik Haywoodi üle ja ei jõua ära oodata, millal see väike ingel kohale jõuab!”

Kantrimuusika suurim paar Faith Hill on Tim McGraw

Seotud: Kantrimuusika suurim paar

Olgu keskkooli kallikesed või teine ​​võimalus armastuseks, selle riigi paarid on selles pikas perspektiivis. Faith Hillil ja Tim McGrawil on olnud armastuslugu läbi aegade. Nad sõlmisid 1996. aastal sõlme ning tervitasid vastavalt 1997., 1998. ja 2001. aastal tütreid Gracie, Maggie ja Audrey. vaatamata […]

Us Weekly kinnitas 2012. aasta aprillis, et Haywood abiellus oma kauaaegse armastusega pärast kihlumist 2011. aasta detsembris. Paar sai lapsevanemateks 2014. aasta septembris pärast poja Cash Vani vastuvõtmist.

Kuigi mõned fännid arvasid, et Cash sai nime muusikalegendi järgi Johnny Cash Ja Van MorrisonTema esindaja ütles meile toona: “Cash võttis Kelly eesnime Cashiola ja Van Dave’i isa nime järgi.”

Haywoodid laiendasid oma loodet uuesti 2017. aasta detsembris, kui sündis tütar Lily Renee.

“Soovime tervitada meie kaunist jõulukinki Lily Renee Haywoodi,” kirjutas kitarrist toona Instagrami vahendusel. “Ta on saanud nime vanaema järgi. Kelly ja Lily on õnnelikud ja terved ning Cash on juba suur vend. Jumal on suurepärane!”

Kui Haywoodi kolmas laps sünnib, liitub ta niigi väga suure Lady A perega. Lisaks Haywoodi kahele lapsele, Scottile ja tema abikaasale, Chris TyrrellJagage tütart Aizelit (10) ning kaksikutest tüdrukut Betsyt ja Emoryt (6). Charles ja Cassie on samal ajal 8-aastase poja Wardi vanemad.

Leedi A on lahendanud laulja Anita White'iga tekkinud juriidilise vaidluse bändi nime üle

Seotud: Leedi A on lahendanud laulja Anita White’iga tekkinud juriidilise vaidluse bändi nime üle

Mäng alaku. Varem Lady Antebellumi nime all tuntud bänd teatas juunis, et nad muudavad oma nime, kuid üleminek ei olnud lihtne. Bändi liikmed Hilary Scott, Charles Kelly ja Dave Haywood kinnitasid, et viivad kantrirühma uues suunas pärast ohtliku ajaloo tunnistamist. […]

Lady A, varem tuntud kui Lady Antebellum, asutati 2006. aastal. Bänd tegi 2022. aasta suvel tuuritamises pausi, et toetada Charlesi kainust.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Grupp teatas 2022. aasta augustis sotsiaalmeedia kaudu, et lükkab mitu kuupäeva edasi. “Me oleme bänd, aga mis veelgi olulisem… me oleme perekond,” kirjutasid nad. “Võime uhkusega öelda, et Charles on asunud teekonnale rahu poole.”

Kolmik lisas: „Nii et praegu kõige tervem, tugevaim ja loomingulisem bänd, mis me olla saame, kulub Lady A-l aega, et see koos meie pere ja professionaalide meeskonna toel läbi käia. See tee on alles algusjärgus, kuid see, mida oleme otsustanud teha, seab meid veel palju aastaid koos elama. Täname teie kannatlikkust.”

Leedi A naaseb lavale aastal 2023, taotledes liinituuri. Nende järgmine etendus on reedel, 7. juunil Nashville’is.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *