Leonard Nimoy poeg teab, miks William Shatner ja tema isa tülitsesid

Leonard Nimoy ja William Shatner (Foto Mark Davis / Getty Images)

Adam NimoyHilise Star Treki ikooni poeg Leonard NimoyTema isa ja Koster teavad selle tegelikku põhjust William ShatnerSee on mitmekordne poleemika, kuid ta ei avalda saladusi.

“Ma tean, miks,” ütles Adam pühapäeval, 2. juunil väljaandele Page Six. Samas lisas ta, et “laseb magavatel koertel valetada” asjas. (Nimay suri 2015. aastal 83-aastaselt.)

“See on kahetsusväärne, see on kurb,” ütleb ta ja nimetab oma isa suhet 93-aastase Shatneriga, kes kehastas kapten Kirki filmis Star Trek: The Original Series Leonardi Spocki vastas, “väga väljakutseid pakkuvaks”. Adam tunnistas aga, et oli aeg, mil need kaks meest olid “koos tõeliselt armsad”. (Star Treki esialgne jooks oli eetris kolm hooaega aastatel 1966–1969.)

Adam meenutab, et tema ja ta õde kasvasid üles Julie Nimoy Kuulake lugusid Leonardi ja Shatnerist võtteplatsil üksteisega kokkupõrkest. Sellepärast olid õed-vennad šokeeritud, kui Leonard nimetas oma memuaarides Shatnerit oma “parimaks sõbraks”.

Britney Spears ja Alyssa Milano ootamatu kuulsuste vaen

Seotud: Ootamatu kuulsuste vaen, mida me kunagi ei näinud

Kuulsuste tülid on nii põnevad, et sellele teemale on pühendatud isegi auhinnatud Ryan Murphy antoloogiasari. Kuigi mõned A-nimekirja veiselihad tunduvad vältimatud – näiteks Nicki Minaj vs. Cardi B või Jef Holm vs. Arie Luyendyk Jr. – näivad tulevat eikuskilt. Näiteks Freddie Prinze Jr rääkis halvasti […]

“Julie ja mina kratsisime kukalt… sa lõid Billiga päid, kogu oma tööelu,” ütles Adam. “Ja nüüd oli neil taaskohtumine ja see oli tore, aga seda ei juhtunud, nad lihtsalt ei suutnud seda koos hoida. Ja see on kahetsusväärne.”

William Shatner ja Leonard Nimoy(Foto Brett Lundberg/Images Press/Getty Images)

Adam teab pingelisest suhtest Leonardiga üht-teist. Nimoy poeg kirjutas terve raamatu oma suhetest võõrdunud isaga ja sellest, kuidas nad suutsid enne näitleja surma 2015. aastal ära leppida. The Most Human: Conconciling with My Father avaldab sel kuul Chicago Review Press.

Shatner põhjendab teadmatust tema ja Leonardi vaenu põhjuste kohta. Kuid ta paljastas oma 2016. aasta raamatus Leonard: Minu viiekümneaastane sõprus tähelepanuväärse mehega, et Leonard lõpetas oma viimase viie eluaasta jooksul Shatneriga üldse rääkimise.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Arvasin alguses, et ta teeb nalja ja võtsin seda naljana, sest ta teeskles mõnikord: “Ei, ma ei tee seda” ja ütles siis: “Jah”, nii ma arvasin, et ta tegi seda,” rääkis Shatner. 2016. ütles The Hollywood Reporterile “Kuid tol ajal mõtles ta tõesti, et ei… ma lihtsalt ei tea, ja see on kurb ja see on püsiv. Ma ei tea, miks ta minuga rääkimise lõpetas.

Kui temalt küsiti Star Treki võtteplatsil enda ja Leonardi vahelise egovõitluse kohta, vastas Shatner THR-ile: “Miski pole kunagi ühe inimese süü – ühel käteplaksutamisel pole kunagi mõtet.”

Leonard pole ainus Star Treki vilistlane, kellel on Shatneriga probleeme olnud. George Tuckey, kes mängis selles algses mängus leitnant Sulu, nimetas Shatnerit “tüütuks vanameheks” ajakirjale People antud intervjuus alles 2022. aasta novembris. Samas intervjuus kirjeldas Takei (85) Shatnerit kui “iseennast sisseelatud” ja ütles, et ta “nautis Star Treki võtteplatsil tähelepanu keskpunktis olemist”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *