Lindsay Hubbard suvemajast ostis enne lahkuminekut 3 pulmakleiti

Lindsay Hubbard Taylor Hill / WireImage

Lindsay Hubbard On eriti vastik ostja kahetsus.

37-aastane Suvemaja staar ostis oma pulmadeks kolm kleiti Carl RudkeAinult Radke lõpetas selle kolm kuud enne, kui nad pidid mööda vahekäiku minema.

„Mul oli üks ja ma mõistsin, et pärast selle ostmist on mul ostjal kahju, kuid sain selle näidismüügist, nii et ma ei saanud seda tagastada. Siis ostsin selle, mida sa saates nägid. Siis sain järelpeoks teise kleidi,” rääkis Lindsay Glamuurile reedel, 31. mail avaldatud intervjuus. “Nad istuvad mu kapis. Kavatsen ühe müüa ja ühe annetada. See on lühike vastus.”

Peaaegu aasta on möödas sellest, kui Carl (39) nende kihlumise katkestas ja Lindsay tunneb, et vältis “suure kuuli” eest, kui ta oma kaaslannaga ei abiellunud.

Lindsey Hubbardil ja Carl Ruddil on suhte ajaskaala

Seotud: Lindsay Hubbard ja Karl Radke suvemajast: kuidas nad olid

Lindsey Hubbard ja Carl Rudd suvilas – lahkuminekutest meigini ja palju muud –, enne kui nad 2023. aasta augustis oma kihluse tühistavad. Sellest ajast peale kõigile koju ja tagasi […]

“Tunnen väga-väga tänulikkust, et universum või Jumal või mis iganes kõrgem olend, kellesse te usute, astus sisse ja päästis mind ees ootavast pikast, raskest ja karmist elust,” tunnistas Lindsey. “Ja tänu sellele õppisin ma väga traumaatilisest kogemusest palju ja arvan, et õppisin palju selle kohta, mida ma oma tulevikus tegema ei hakka, eriti oma romantilises elus.”

Suvemaja Lindsay Hubbard Carl Radke Mul on pärast lahkuminekut kapis 3 pulmakleiti.

Lindsay Hubbard ja Carl Rudke Dia Deepasupil / Getty Images

Märtsis saates Watch What Happens Live esinedes ütles Rudd, et nende suhetes ei olnud “põhiasjad stabiilsed”. Lindsay ütles suvemajas nende ekraanil lahkumise ajal, et Carli otsus jättis talle pimedaks. Siiski tunnistas ta Glamuurile, et ei näinud nende romantikas enne nende kohtumist ühtegi “punast lippu”.

“Ma olin selles ja ma olen selline võitleja,” selgitas ta. “Ma ei lähe kunagi minema enne, kui suudan end peeglist vaadata ja tean, et olen millegi tegemiseks teinud nii palju kui inimlikult võimalik, ja me pole seal.”

Pärast nende lahkuminekut rääkis Lindsay Costeriga paar sõna Gabby Prescod Ja suutis lõpuks näha probleeme, mida ta oma suhetes “armastuse tõttu” ignoreeris.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Tagantjärele tarkusena tunnistab Hubbard, et ajas taga “muinasjuttu”, selgitades: “Ma ei kavatse teeselda, et selles poleks mingit elementi. Minu meelest on see nagu “Oh issand. Ma. Olen armunud oma parimasse sõpra.’ Lugege ja nüüd tahan abielluda oma parima sõbraga, milline muinasjutt on tõeks saanud.’ Kuid tõenäoliselt suurendas see pimedust kõigi nende punaste lippude suhtes, mida ma lihtsalt ei näinud või olin nõus ignoreerima.”

Kuigi Carl on endiselt vallaline, on Lindsay edasi liikunud kellegi uuega. Ta vaikis salapärase mehe identiteedi, kuid paljastas, et ta “elab ja töötab” New Yorgis.

Mis puudutab suvemaja järgmist hooaega, siis Lindsay Carliga filmimise pärast ei muretse, lisades: “Olen oma elus täielikult edasi liikunud ja mul on tulevikus palju, millele keskenduda.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *