Lisateavet Justin Hartley jälgija 2. hooaja kohta: Sophia Parnassuse tagasitulek

Sophia Parnas kui Billy ja Justin Hartley kui Colter Shaw. Ed Arakel / CBS

Selle fännid Justin HartleySelle hitt CBS-sari Tracker ei pea teist hooaega kaua ootama.

Süstemaatiline, põhineb Jeffrey DeaverTema romaan The Never Game esilinastus veebruaris pärast Super Bowli LVIII ja leidis kohe oma publiku. Vaatajad jälgivad igal nädalal, kuidas nende lemmik väljamõeldud ellujääja ehk Colter (Hartley) reisib mööda riiki, et lahendada kadunud inimeste juhtumeid, leida teavet kriminaalasjade kohta ja palju muud.

Algselt meeldis Tracker fännidele, kuna Coulter suutis saadet juhtida ja lahendada mitmesuguseid mõistatusi. 1. hooaeg läks ainult huvitavamaks külalisstaaridega, nagu näiteks Hartley tõsielus. Sophia Parnassus, Melissa Roxburgh Ja Jensen Ackles ilmus ekraanile. Hartley suutis isegi mitte ühe – kahega taasühendada! — tema endiste kaustarite seas sarjast This Is Us: John Huertas Ja Jennifer Morrison.

Pärast saate esimese hooaja lõppu kinnitasid vaatajanumbrid, et Tracker oli vaadatuim sari alates telehooajast 2023–24. See pole CBS-ile üllatus, kuigi nad on Trackerit juba teiseks hooajaks uuendanud.

Milliseid telesaateid uuendatakse ja mis tühistatakse aastal 2024 2025 Hankige oma lemmiksarja staatus

Seotud: Milliseid telesaateid uuendatakse, millised tühistatakse aastatel 2024–2025?

Kuna võrgud teevad otsuseid oma programmide kohta, jälgime jätkuvalt, milliseid telesaateid on uuendatud ja millised telesaated on tühistatud. Slow Horses oli esimene saade, mis sai 2024. aastal uuenduse. Jaanuari alguses võttis Apple TV+ sarja viiendaks hooajaks, mis põhineb Mickil. […]

Jätkake kerimist, et saada kõike Trackeri 2. hooaja kohta:

Millal ‘Tracker’ naaseb CBS 2-sse?

Saate esimesel hooajal oli 13 osa ja see lõppes 2024. aasta mais. Pärast finaali kinnitas võrk, et Tracker naaseb hooajaks 2024-2025.

Kes tuleb tagasi?

Justin Hartley ja Melissa Roxburgh Darko Sickman / CBS

Muidugi eeldatakse, et Hartley naaseb Colterina, kes on toetunud mitmele teisele, sealhulgas Teddyle (Robin Weigert), Velma (Abby McEnany), Bobby (Eric Grace) ja Rini (Fiona Rainey), et aidata tema juhtumit lahendada. Saate staar, kes on ka projekti tegevprodutsent, kinnitas, et Ackles naaseb Coulteri venna Russellina, Roxburgh aga astub uuesti Coulteri õe Dory rolli.

1. hooaja lõpuosas tutvustati Colteri lapsepõlvesõpra Lizzie’t (Morrison), mis avas võimaluse Morrisoni esinemisteks tulevikus. Vaatajad võivad oodata rohkem tagasivaateid, mille keskmes on Shaw perekond, kuna Colter hakkab alles oma varalahkunud isa minevikku uurima.

Justin Hartley kinnitab, et abikaasa Sofia Parnassus naaseb jälgija juurde – ja ta pole ainuke 519

Seotud: Justin Hartley on sarja “Tracker” kõige kuulsam külalisstaar

Justin Hartley CBS-i sari Tracker võitis oma vaatajaid oma mõjuva juhtumi ja muljetavaldavate külalisstaaridega. 2024. aasta veebruaris esilinastunud Trackeri keskmes on ellujäänu nimega Colter (Hartley), kes reisib mööda riiki, aidates inimestel ja õiguskaitseorganitel lahendada mitmesuguseid mõistatusi. Vaatajad õpivad sarja arenedes […]

Kui sageli Sofia Parnas saates esineb?

Tagasivaade meie lemmik Justin Hartley ja Sophia Parnase Ed Arakel / CBS

Parnas jättis püsiva mulje pärast esinemist vaid ühes episoodis Colteri rivaali Billy rollis. Õnneks on Hartley selgeks teinud, et Parnassus tuleb siit rohkem tagasi.

“Ta tuleb kindlasti tagasi. Meil ​​on tema jaoks järgmisel aastal väga lahedaid asju,” rääkis Hartley 2024. aasta mais väljaandele Deadline. “Ta tuleb järgmisel aastal mitu korda tagasi. Oleme loonud selle suurepärase näitlejate rühma. [who are] Loodetavasti on rohkem nõus tagasi tulema, sest tahame nendega rohkem mängida. Meil kõigil on oma lugu [of them]”

Kuidas 1. hooaja finaal Colteri loo siinkohal üles seadis?

Esimese hooaja lõppedes tekkisid mitmed suhted: Colter sai oma isa salapärasest mõrvast rohkem teada, sõber Lizzie paljastas, et tema emal oli Colteri isaga suhe ja nende vanemad tülitsesid enne tema surma ning Lizzie sai sellest hiljem teada. a Kasti peitis tema ema, mis oli pakitud Colteri isa käest. Lizzie rääkis Colterile, et andis need esemed oma õele Doryle, kes ei öelnud talle kunagi.

Arvestades, kuhu lugu siit edasi läheb, ütles Hartley 2024. aasta mais Deadline’ile: „Meil on filmida veel üks hooaeg, mis tuleb teha paremini kui 1. hooaeg. Ehkki tahtsime kõik need looliinid kokku võtta, tahtsime ka, et need kummardused tooksid kaasa muid küsimusi – suuremaid ja sügavamaid küsimusi – tema mineviku kohta. Nii et ma arvan, et oleme suutnud vastata mõnele küsimusele, mida oleme kogu aasta vältel püstitanud. Ma arvan, et tegime head tööd tagamaks, et vastused neile küsimustele viivad seejärel suurema mõistatuseni, mille saame 2. hooajal lahti pakkida.

Kus on Colter oma vennaga?

Mida teada Justin Hartley hittsaate Tracker Sophia Parnassus naasmise 2. hooaja kohta ja palju muud

Jensen Ackles ja Justin Hartley. Michael Courtney / CBS

Kogu 1. hooaja jooksul tundis Colter veendumust, et Russell oli nende isa surmas süüdi. Nende taaskohtumine ekraanil tekitab aga kahtlusi, kui Russell väidab, et öösel, kui nende isa kaljult surnuks kukkus, oli metsas keegi teine.

“Colter leiab inimesi ja loeb inimesi. Ta loeb kehakeelt. Ta vaatab inimestele silma. Ta vaatab nende silmadesse ja mõistab inimesi. Ta on ise hingestatud mees,” selgitas Hartley Deadline’ile valis selle hetke, mil Jensen [Ackles] Vaadates mind ja seda, kuidas ta mängis, valisin sel hetkel tema esituse põhjal põhimõtteliselt selle, et ma tahan teda väga-väga uskuda.”

Coulteril pole aga kõiki vastuseid, mis jätab ruumi rohkematele küsimustele.

“Kas Colter arvab, et ta lükkas ta nüüd kaljult alla? Tõenäoliselt mitte,” lisas ta, “aga kas ta arvab, et tal polnud millegagi pistmist või et ta ei teadnud oma isa surmast? tume nagu Coulter, ma ei usu.

Kui tihti meie lemmikkülalisena staarid tagasi tulevad?

“Täiuslikus maailmas tahaksime näha [Jensen] Nii palju kui saan. Ta on siiski hõivatud mees. Vaatame, mida saame teha, ja sama lugu Melissaga. Me ei vaja kaheksat või üheksat takti, kuid hea on, kui on paar temaga ja paar Sophiaga,» rääkis Hartley 2024. aasta mais The Wrapile. “Ma arvan, et võime Sophiat natuke rohkem puistata, sest seal on Billy ja Colteri taustalugu ning püüame välja mõelda, milline oli Jennifer Morrisoni tegelane.”

Kas fännid võivad eeldada, et Coulter jätkab seaduste rikkumist ja vahistamist?

Mida teada Justin Hartley hittsaate Tracker Sophia Parnassus naasmise 2. hooaja kohta ja palju muud

Justin Hartley kui Colter Shaw. Michael Courtney / CBS

Tracker selgitas kiiresti, et Coulteri juhtumi õnnestumise määr oli osaliselt tingitud sellest, et ta oli valmis vastuste saamiseks mitte millegi juures peatuma. See tähendas palju seadusega kokkupõrkeid – mõned neist lõppesid Coulteri trellide taga.

“Kuigi meil on jooksev nali selle üle, mitu korda on Coulter seadust rikkunud. Meie käepidemete sektsioon koostas nimekirja ja see on naeruväärne. Mul tekkis mõte, võib-olla 2. hooaja lõpus, et mu lahtipakkimata kingitus kõigile saab olema kapuuts, millel on kirjas kõik asjad, mida ta on teinud,” naljatas Hartley väljaandes The Wrap. “Nagu rünnak, murdmine ja sisenemine, inimrööv, kõik need asjad. Kuid see on juba pikk nimekiri. Iga episood teeb ta midagi ebaseaduslikku, eks?

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Milline on Justin Hartley unistuste stsenaarium kohtuasjaks?

“Osa minust arvab, et tahan teha veefaasi, ja siis ma mõtlen:” Mis sul viga on? Sa ei tee veefaasi,” jagas Hartley Rapiga “Need võtavad kaks korda kauem aega Olen kaks korda raskem ja sa oled vees, aga ma arvan, et me peame midagi ette võtma, sest see on suurepärane.

Kas tuleb rohkem hilinemisi ja graafikumuudatusi?

Mida teada Justin Hartley hittsaate Tracker Sophia Parnassus naasmise 2. hooaja kohta ja palju muud

Justin Hartley kui Colter Shaw. Sergei Bachlakov / CBS

Kuigi Tracker purustas vaatajaskonna rekordeid, olid fännid pettunud, kuidas muud programmid viibisid või ajastati ümber. 2024. aasta märtsis toimunud võtmeepisood, kus Hartley taaskohtus Parnusega ekraanil, viibis märtsihulluse tõttu äärmiselt edasi. Kuu aega hiljem põhjustas CMT muusikaauhindade jagamine sarnaseid probleeme, kui võrk ei edastanud uut episoodi.

100. Madison Square Gardenis: Tracker tõsteti tund hiljem üles, et teha ruumi Billy Joelile. 2024. aasta mais eetris olnud 1. hooaja finaal hilines samuti üleöö varasema ületunnitöö tõttu.

Fännid on sotsiaalmeedias oma pettumusest väga häälekalt välja öelnud, seega on tõenäoline, et 2. hooaeg ei puutu sama probleemiga kokku.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *