Lucas Gage ja Chris Appleton jõudsid lahutuse kokkuleppele

Lucas Gage ja Chris Appleton. Jade Cullen / Dave Bennett / Getty Images

Lucas Gage Ja Chris Appleton Nende abielu astus suure sammu edasi.

Us Weekly kinnitas, et paar on jõudnud lahutuskokkuleppele ja sõlminud kirjaliku lepingu abikaasa elatist loobumiseks.

Meieni jõudnud kohtudokumentide kohaselt kuulutati maksejõuetus välja selle nädala alguses Los Angelese maakonna California ülemkohtus.

Märtsis kinnitas U, et lahutuse jätkamiseks esitati konfidentsiaalset finantsteavet käsitlevad kohtudokumendid ja 40-aastane Appleton esitas oma finantsaruanded, lootes protsessi kiirendada.

Lucas Gage'i ja kuulsuste juuksuri Chris Appletoni suhte ajaskaala: vaadake fotosid

Seotud: Lucas Gage’i ja Chris Appletoni suhete ajaskaala

Lucas Gage’i ja Chris Appletoni romantika jõudis pealkirjadesse mitu kuud enne, kui nad üksuse välja andsid. Valge Lootuse staar ja Appleton tekitasid esimest korda kohtinguspekulatsioonid 2023. aasta veebruaris, kui nad jagasid koos puhkusefotosid Mehhikos St. Regis Punta Mita kuurordis. Kuid ei Gage ega juukseguru pole oma suhte staatust käsitlenud […]

“Chris on edasi liikunud ja ei taha sellest rääkida,” ütles üks siseringis toona Usile eranditult. “Tal on tulemas põnevad projektid ja ta ootab huviga tulevikku. Chris tahab lahutuse peagi lõpule viia.”

Appleton ja 29-aastane Gage vallandasid kuulujutud romantikast 2023. aasta veebruaris, kui nad postitasid ühisest reisist Mehhikosse. Kuu aega hiljem debüteeris paar punasel vaibal paarina Vanity Fair Campaign Hollywood ja TikTok Celebrate Vanities: A Night for Young Hollywood üritustel.

“Ma olen nii õnnelik ja nii armastatud,” ütles Appleton Drew Barrymore Tol ajal “Olen väga tänulik, et saan jagada oma aega kellegi väga erilisega. Armastus on tõesti eriline asi ja ma arvan, et kohtumine kellegagi, kellega sa tõesti suhtled, on tõesti eriline.

Lucas Gage ja Chris Appleton jõudsid lahutuse kokkuleppele

Lucas Gage ja Chris Appleton. John Kopaloff / Getty Images

2023. aasta aprillis otsustasid kuulsuste juuksur ja Euphoria näitleja abielluda Kim Kardashian Nende programmi haldamine. Seda hetke arutati hiljem saates Keeping Up with the Kardashians.

“Ma pole kunagi näinud Chrisi nii šokeeritud ja õnnelikuna,” ütles tõsielustaar 2023. aasta septembris. «Tema jaoks on see justkui täiesti erinev olukord. Mulle meeldib üllatada ja mulle meeldib inimesi õnnelikuks teha ning näha neid pisarates ja olla nii õnnelik ja siiralt üllatunud, teeb mind nii õnnelikuks.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

See, mis näis olevat keeristorm, lõppes aga 2023. aasta novembris, kui Appleton esitas Gage’ist lahutusavalduse, viidates lepitamatutele erimeelsustele.

2024. aasta kuulsuste lahkuminek

Seotud: 2024. aasta kuulsuste lahkuminekud: staarid, kes selle välja kutsusid, lahkuvad sel aastal

Mõned kuulsuste paarid on pääsenud, kuid teistel pole nii vedanud. 2024. aasta algas sellega, et käputäis Hollywoodi paare loobus sellest. Fännid olid šokeeritud, kui poissmeeste paar Rachel Lindsay ja Brian Abaslow pärast nelja-aastast abielu lahku läksid. Us Weekly kinnitas 2. jaanuaril, et kiropraktik andis sisse lahutuse […]

Märtsis ütles Gage väljaandele PEOPLE, et “kõik on suurepärane” ja et ta liigub edasi.

“See on olnud õppimise, kasvamise, muutumise aasta – jah, lihtsalt pidev muutumine,” jagas ta SXSW-s Road House’i esilinastusel osaledes. “Elu muutub alati.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *