Loobun oma lemmiksuvistest kleitidest selle šiki komplekti jaoks

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Mul on kapis suvine minikleit, mis on nii kaua olnud mu absoluutne go-to-stiil, see on kaheksas maailmaime, et ma pole sellele veel plekki saanud. Põhjus, miks see mu suvises garderoobis kinni on jäänud, on see, et see on šikk, mugav ja teeb sellest kõige lihtsama riietuse. Nii et usaldage mind, kui ütlen, et ma poleks kunagi arvanud, et hakkan selle sisse lülitama – aga see šikk sobiv komplekt andis mu selle aasta armsa väikese suvegarderoobi avalöögi.

Olen harjumuspärane olend, nii et olen seda riietust aastaid kandnud, kuid selle Btfbmi sobiva komplekti nägemine oli niisugune löök tagumikku, et pidin lõpuks selle välja vahetama. Sarnaselt kleidiga on ka komplekt endiselt stiilne, mugav ja hõlpsasti kantav — lihtsalt praktilisema ja vabama tundega, mis minu arvates sobib suveks paremini. Ja kuigi enamike sobivate komplektide hind võib maksta sadu dollareid, on see mõlema osa eest vaid 44 dollarit.

Hankige Amazonist Btfbm 2-osaline nööpidega särgi pikkade pükste sobiv komplekt kõigest 44 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 11. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Selle kleidi teeb minu suvise garderoobi põhitooteks selle klanitud disain ja mugav istuvus. Keerulise tunde pakkumiseks on komplektil kärbitud nööp koos taskutega ja pikad püksid koos nööriga vöökohaga, mansettidega elastsed pahkluud, volditud ülaosa ja taskud. Kogu komplekt on valmistatud polüesterkangast, mis on naha vastas pehme, kerge suveks ja kergesti pestav. See on saadaval mõnes neutraalses värvitoonis ja mõnes värvitoonis, nagu oliiv, kaamel, kreem, roosa ja minu isiklik lemmik: must.

Põhjus, miks ma komplekti musta valisin, ei ole midagi muud kui ilmne – see on salendav, hõlpsasti lisatav ja hõlpsasti sulanduv ülejäänud garderoobiga. Ma tean, et mõnel päeval lähen selles riietuses täiesti juhuslikult, ühendades selle põllumeeste turupäevaks kärbitud riba T-särgi, crossbody koti ja tennistega. Kuid ma olen kõige põnevil, et riietan selle tüdrukuteõhtuks kontsade, bandeau-topi, mõne stiilse ehte ja siduriga.

See sobiv komplekt tõestab, et kuigi ma armastan oma tükke, on muutus hea. See on eriti hea, kui see on nii šikk ja taskukohane – Amazoni hind on vaid 44 dollarit.

Tutvuge: hankige Amazonist Btfbm 2-osaline nööpidega särgi pikkade pükste komplekt vaid 44 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 11. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Uurige Btfbmi lisateavet siit ja vaadake sobivaid komplekte siit! Tutvuge kindlasti kõigi Amazoni igapäevaste pakkumistega, et saada rohkem häid leide!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *