Lindsay Hubbardi advokaat Carl Radke tegeles tühistatud abielu rahaga

(L-R) Lindsey Hubbard ja Carl Rudke Jeff Kravitz / Getty Images MTV jaoks

Pulmakellad suvemajale siiski ei helisenud Carl Rudke Ja Lindsay HubbardNeed kaks pidid ikkagi oma saate eest arve maksma ja vajasid advokaate, kes aitaksid tagajärgede lahendamisel.

“Ma ütlesin neile, et ma lihtsalt ei saa aru abielu tulemustest,” meenutas 37-aastane Lindsey teisipäeva, 4. juuni podcasti “Not Skinny But Not Fat” osas. “Nagu, sa tühistasid selle, panid suure poisi püksid jalga ja mõtled ise välja.”

Lindsay kinnitas ka oma pulmakorraldajatele soovi mitte olla seotud tema ja Carli kehtetuks tunnistamisega.

„Saatsin sõnumi oma pulmaplaneerijale ja kahele pulmakorraldajale – näiteks ühele, kes töötab hotellide ja broneeringutega ning teisele, kes töötab kõigi müüjate ja tegeliku planeerimisega – ning ütlesin, et palun ärge minuga selle pärast ühendust võtke. ,” ütles ta. “Võite Carliga ühendust võtta, kuna see oli tema otsus. Ja mida iganes ta teeb, see on tema enda teha.

Suvemaja 8. hooaja märgid, et Karl Radke ja Lindsay Hubbard olid teel lahku

Seotud: “Suvemaja” 8. hooaeg annab märku, et Carl ja Lindsay lähevad lahku

Bravo/YouTube (2) Karl Radke ja Lindsey Hubbardi lahkuminek üllatas paljusid fänne – kuid Suvemaja 8. hooaeg tõestas, et lahkuminek on vältimatu. Us Weekly kinnitas 2023. aasta augustis, et 39-aastane Karl tühistas enda ja Lindsay kihluse aasta pärast abieluettepaneku tegemist. 37-aastane Lindsay rääkis hiljem meile, et ta on “täiesti pimestatud”. […]

Lõpuks ütles Lindsey, et ta “kaotas enne abielu tühistamist 25 000–30 000 dollarit abieludeposiitidest”. Ta lisas: “Nüüd pidi ta maksma palju tühistamistasusid, eriti kuna ta ootas nii kaua, et pulmad ära jätta. Ja teate, mida kauem ootate hotellide ja tubadega, seda vähem raha tagasi saate. kui te pulma tühistate.”

Lindsey märgib, et kui programm on üle 90 päeva, “vastutate 50 protsendi ruumi eest.”

Küsimusele, kas ta soovib, et 39-aastane Carl maksaks oma kaotatu tagasi, vastas Lindsay: “Jah, me tegelesime paljude advokaadiläbirääkimistega.”

Mais eetris olnud suvemaja 8. hooaja finaalis nägid vaatajad, et Carl katkestas oma ja Lindsay pulma vähem kui kolm kuud enne, kui nad sõlme sõlmisid.

Lindsey Hubbardil ja Carl Ruddil on suhte ajaskaala

Seotud: Lindsay Hubbard ja Karl Radke suvemajast: kuidas nad olid

Lindsay Hubbard ja Carl Rudd suvilas – lahkuminekutest meigini ja palju muud –, enne kui nad 2023. aasta augustis oma kihluse tühistasid. Sellest ajast peale kõigile koju ja tagasi […]

Kuigi Lindsay märkis algselt, et Carli otsus oli teda “pimestatud”, ütles ta hiljem Glamuurile, et ei näinud nende suhetes “punaseid lippe” enne, kui nad lahku läksid.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma olen selles olnud ja ma olen selline võitleja,” ütles ta mais. “Ma ei lähe kunagi minema enne, kui saan end peeglist vaadata ja tean, et olen teinud nii palju kui inimlikult võimalik, et midagi teha, ja me pole seal.”

Samal ajal kui Carl on vallaline, on Lindsay edasi liikunud uue mehega, kelle identiteeti ta saladuses hoiab.

Suvemaja 8. hooaja kokkutuleku 1. osa on eetris neljapäeval, 6. juunil kell 21.00 ET ja 2. osa neljapäeval, 13. juunil kell 21.00 ET.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *