Lisa Ann Walter kirjeldab üksikasjalikult “Hunk” Jason Kelce’i “Abbott Elementary” kaameot

Lisa Ann Walter Disney / Pamela Litkey

Jason KellsAbbotti esialgne kamee jäi meelde mitte ainult meile, vaid ka näitlejatööle Lisa Ann Walter.

“Ma ütleksin, et Jason oli kõigist nii häälekas, et tal oli au meie saates osaleda, sest ta tahtis saada osa millestki, mis aitas valgustada Philadelphia riigikoolide süsteemi,” Walter. 60, ütles laupäeval, juunigurud rääkisid ajakirjale Us Weekly eranditult ajakirja #30Voices30Days avapeol 1. päeval. Ja see on mõeldud lastele, nii et loomulikult [he was] Seal saab olema, et ta oli ilus.”

36-aastane Kelce ja tema endised Philadelphia Eaglesi meeskonnakaaslased Jalen saab haiget Ja Brandon Graham Abbott Elementary esines lühidalt 3. hooaja esilinastusel, mis jõudis eetrisse veebruaris. NFL-i tähtede kolmik – Kelce läks märtsis lõpuks pensionile – palgati Garyt aitama ((Bruno Amato) Walter tegi keset koolipäeva Melissale Zoomi kõne kaudu abieluettepaneku.

“Jalen Harts oli seal kogu aeg ja siis liitusid ka teised,” meenutas Walter laupäevaseid pidustusi, mis peeti Hollywoodis Godfrey hotellis, märkides, et Kells avaldas talle erilist mõju. “Ta on ka kena meesterahvas, ma ei viitsi seda öelda.”

Täielik juhend staarkaameode kohta ABCs Abbott Elementary From Gritty to the Eagles

Seotud: Täielik juhend staaridega kaameode kohta filmis “Abbott Elementary”

Abbott Elementary on lõbus, üllatades oma publikut paljude staariderohkete kaameodega. 2021. aastal debüteerinud ABC sitcomist sai kiiresti kriitikute poolt tunnustatud sari, mis keskendub Philadelphia riigikooli õpetajatele. Abbott Elementary on fännide ja kriitikute rõõmuks esitanud mitmeid kuulsusi. Sarja staar […]

Melissa on suur Eaglesi fänn, nagu Walter.

“Ma olen päriselus NFL-i fänn. Ma olen tõesti fänn ja minust on aastatega tõesti saanud suur Eaglesi fänn,” purskab ta meile, nimetades Kelcet “tõeliseks tehinguks” ja lisades: “See on isegi enne saadet.”

Abbotti stseeni lõpus lükkab Melissa Gary ettepaneku tagasi ja nad lähevad lahku, kuigi hindavad tema suurepärast žesti Kotkasid aidata.

Lisa Ann armastas nägusat käntsakat Jason Kelce'i kameed Walter Abbotti algkoolis.

Brandon Graham, Jalen Hurts ja Jason Kelce Youtube/ABC loal

Jason ei ole ainuke Kells, kellel on näitlemine. tema noorem vend, Travis KelceTa tegi oma Saturday Night Live’i debüüdi 2023. aastal ja on selles peaosas Ryan MurphyTulevane FX-sari Grotesquerie. Walter ei pahanda ka Travise (34) juures, Abbott.

“Kõik Kellad on teretulnud,” ütles Walter laupäeval. “Ema [too]Kõik Kellid, kõik Kellad!

Sam Smith kaader ja niisama

Seotud: Kõige hämmastavamad telekaamerad

Kuigi paljud telesaated on teinud oma staarmängijatest tuntud nimesid, on saatejuhtidel mõnikord õnnestunud värvata Hollywoodi suurimaid nimesid, et osaleda üllatusena terve jao või stseeni jooksul. Võib-olla kuulub üks kõige polariseerivamaid kaameosid Ed Sheeranile HBO saates “Troonide mäng”. […]

The Parent Trap staar solvas ka Jasoni ja Travise ema, Donna KellsTulevaste rollide jaoks.

“Ta võib olla õpetaja. Las ta tuleb võimlemisõpetajaks,” ütles Walter.[She could say]’Kas sa nimetad seda blokeerimiseks? Pane oma keha sellesse!’

Lisa Ann armastas nägusat käntsakat Jason Kelce'i kameed Walter Abbotti algkoolis.

Lisa Ann Walter Amanda Edwards / Getty Images

Abbott Elementary, mida on juba neljandat hooaega uuendatud, edastas eelmisel kuul oma 3. hooaja finaali. Viimasel hetkel Janine (looja Quinta Brunson) ja Gregory (Tyler James Williams) pärast aeglaselt põlevat romantikat lõpuks taasühinevad. Vaatamata Janine’i seltskonna varakult lahkumisele jookseb Gregory tagasi ja parandab oma katkise verandavalgusti, enne kui nad auravat suudlust jagavad.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Kas see polnud ilus? Et kõik teised tegelased tagasi tuua ja siis kõige seksikamal hetkel kõndis Walter meie juurde. “Me ei teadnud, et neil see on.

Ta jätkas: “Ma küsisin sel nädalal Quintalt: “Kas sa lähed varsti Rooma?” Ja ta ütles: “Ma mõtlen sellele,” ja hakkas siis rääkima selle kirjutamisest ja tegemisest. Ja ma ütlesin: “Ei, mannekeen.” Kas sa mängiksid stuudiofilmi romaani ja oleksid esileedi? Ja ta ütles: “Oh! Ma ei pruugi teada. See peab juhtuma.”

Mike Vulpo reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *