Lena Dunham tutvustab ägedat mustade juuste ümberkujundamist: “Ghul’s Night Out”

Lena Dunham Lena Dunhami / Instagrami loal

Lena Dunham Võttis reisi pimedale poolele.

38-aastane Dunham astus neljapäeval, 6. juunil Instagrami, et näidata oma kesköist juuste muutumist. Fotol vaatas ta oma uute mustade kiududega mängides kaamerasse. Dunhami tressid eraldati keskelt ja lõigati pikkadeks kihtideks ja kardinateks. Ta kujundas oma lukud šikiks ja kandis minimaalselt meiki.

Dunham sidus koefitsiendi meeleoluka ansambliga, mis koosnes söe latekskleidist ja mustast nööbitavast mantlist. Ta oli kaunistatud nahast koti, peep-toe kitten kontsade ja kuldse kihilise kaelakeega.

“Noored ütlevad, et kolmapäev, aga ma olen piisavalt vana, et teada, et vampiirid tegid seda esimesena,” kirjutas Dunham postituse pealkirjaks, viidates Kolmapäevasele Addamsile ja 1950. aastate populaarse tegelase Vampira kuulsatele mustadele lokkidele. “Minu lemmik @16arlington for ghouls night out … @infinitealterity 🦇 ☠️ 🫁🖤 uus soomushooldus.”

Kuulsuste sõbrad ja fännid kiitsid Dunhami uut välimust kommentaarides.

“Okei, mustad juuksed surevad ära,” Tinashe kirjutas, nagu Claudia Winkleman Lisatud südame emotikon. Üks fänn rääkis Dunhami “vapustavast” muutumisest ja kirjutas: “Sa näed välja, nagu tunneksite end vapustavalt! Su vapustavus paistab läbi! Sa oled ilus!”

Dunhami tumedad salgud on kaugel tema eelmisest pruunist lakast, mida ta selle kuu alguses kõigutas.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Lena Dunhami julge uus juuksevärv

Lena Dunham Lena Dunhami / Instagrami loal

Aastate jooksul on Dunham teinud mitmeid soenguid. 2023. aasta juunis näitas ta Instagrami kaudu blonde pikendusi. Tema pruunid juuksed olid suurepäraselt segunenud päikesepaisteliste kiududega, mis muutsid ta juukseotsi heledamaks. Ta täiustas välimust ülisuurte päikeseprillide ja üldise riietusega.

Kuulsuste tänava stiiligalerii

Seotud: 2024. aasta parimad kuulsuste tänavastiili hetked

Fännide lemmikstaarid ei jäta kunagi aega, et stiilselt välja astuda. Ükskõik, kas nad löövad ajakirjanduses või võtavad suupisteid, Hollywoodi suurimad nimed teavad, kuidas avaldust teha – isegi kui punane vaip pole asjaga seotud. Võtke näiteks Taylor Swift, kes keskendus numbrile New Yorgis […]

“Ma ei sõida enam eluga enne, kui rattad maha kukuvad… Aga ma sõidan nende juuksepikendustega nagu varem,” kirjutas ta postitusele.

Dunham mängib ka mikrotukki ja loba, enne kui selle 2022. aasta novembris välja kasvatas.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *