Luke Newton õrritab “Free Spirit” Benedicti “Bridgertoni” hooaja 4 kaar

Luke Newton ja Luke Thompson Liam Daniel / Netflix

Luke Newton Bridgerton on põnevil, et annab 4. hooajal tõrviku ühele oma kaasnäitlejatest.

“Mulle meeldib selle hooaja Benedicti süžee, ta on väga vaba ja ma arvan, et see on väga tore koht võtteplatsil,” ütles Colin Bridgertonit kehastav 31-aastane Newton ajakirjale L’Beaute Homme reedel, 31. mail avaldatud intervjuus. “Ta on vaba vaim ja omamoodi mässaja. Ma ei jõua ära oodata, et järgmisel hooajal Benedicti lugu näha.

Kuigi Netflix on Bridgertonit juba 4 hooaega uuendanud, pole voogedastushiiglane jaganud, milline juhtpaar saab kesksele kohale. Fännid on laialdaselt spekuleerinud, et Benedict (Luke Thompson), Francesca (Hannah Dodd) või Eloise (Claudia Jessie) on järgmine. Järgneb Benedicti lugu Julia QuinnBridgertoni kolmas romaan “Härrasmehe pakkumine”. Netflix ja Shondaland on aga järjekorra vahetanud nii, et 3. hooajal on Penelope Fetherington (Nicola Coughlan)

Bridgertoni 3. hooaja esimesed episoodid jõudsid Netflixi eelmisel kuul, pooled episoodid esilinastuvad hiljem sel kuul. Pole teada, kuidas 3. hooaeg lõppeb, kuid tõenäoliselt järgneb see Quinni romantikale Mr. Bridgertoni raamatule, millest episoodid kohandati. Romaani lõpus abielluvad Colin ja Penelope. Saate 3. hooaja cliffhangeri seisuga pole Colin ikka veel oma abieluettepaneku kohta vastust saanud.

Mille poolest erineb Bridgertoni 3. hooaeg romaani inspiratsiooniallikast

Seotud: Mille poolest erineb “Bridgertoni” 3. hooaeg romaani inspiratsiooniallikast?

Colin Bridgertonil ja Penelope Fetheringtonil on Bridgertoni 3. hooajal sõprade ja armastajate vahel romantika – täpselt nagu raamatus. See postitus sisaldab Bridgertoni 3. hooaja 1. osa spoilereid. Colini ja Penelope’i teekond ekraanil on kohandatud Julia Quinni raamatust “Romantlev härra Bridgerton”, mis on tema Regency romantikasarja neljas raamat. […]

Nii Newton kui ka 37-aastane Coughlan on kinnitanud, et astuvad üles ka järgmisel hooajal.

Jess [Brownell], autor andis meile vähe teavet,” rääkis Newton L’Bute Homme’ile, viidates endale ja Coughlanile. “Ta lasi mul lugeda mu esimest stseeni, mis oli väga põnev. Rääkisime Nickiga oma lootustest oma rolli osas, kuid seda on väga raske ennustada.”

Ta jätkas: “Saade on nii romantiline, kuid oleme uurinud romantilist komöödiat. Colinil on raske aeg, nii et ma ootan järgmist hooaega, olles lihtsalt õnnelik ja naudin seda.”

Luke Newton on juba lugenud oma 1. stseeni Bridgertoni 4. hooajast

Luke Newton Liam Daniel / Netflix

Newton, kes ütles, et Bridgerton “on muutunud [his] Elu,” vihjas Colini järgmisele loole.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“See on muutnud mu elu, mulle meeldib, et ma ärkan igal hommikul ja mõtlen, et see on see, milleni mu töö ja kogu viimase 16 aasta töö on viinud,” rääkis Newton saatele L’Bout Homme. «Tundub, et see tasub end ära. Lisaks jätkusuutlikkusele saates saan järgmisel hooajal mängida selle tegelase teistsugust versiooni, eriti Coliniga, sest ta kasvab suureks. See on kingitus, et saan mängida tegelast, kes kasvab.”

Ta jätkas: “Üks suurimaid asju on näitlejate koosseis, tundub, et siin on midagi teistmoodi, sest me kõik oleme omavahel seotud ja jaganud kogemusi, mida oleme läbi elanud. … Igal aastal saab keegi sõitu nautida staarina. saadet ja siis sammu tagasi astudes on see hull kogemus.

Bridgertoni 3. hooaja ülejäänud osad ilmuvad Netflixis neljapäeval, 13. juunil.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *