Libistage sellesse linasesse midikleidisse nii tööks kui ka kõigeks muuks

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Sel suvel on nii palju erinevaid kleite, mille vahel valida. Kuid on selge valik, mis sobib hästi, kui vajate midagi õhulist ja hõlpsasti manööverdatavat: linane kleit. Kui teil seda pole, võib olla aeg see hankida ja oleme leidnud selle, mis tasub hankida.

Kui lähete praegu Walmarti (või vähemalt digitaalsele poele), leiate Time & True Linen Midi Dressi vaid 23 dollari eest. See näeb välja nagu särkkleidi evolutsioon, kuid see on palju pehmem ja mugavam. See ümbritseb teie keha ja ripub meelitavalt, nii et see sarnaneb rohkem kottis kleidiga ja sobib suurepäraselt toidupoes või sõpradega õhtusöögiks. Ja kui ühendate selle pildil oleva mütsiga, saate tõesti aru saada, miks see on lõbus valik.

Hankige Time and Tru Linen Midi Kleit vaid 23 dollari eest Walmartis!

Sellel on elastne, mugav vöökoht ja siluett, samuti seotavad varrukad ja küljetaskud, nii et sa ei näe mitte ainult poleeritud ja kokkupandud välja, vaid näed välja väga tahtlik, nagu kogu asja planeerisid. Nööbitav esiosa annab sellele elegantse välimuse koos kokkutõmmatud õlgade ja eemaldatava isevööga.

Hankige Time and Tru Linen Midi kleit vaid 23 dollari eest Walmartis!

Olenemata sellest, kas hakkate palavusega lihtsalt harjuma või olete juba nädalaid riietunud, oodates päikest, on see ideaalne kesksuvise riietus. Hankige see, see on veidi üle 20 $ ja teile meeldib selles ringi jalutada

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Hankige Time and Tru Linen Midi Kleit vaid 23 dollari eest Walmartis!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *