LOCASHi Preston Brust tellib Jana Krameri pulmadeks kamokilti

LOCASHist Preston Brust Valmistub tähistama Jana KramerSelle saabuvad pulmad Alan Russell Šotimaal – ja ta on juba ideaalse riietuse välja valinud.

“Ma tegelikult tellisin selle [a kilt]. See on camo – ma tellisin nukkkildi,” rääkis Brust laupäeval, 8. juunil CMA Festis Us Weeklyle. Ta kavatseb osaleda juulikuu pulmas ilma LOCASHi teise pooleta. Chris Lucas. “Ma tegelikult ütlesin Chrisile, et ta peaks tulema ja tooma oma naise ja laulma meie pulma “Hometown Home”, ja Jana oli sellest kõigest huvitatud. Ja ta ütles: “Ma ei lähe Šotimaale.”

Kuigi Lucas ütles, et ta “ei saanud kunagi seda kutset”, kinnitas Brust oma muusikalisele partnerile, et pole liiga hilja esinemine teoks teha. “Ma võin laulda “Hometown Home” meie mõlemas pulmas, kui olete praegu nõus,” ütles ta Lucasele, kes vastas: “Ma vaatan oma ajakava üle.”

40-aastane Kramer ja 43-aastane Russell kihlusid pärast kuuekuulist kohtamist 2023. aasta mais. Kramer tervitas novembris nende esimest last, poega Romani. (Ta jagab oma eksabikaasaga ka lapsi Jolie, 8 ja Jess, 5 Mike Cosin.)

Seotud: Jana Krameri ja kihlatu Alan Russelli suhte ajaskaala

Jana Krameri suhe jalgpallitreener Alan Russelliga algas aeglaselt, kuid paari sidet oli raske pikka aega eitada. “Ma ei tea, kas see on minu igavene mees. … Aga nagu, ma ei lükka armastust eemale, sest mulle on varem haiget tehtud. Ma võtan selle omaks,” üks puumägi […]

Lisaks kiusamisele, et paari pulmas osaleb “palju rohkem” kantristaare, rääkis Preston meile, et tema ja ta naine, Kristen Brust, pulmanädalavahetus on muutumas minipuhkuseks. (Kramer oma podcastis “Whine Down” Kristen et al Katherine Woodard.)

“Läheme paar päeva varem. Tõesti, me pole pärast abiellumist midagi sellist teinud,» selgitas ta. “Me peaksime kunagi Bahamale minema, näiteks nädalavahetuseks.”

LOCASHi Preston Brust tellib Jana Krameri Šotimaa pulmadeks kilti:

Preston Brust, Jana Kramer. Getty Images (2)

Lucas lõi lõbusalt kaasa, meenutades oma kaasliikmele LOCASH, et nad ja nende naised “käisid koos Pariisis”. “Käisime Londonis. Mängisime Londonis, suurepärane koht, ja meil oli vaba päev,” jagas ta. “Ja me oleme nagu:” Tead mida? Viime tüdrukud Pariisi.’ Nad pole kunagi Pariisis käinud. Ja läksime, sõitsime sinna rongiga, nägime Eiffeli torni, plahvatust Pariisis. Üks parimaid päevi mu elus.”

Sel ajal, kui Brust valmistub Krameri suureks päevaks üle tiigi reisima, annab ta oma pulmaettevalmistustele viimast lihvi. Selle kuu alguses ütles Kramer meile eranditult, et ütles oma pulmakleidile “jah” ja paljastas, milliseid rolle tema lapsed “väga lühikesel” tseremoonial mängivad.

Janna Krameri ja Mike Cosini armsad hetked lastega Jolie ja Jess Pre ja Post-Split 739

Seotud: Parimad hetked Jana Krameri, Mike Cosini laste, Jessi ja Joliega

Jana Kramer ja Mike Cosin on vaatamata lahkuminekule iga hetk oma tütre Jolie ja poja Jessiga arvestatav. Endine paar tervitas Joliet aasta pärast sõlme sõlmimist 2015. aastal, järgnes Jess 2018. aastal. […]

“Joliest saab lilleneiu. Jess on sõrmusekandja,” jagas ta. „Ja Romanist saab oma väikese kiltiga väike kõrvits.”

Kramer ütleb meile, et ta on armastuses “teinud paar viga”, olles varem kolm korda abielus olnud, kuid teab, et on leidnud oma ideaalse paarilise Russellis. “Ma usun armastusse ja ma ei häbene seda, kus ma praegu olen,” lisas ta. “Olen tänulik, et olen Alani ja selle perega koos, kuidas siis minevikku kahetseda?”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

LOCASHi Preston Brust tellib Jana Krameri Šotimaa pulmadeks kilti: Jason Davis / Getty Images

Lisaks Šotimaale reisimisele sõidab ka LOCASH osalema Miks Brown? Käputäie tema “õhu” turnee kuupäevade eest. “Tuleb suurepärane tuur. Tegime temaga eelmisel aastal areenid ja siis viis ta meid tänavu staadionidele, kiusas Preston. “See on meie esimene kord staadionil mängida ja oleme sellest päris põnevil.”

Lucas lisas: “Staadion saab olema natuke teistsugune. Ja need kõik on pesapallistaadionid ja [we’re] Suur pesapallifänn. Niisiis, me mängime Fenwayd [Park]Mis on suurepärane, ja Arlington [Texas]kursust [Field]”

Jeremy Parsonsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *